Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajše deklice - REPASAŽ - 3. krog
 
skupina "35" sobota 19.03.2011 OŠ F.R.S., Ljubljana ob 10:00
Luka Koper : Tabor Modri val 2:1 (25:21, 25:20, 04:25) 1. ŽOK Triglav Kranj 8 3:0 8:1 225:130
ŽOK Triglav Kranj : ŽelezarskihramJeseni 2:1 (25:14, 25:27, 25:23) 2. Luka Koper 4 2:1 4:5 165:197
Tabor Modri val : ŽelezarskihramJeseni 1:2 (25:16, 13:25, 11:25) 3. ŽelezarskihramJeseni 4 1:2 4:5 186:194
Luka Koper : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (22:25, 17:25, 02:25) 4. Tabor Modri val 2 0:3 2:7 140:195
ŽOK Triglav Kranj : Tabor Modri val 3:0 (25:07, 25:14, 25:04)            
ŽelezarskihramJeseni : Luka Koper 1:2 (09:25, 25:20, 22:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 41 (repasaži)
3. in 4. uvrščeni - nadaljujeta s tekmovanjem na turnirjih za mesta (če želita)
       
skupina "36" sobota 19.03.2011 OŠ Bled ob 10:00
Kostak-Elmont I : Bled 0:3 (15:25, 23:25, 20:25) 1. Ankaran 7 3:0 7:2 200:127
Ankaran : HIT Nova Gorica 2:1 (25:14, 25:09, 05:25) 2. Bled 6 2:1 6:3 180:176
Bled : HIT Nova Gorica 2:1 (25:11, 15:25, 25:17) 3. HIT Nova Gorica 3 1:2 3:6 157:190
Kostak-Elmont I : Ankaran 1:2 (10:25, 14:25, 25:20) 4. Kostak-Elmont I 2 0:3 2:7 167:211
Ankaran : Bled 3:0 (25:06, 25:09, 25:15)            
HIT Nova Gorica : Kostak-Elmont I 2:1 (16:25, 25:15, 25:20)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 41 (repasaži)

3. in 4. uvrščeni - nadaljujeta s tekmovanjem na turnirjih za mesta (če želita)
       
skupina "37" sobota 19.03.2011  ob 10:00
Slovenj Gradec : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:19, 25:09, 25:13) 1. Slovenj Gradec 7 3:0 7:2 198:142
ŽOK ZM Ljutomer : Spodnja Savinjska 2:1 (25:15, 10:25, 25:11) 2. ŽOK ZM Ljutomer 5 2:1 5:4 195:161
Kajuh Šoštanj : Spodnja Savinjska 1:2 (27:29, 25:07, 21:25) 3. Spodnja Savinjska 4 1:2 4:5 145:197
Slovenj Gradec : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (09:25, 25:15, 25:23) 4. Kajuh Šoštanj 2 0:3 2:7 170:208
ŽOK ZM Ljutomer : Kajuh Šoštanj 2:1 (25:11, 22:25, 25:20)            
Spodnja Savinjska : Slovenj Gradec 1:2 (09:25, 04:25, 25:14)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 42 (repasaži)
3. in 4. uvrščeni - nadaljujeta s tekmovanjem na turnirjih za mesta (če želita)
       
skupina "38" sobota 19.03.2011  ob 10:00
Prebold II : Mislinjske lisičke 1:2 (10:25, 25:10, 14:25) 1. DŠR M.Sobota 6 3:0 6:3 203:153
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota 1:2 (11:25, 25:15, 14:25) 2. Mislinjske lisičke 5 2:1 5:4 198:181
Mislinjske lisičke : DŠR M.Sobota 1:2 (20:25, 25:21, 22:25) 3. ŽOK Kema Puconci 4 1:2 4:5 181:198
Prebold II : ŽOK Kema Puconci 1:2 (16:25, 25:20, 21:25) 4. Prebold II 3 0:3 3:6 147:197
ŽOK Kema Puconci : Mislinjske lisičke 1:2 (15:25, 25:21, 21:25)            
DŠR M.Sobota : Prebold II 2:1 (25:01, 17:25, 25:10)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 42 (repasaži)

3. in 4. uvrščeni - nadaljujeta s tekmovanjem na turnirjih za mesta (če želita)