Odbojka
 
 
 
 
 
A liga - starejše deklice - vzhod 1
 
1. krog - nedelja, 13.03.2011 - OŠ Šempeter ob 10:00
Spodnja Savinjska : Braslovče 0:2 (09:25, 16:25)
Braslovče : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:05, 25:10)
Kajuh Šoštanj : Spodnja Savinjska 2:0 (25:16, 25:15)
1. krog - nedelja, 13.03.2011 - Gimnazija Slov.Gradec ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje I 0:2 (17:25, 07:25)
Prevalje I : ŽOK Mislinja 2:0 (25:18, 25:21)
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:16, 25:14)
2. krog - nedelja, 20.03.2011 - ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje I : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:09, 25:18)
Kajuh Šoštanj : Braslovče 0:2 (09:25, 05:25)
Braslovče : Prevalje I 2:0 (25:13, 25:23)
2. krog - nedelja, 20.03.2011 - OŠ Mislinja ob 10:00
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:09, 25:07)
Kostmann Sl.Gradec : Spodnja Savinjska 1:2 (25:18, 20:25, 07:15)
Spodnja Savinjska : ŽOK Mislinja 0:2 (21:25, 24:26)
3. krog - nedelja, 27.03.2011 - ŠD OŠ Šoštanj ob 10:00
Kajuh Šoštanj : Spodnja Savinjska 2:0 (25:15, 25:18)
Spodnja Savinjska : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:16, 25:16)
Kostmann Sl.Gradec : Kajuh Šoštanj 0:2 (24:26, 19:25)
3. krog - nedelja, 27.03.2011 - OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče : ŽOK Mislinja 2:0 (25:09, 25:11)
ŽOK Mislinja : Prevalje I 2:1 (25:20, 21:25, 16:14)
Prevalje I : Braslovče 0:2 (11:25, 16:25)
4. krog - nedelja, 03.04.2011 - ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje I : Spodnja Savinjska 2:0 (25:14, 25:16)
Spodnja Savinjska : ŽOK Mislinja 0:2 (08:25, 13:25)
ŽOK Mislinja : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:21, 25:13)
Kajuh Šoštanj : Prevalje I 0:2 (07:25, 14:25)
5. krog - nedelja, 10.04.2011 - ŠD OŠ Šoštanj ob 10:00
Kajuh Šoštanj : ŽOK Mislinja 0:2 (12:25, 18:25)
ŽOK Mislinja : Braslovče 0:2 (19:25, 18:25)
Braslovče : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:09, 25:13)
Kostmann Sl.Gradec : Kajuh Šoštanj 0:2 (14:25, 21:25)
6. krog - nedelja, 17.04.2011 - OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče : Spodnja Savinjska 2:0 (25:11, 25:15)
Spodnja Savinjska : Prevalje I 0:2 (10:25, 16:25)
Prevalje I : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:09, 25:11)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 0:2 (12:25, 21:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Braslovče 20 10 0 20 0 max 500 255 1,961
2 Prevalje I 14 7 3 15 6 2,500 472 349 1,352
3 ŽOK Mislinja 14 7 3 14 7 2,000 459 385 1,192
4 Kajuh Šoštanj 8 4 6 8 12 0,667 342 442 0,774
5 Spodnja Savinjska 4 2 8 4 17 0,235 345 485 0,711
6 Kostmann Sl.Gradec 0 0 10 1 20 0,050 307 509 0,603