Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINKE - 2. krog
 
skupina "A" nedelja 03.10.2010   OŠ T.Čufar, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Žirovnica 2:0 (25:14, 25:18)  
Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:18, 25:12)  
Mladi Jesenice : Olimp Ljubljana 1:2 (25:20, 19:25, 13:15) Olimp Ljubljana v 1/4 finale kot prvi
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (26:24, 23:25, 06:15)  
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:17, 25:14) Mladi Jesenice v 1/4 finale kot drugi
       
skupina "B" nedelja 03.10.2010   OŠ Sostro, Ljubljana - 11:30
ŽOK Šentvid : Sloving Vital 1:2 (07:25, 25:23, 06:15)  
Calcit Volleyball : Tabor Modri val 2:0 (25:13, 25:16)  
Sloving Vital : Calcit Volleyball Calcit Volleyball Calcit Volleyball v 1/4 finale kot prvi
ŽOK Šentvid : Tabor Modri val 0:2 (22:25, 15:25)  
Sloving Vital : Tabor Modri val 2:0 (25:21, 25:14) Sloving Vital v 1/4 finale kot drugi
       
skupina "C" nedelja 03.10.2010   OŠ Solkan - 10:00
HIT Nova Gorica : Neptun 2:1 (07:25, 25:20, 15:12)  
Luka Koper : Logatec 2:0 (25:12, 25:08)  
HIT Nova Gorica : Luka Koper 1:2 (25:12, 06:25, 10:25) Luka Koper v 1/4 finale kot prvi
Neptun : Logatec 2:0 (25:13, 25:12)  
HIT Nova Gorica : Neptun 2:1 (21:25, 25:11, 18:16) HIT Nova Gorica v 1/4 finale kot drugi
       
skupina "D" nedelja 03.10.2010   OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran-Hrvatini : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:04, 25:11)  
MZG Grosuplje : ŽOK TPV Novo mesto 0:2 (23:25, 17:25)  
Ankaran-Hrvatini : ŽOK TPV Novo mesto 2:1 (25:13, 20:25, 15:10) Ankaran-Hrvatini v 1/4 finale kot prvi
MZG Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:08, 25:23)  
ŽOK TPV Novo mesto : MZG Grosuplje 1:2 (17:25, 25:22, 13:15) MZG Grosuplje v 1/4 finale kot drugi
       
skupina "E" nedelja 03.10.2010   OŠ I Murska Sobota - 10:00
DŠR M.Sobota : Maribor 2:0 (25:18, 25:16)  
Nova KBM Branik : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:21, 25:07)  
DŠR M.Sobota : Nova KBM Branik 0:2 (16:25, 10:25) Nova KBM Branik v 1/4 finale kot prvi
Maribor : ŽOK ZM Ljutomer 1:2 (25:20, 16:25, 05:15)  
DŠR M.Sobota : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:20, 25:13) DŠR M.Sobota v 1/4 finale kot drugi
       
skupina "F" nedelja 03.10.2010   ŠD Gimnazija, Ptuj - 09:30
ŽOK Ptuj : Formis 0:2 (09:25, 14:25)  
Braslovče : Benedikt 2:0 (25:18, 25:15)  
Formis : Braslovče 2;1 (25:21, 19:25, 15:09) Formis v 1/4 finale kot prvi
ŽOK Ptuj : Benedikt 0:2 (22:25, 21:25)  
Braslovče : Benedikt 2:0 (25:13, 25:11) Braslovče v 1/4 finale kot drugi
       
skupina "G" nedelja 03.10.2010   OŠ Vuzenica - 10:00
ŽOK Vuzenica : Cinkarna Celje 0:2 (23:25, 18:25)  
Aliansa : Kostamnn_Sl.Gradec 2:0 (25:09, 25:09)  
Cinkarna Celje : Aliansa 0:2 (08:25, 13:25) Aliansa v 1/4 finale kot prvi
ŽOK Vuzenica : Kostamnn_Sl.Grade 2:0 (25:12, 25:14)  
Cinkarna Celje : ŽOK Vuzenica 0:2 (08:25, 21:25) ŽOK Vuzenica v 1/4 finale kot drugi
       
skupina "H" nedelja 03.10.2010   ŠD Prevalje - 10:00 <- dve igrišči
Prevalje : KLS Ljubno 2:0 (25:15, 25:20)  
ŽOK Mislinja : Mežica 2:0 (25:15, 25:10)  
Prevalje : ŽOK Mislinja 2:0 (26:24, 25:23) Prevalje v 1/4 finale kot prvi
KLS Ljubno : Mežica 2:1 (19:25, 25:17, 15:10)  
ŽOK Mislinja : KLS Ljubno 2:0 (26:16, 25:14) ŽOK Mislinja v 1/4 finale kot drugi