Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajši dečki - REPASAŽ - 2. krog
 
skupina "14" sobota 05.03.2011 ŠD Logatec ob 10:00
Ljubljana-volley : Logatec 2:1 (11:25, 25:16, 25:20) 1. Kostanjevica na Krki 6 3:0 6:3 185:139
Kostanjevica na Krki : Žirovnica 2:1 (25:14, 25:18, 15:25) 2. Žirovnica 3 1:2 4:5 168:166
Logatec : Žirovnica 2:1 (05:25, 25:08, 25:22) 3. Logatec 3 1:2 4:5 160:178
Ljubljana-volley : Kostanjevica na Krki 1:2 (05:25, 25:08, 08:25) 4. Ljubljana-volley 3 1:2 4:5 145:175
Kostanjevica na Krki : Logatec 2:1 (25:09, 12:25, 25:10)            
Žirovnica : Ljubljana-volley 2:1 (25:08, 06:25, 25:13)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščena ekipa - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "15" sobota 05.03.2011 OŠ T:Čufarja, Jesenice ob 10:00
Ljubljanski žabci : ŽelezarskihramJeseni
1:2 (01:25, 25:11, 15:25)
1. Hypo Marchiol Vodi 8 3:0 8:1 221:137
Hypo Marchiol Vodi : Salonit Anhovo
3:0 (25:20, 25:09, 25:21)
2. ŽelezarskihramJeseni 5 2:1 5:4 193:163
ŽelezarskihramJeseni : Salonit Anhovo
2:1 (25:12, 24:26, 25:13)
3. Salonit Anhovo 3 1:2 3:6 162:199
Ljubljanski žabci : Hypo Marchiol Vodi
0:3 (08:25, 08:25, 19:25)
4. Ljubljanski žabci 2 0:3 2:7 126:203
Hypo Marchiol Vodi : ŽelezarskihramJeseni
2:1 (25:17, 25:16, 21:25)
           
Salonit Anhovo : Ljubljanski žabci
2:1 (25:04, 17:25, 25:19)
           

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja poražencev)

3. in 4. uvrščena ekipa - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "16" sobota 05.03.2011 OŠ D.Flis, Hoče ob 10:00
Hoče III : Hoče II 2:1 (25:05, 24:26, 25:05) 1. Endal Vuzenica 9 3:0 9:0 225:44
Gokop Fram : Endal Vuzenica 0:3 b.b. 2. Hoče III 5 2:1 5:4 164:111
Hoče II : Endal Vuzenica 0:3 (09:25, 04:25, 16:25) 3. Hoče II 4 1:2 4:5 140:149
Hoče III : Gokop Fram 3:0 b.b. 4. Gokop Fram 0 0:3 0:9 0:225
Gokop Fram : Hoče II 0:3 b.b.            
Endal Vuzenica : Hoče III 3:0 (25:01, 25:02, 25:12)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščena ekipa - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "17" sobota 05.03.2011 OŠ III, M.Sobota ob 10:00
Hoče I : Panvita Galex II 0:3 (15:25, 14:25, 17:25) 1. Panvita Galex II 9 3:0 9:0 225:65
Galeja : Šoštanj Topolšica 3:0 b.b. 2. Hoče I 6 2:1 6:3 196:104
Panvita Galex II : Šoštanj Topolšica 3:0 b.b. 3. Galeja 3 1:2 3:6 123:150
Hoče I : Galeja 3:0 (25:07, 25:15, 25:07) 4. Šoštanj Topolšica 0 0:3 0:9 0:225
Galeja : Panvita Galex II 0:3 (04:25, 05:25, 10:25)            
Šoštanj Topolšica : Hoče I 0:3 b.b.            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (veja poražencev)

3. in 4. uvrščena ekipa - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta