Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajši dečki - 1. krog
 
skupina "1" sobota 22.01.2011 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : Hypo Marchiol Vodi 0:3 (22:25, 01:25, 23:25) 1. Hypo Marchiol Vodi 2 2:0 6:0 150:50
Hypo Marchiol Vodi : Logatec 3:0 (25:04, 25:00, 25:00) 2. Salonit Anhovo 2 1:1 3:3 121:86
Logatec : Salonit Anhovo 0:3 (11:25, 00:25, 00:25) 3. Logatec 2 0:2 0:6 15:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 9 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 14 (repasaži)
       
skupina "2" sobota 22.01.2011 OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball : ŠD Brezovica I 1:2 (26:28, 12:25, 25:22) 1. ŠD Brezovica I 2 2:0 4:2 147:116
ŠD Brezovica I : Ljubljana-volley 2:1 (25:09, 25:19, 20:25) 2. Calcit Volleyball 2 1:1 4:2 138:133
Ljubljana-volley : Calcit Volleyball 0:3 (04:25, 21:25, 23:25) 3. Ljubljana-volley 2 0:2 1:5 111:147

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 9 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 14 (repasaži)
       
skupina "3" sobota 22.01.2011 OŠ T.Čufar, Jesenice ob 10:00
ŽelezarskihramJeseni : Žirovnica 1:2 (24:26, 21:25, 25:22) 1. Astec Triglav mini 2 2:0 4:2 144:94
Žirovnica : Astec Triglav mini 1:2 (11:25, 26:24, 08:25) 2. Žirovnica 2 1:1 3:3 118:144
Astec Triglav mini : ŽelezarskihramJeseni 2:1 (20:25, 25:11, 25:13) 3. ŽelezarskihramJeseni 2 0:2 2:4 119:143
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 10 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 13 (repasaži)
       
skupina "4" sobota 22.01.2011 OŠ Kostanjevica ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Kostanjevica na Krki 1:2 (25:27, 25:14, 15:25) 1. Kostanjevica na Krki 3 3:0 6:3 190:164
ŠD Brezovica II : Ljubljanski žabci 1:2 (21:25, 25:12, 21:25) 2. KEKOOprema Žužemberk 3 2:1 6:3 210:158
Kostanjevica na Krki : Ljubljanski žabci 2:1 (25:14, 25:14, 19:25) 3. Ljubljanski žabci 3 1:2 4:5 163:206
KEKOOprema Žužemberk : ŠD Brezovica II 3:0 (25:20, 25:04, 25:20) 4. ŠD Brezovica II 3 0:3 2:7 157:192
ŠD Brezovica II : Kostanjevica na Krki 1:2 (11:25, 25:05, 10:25)            
Ljubljanski žabci : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (14:25, 09:25, 25:20)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 10 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 13 (repasaži)
       
skupina "5" sobota 22.01.2011 OŠ III., M.Sobota ob 10:00
Panvita Galex I : Panvita Galex II 3:0 (25:16, 25:17, 28:26) 1. Panvita Galex I 2 2:0 6:0 153:78
Panvita Galex II : Hoče II 3:0 (25:06, 25:04, 25:05) 2. Panvita Galex II 2 1:1 3:3 134:93
Hoče II : Panvita Galex I 0:3 (08:25, 05:25, 06:25) 3. Hoče II 2 0:2 0:6 34:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 11 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 16 (repasaži)
       
skupina "6" sobota 22.01.2011 OŠ Hoče ob 10:00
Hoče I : Hoče III 2:1 (22:25, 25:17, 25:18) 1. DEM Maribor OŠBI 2 2:0 6:0 150:40
Hoče III : DEM Maribor OŠBI 0:3 (10:25, 01:25, 07:25) 2. Hoče I 2 1:1 2:4 94:135
DEM Maribor OŠBI : Hoče I 3:0 (25:05, 25:03, 25:14) 3. Hoče III 2 0:2 1:5 78:147

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 11 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 16 (repasaži)
       
skupina "7" sobota 22.01.2011 OŠ Vuzenica ob 10:00
Endal Vuzenica : Galeja 3:0 (25:10, 25:07, 25:11) 1. Endal Vuzenica 2 2:0 6:0 150:48
Galeja : Gokop Fram 0:3 (14:25, 22:25, 05:25) 2. Gokop Fram 2 1:1 3:3 95:116
Gokop Fram : Endal Vuzenica 0:3 (04:25, 05:25, 11:25) 3. Galeja 2 0:2 0:6 69:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 17 (repasaži)
       
skupina "8" sobota 22.01.2011 OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:05, 25:00, 25:00) 1. SIP Šempeter 2 2:0 6:0 150:51
Šoštanj Topolšica : ZM Braslovče 0:3 (02:25, 00:25, 00:25) 2. ZM Braslovče 2 1:1 3:3 121:77
ZM Braslovče : SIP Šempeter 0:3 (21:25, 08:25, 17:25) 3. Šoštanj Topolšica 2 0:2 0:6 7:150

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 17 (repasaži)