Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINCI - območna prvenstva
 
skupina "A" sobota 25.09.2010   OŠ Krmelj ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Mokronog 2:0 (25:19, 25:20)  
MOK Krka Novo mesto : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:09, 25:10)  
KEKOOprema Žužemberk : MOK Krka Novo mesto 2:1 (25:22, 21:25, 15:12) KEKOOprema Žužemberk v 1/4 finale kot 1.
Mokronog : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:20, 25:23)  
Mokronog : MOK Krka Novo mesto 0:2 (11:25, 13:25) MOK Krka Novo mesto v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "B" sobota 25.09.2010   ŠD Logatec ob 10:00
Logatec : ŠD Brezovica 2:0 (25:17, 25:16)  
Calcit Volleyball : UKO Kropa 2:0 (25:04, 25:06)  
Logatec : Calcit Volleyball 1:2 (23:25, 25:18, 12:15) Calcit Volleyball v 1/4 finale kot 1.
ŠD Brezovica : UKO Kropa 2:0 (25:14, 25:06)  
ŠD Brezovica : Logatec 1:2 (22:25, 25:23, 13:15) Logatec v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "C" sobota 25.09.2010   OŠ D.Kumar, Ljubljana ob 10:00
Ljubljana Črnuče : Astec Triglav 2:1 (29:27, 14:25, 15:08) 
Žirovnica : Ljubljana O 2:0 (25:12, 25:07)  
Ljubljana Črnuče : Žirovnica 1:2 (25:22, 17:25, 11:15) Žirovnica v 1/4 finale kot 1.
Astec Triglav : Ljubljana O 2:0 (25:13, 25:19)  
Ljubljana Črnuče : Astec Triglav 0:2 (18:25, 19:25) Astec Triglav v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "D" sobota 25.09.2010     ŠD Prvačina       10:00
Marchiol Vodi : Salonit Anhovo 0:2 (22:25, 17:25) 1. Salonit Anhovo        
Salonit Anhovo : ACH Volley 2:1 (24:26, 25:19, 15:13) 2. Marchiol Vodi        
ACH Volley : Marchiol Vodi 0:2 (22:25, 20:25) 3. ACH Volley        
     

 

skupina "E" sobota 25.09.2010     ŠD Mežica       11:00
TAB Mežica : Fužinar Metal Ravne 0:2 (20:25, 15:25) 1. Fužinar Metal Ravne        
Črna : Fužinar Metal Ravne 0:2 (07:25, 19:25) 2. TAB Mežica        
Črna : TAB Mežica 0:2 (12:25, 18:25) 3. Črna        
       
skupina "F" sobota 25.09.2010     Hoče       10:00
Hoče : Maribor 0:2 (12:25, 20:25) 1. Maribor        
Maribor : Panvita Galex 2:0 (25:15, 25:18) 2. Hoče        
Panvita Galex : Hoče 0:2 (15:25, 17:25) 3. Panvita Galex        
     

 

skupina "G" sobota 25.09.2010   OŠ Braslovče ob 10:00
SIP Šempeter : ZM Braslovče 2:0 (25:16, 25:14)  
Šoštanj-Topolšica : Mislinja 2:0 (25:19, 25:20)  
SIP Šempeter : Šoštanj-Topolšica 0:2 (26:28, 23:25) Šoštanj-Topolšica v 1/4 finale kot 1.
ZM Braslovče : Mislinja 0:2 (22:25, 18:25)  
Mislinja : SIP Šempeter 0:2 (10:25, 23:25) SIP Šempeter v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "H" sobota 25.09.2010     ŠD Slov.Bistrica       10:00
Murexin : Turbina 2:0 (25:16, 25:14) 1. Gokop Fram        
Turbina : Gokop Fram 0:2 (09:25, 16:25) 2. Murexin        
Gokop Fram : Murexin 2:0 (25:21, 25:13) 3. Turbina