Odbojka
 
 
 
 
 
A liga - starejše deklice - vzhod 2
 
1. krog - nedelja, 13.03.2011 - ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ZM Ljutomer - Veržej : Nova KBM Meltal 0:2 (19:25, 23:25)
Nova KBM Meltal : Formis 2:1 (20:25, 25:16, 15:05)
Formis : ZM Ljutomer - Veržej 2:0 (25:17, 25:22)
1. krog - nedelja, 13.03.2011 - ŠD Benedikt ob 10:00
Benedikt : DŠR M.Sobota 2:1 (20:25, 25:11, 15:07)
DŠR M.Sobota : Ruše 0:2 (15:25, 09:25)
Ruše : Benedikt 0:2 (23:25, 13:25)
2. krog - nedelja, 20.03.2011 - OŠ L.Štuklja, Maribor ob 10:00
Nova KBM Meltal : Ruše 2:0 (25:11, 25:19)
Ruše : ZM Ljutomer - Veržej 2:0 (25:16, 25:23)
ZM Ljutomer - Veržej : Benedikt 0:2 (21:25, 19:25)
Benedikt : Nova KBM Meltal 0:2 (13:25, 16:25)
3. krog - nedelja, 27.03.2011 - ŠD Benedikt ob 10:00
Benedikt : Formis 2:0 (25:15, 25:16)
Formis : DŠR M.Sobota 1:2 (24:26, 25:18, 13:15)
DŠR M.Sobota : Nova KBM Meltal 2:1 (25:13, 13:25, 15:12)
Nova KBM Meltal : Benedikt 0:2 (18:25, 10:25)
4. krog - nedelja, 03.04.2011 - OŠ L.Štuklja, Maribor ob 10:00
Nova KBM Meltal : Formis 2:0 (25:22, 25:23)
Formis : Ruše 0:2 (24:26, 17:25)
Ruše : Nova KBM Meltal 2:0 (25:23, 27:25)
4. krog - nedelja, 03.04.2011 - OŠ I., Murska Sobota ob 10:00
DŠR M.Sobota : ZM Ljutomer - Veržej 0:2 (18:25, 23:25)
ZM Ljutomer - Veržej : Benedikt 1:2 (17:25, 25:23, 09:15)
Benedikt : DŠR M.Sobota 2:0 (25:22, 27:25)
5. krog - nedelja, 10.04.2011 - OŠ Slivnica ob 10:00
Formis : Ruše 0:2 (13:25, 18:25)
Ruše : Benedikt 1:2 (13:25, 26:24, 10:15)
Benedikt : Formis 0:2 (22:25, 18:25)
5. krog - nedelja, 10.04.2011 - ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ZM Ljutomer - Veržej : DŠR M.Sobota 1:2 (26:24, 22:25, 10:15)
DŠR M.Sobota : Nova KBM Meltal 0:2 (17:25, 18:25)
Nova KBM Meltal : ZM Ljutomer - Veržej 2:0 (25:16, 25:18)
6. krog - nedelja, 17.04.2011 - ŠD Ruše ob 10:00
Ruše : DŠR M.Sobota 2:0 (25:23, 25:23)
DŠR M.Sobota : Formis 0:2 (22:25, 19:25)
Formis : ZM Ljutomer - Veržej 2:0 (25:15, 25:20)
ZM Ljutomer - Veržej : Ruše 0:2 (11:25, 14:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Benedikt 16 8 2 16 7 2,286 508 425 1,195
2 Ruše 14 7 3 15 6 2,500 468 418 1,120
3 Nova KBM Meltal 14 7 3 15 7 2,143 486 416 1,168
4 Formis 8 4 6 10 12 0,833 456 475 0,960
5 DŠR M.Sobota 6 3 7 7 17 0,412 453 532 0,852
6 ZM Ljutomer - Veržej 2 1 9 4 18 0,222 413 518 0,797