Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajši dečki - 2. krog
 
Turnir 9 sobota 05.02.2011  OŠ Stranje ob 10:00
ŠD Brezovica I : Calcit Volleyball 2:1 (25:16, 11:25, 28:26) 1. ŠD Brezovica I 7 3:0 7:2 210:164
Hypo Marchiol Vodi : Salonit Anhovo 2:1 (25:15, 25:13, 21:25) 2. Calcit Volleyball 6 2:1 6:3 206:164
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo 3:0 (25:17, 25:09, 25:17) 3. Hypo Marchiol Vodi 3 1:2 4:5 180:188
ŠD Brezovica I

: Hypo Marchiol Vodi

2:1 (21:25, 25:19, 25:08) 4. Salonit Anhovo 1 0:3 1:8 141:221
Hypo Marchiol Vodi : Calcit Volleyball 1:2 (18:25, 14:25, 25:14)            
Salonit Anhovo : ŠD Brezovica I 0:3 (10:25, 12:25, 23:25)            
1. in 2. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.18 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.15 (veja poražencev)
       
Turnir 10 sobota 05.02.2011  ŠD Planina, Kranj ob 10:00
Žirovnica : Astec Triglav mini 0:3 (05:25, 18:25, 17:25) 1. Astec Triglav mini 7 3:0 7:2 212:154
KEKOOprema Žužemberk : Kostanjevica na Krki 2:1 (19:25, 25:12, 25:15) 2. KEKOOprema Žužemberk 5 2:1 5:4 190:172
Astec Triglav mini : Kostanjevica na Krki 2:1 (25:11, 25:18, 22:25) 3. Kostanjevica na Krki 4 1:2 4:5 176:197
Žirovnica : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (16:25, 14:25, 25:11) 4. Žirovnica 2 0:3 2:7 151:206
KEKOOprema Žužemberk : Astec Triglav mini 1:2 (16:25, 21:25, 25:15)            
Kostanjevica na Krki : Žirovnica 2:1 (25:10, 20:25, 25:11)            

1. in 2. uvrščena ekipa se uvrstita na turnir št. 18 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščena ekipa se uvrstita na turnir št. 14 (veja poražencev)
Turnir 11 sobota 05.02.2011  OŠ I., Murska Sobota ob 10:00
Panvita Galex I : Panvita Galex II 2:1 (25:17, 13:25, 25:16) 1. DEM Maribor OŠBI 8 3:0 8:1 211:107
DEM Maribor OŠBI : Hoče I 3:0 (25:10, 25:04, 25:15) 2. Panvita Galex I 5 2:1 5:4 176:158
Panvita Galex II : Hoče I 3:0 (25:19, 25:16, 25:06) 3. Panvita Galex II 4 1:2 4:5 164:179
Panvita Galex I : DEM Maribor OŠBI 1:2 (25:11, 10:25, 12:25) 4. Hoče I 1 0:3 1:8 109:216
DEM Maribor OŠBI : Panvita Galex II 3:0 (25:09, 25:16, 25:06)            
Hoče I : Panvita Galex I 1:2 (05:25, 25:16, 09:25)            
1. in 2. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.19 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.17 (veja poražencev)
       
Turnir 12 sobota 05.02.2011  OŠ Braslovče ob 10:00
SIP Šempeter : ZM Braslovče 3:0 (25:06, 25:21, 25:12) 1. SIP Šempeter 9 3:0 9:0 225:69
Gokop Fram : Endal Vuzenica 3:0 b.b. 2. ZM Braslovče 6 2:1 6:3 189:117
ZM Braslovče : Endal Vuzenica 3:0 b.b. 3. Gokop Fram 3 1:2 3:6 147:150
SIP Šempeter : Gokop Fram 3:0 (25:09, 25:03, 25:18) 4. Endal Vuzenica 0 0:3 0:9 0:225
Gokop Fram : ZM Braslovče 0:3 (12:25, 07:25, 23:25)            
Endal Vuzenica : SIP Šempeter 0:3 b.b.            

1. in 2. uvrščena ekipa se uvrstita na turnir št. 19 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščena ekipa se uvrstita na turnir št. 16 (veja poražencev)