Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajše deklice - REPASAŽ - 2. krog
 
skupina "31" sobota 05.03.2011 OŠ Koper ob 10:00
Tabor Modri val : Luka Koper 1:2 (25:23, 12:25, 22:25) 1. Luka Koper 7 3:0 7:2 213:113
Neptun Kanal : ŽOK Domžale 0:3 b.b. 2. Tabor Modri val 7 2:1 7:2 209:110
Luka Koper : ŽOK Domžale 2:1 (25:18, 25:11, 15:25) 3. ŽOK Domžale 4 1:2 4:5 166:140
Tabor Modri val : Neptun Kanal 3:0 b.b. 4. Neptun Kanal 0 0:3 0:9 0:225
Neptun Kanal : Luka Koper 0:3 b.b.            
ŽOK Domžale : Tabor Modri val 0:3 (12:25, 19:25, 06:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 35 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščena ekipa - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "32" sobota 05.03.2011 OŠ Brestanica ob 10:00
Bled : Kostak-Elmont I 1:2 (16:25, 11:25, 25:17) 1. Kostak-Elmont I 6 3:0 6:3 194:161
Vital mini : Calcit Volleyball I 2:1 (25:18, 23:25, 26:24) 2. Bled 5 2:1 5:4 196:175
Kostak-Elmont I : Calcit Volleyball I 2:1 (25:12, 17:25, 25:21) 3. Vital mini 4 1:2 4:5 186:198
Bled : Vital mini 2:1 (25:16, 21:25, 25:20) 4. Calcit Volleyball I 3 0:3 3:6 172:214
Vital mini : Kostak-Elmont I 1:2 (15:25, 11:25, 25:10)            
Calcit Volleyball I : Bled 1:2 (10:25, 25:23, 12:25)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 36 (veja poražencev)

3. in 4. uvrščena ekipa - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "33" sobota 05.03.2011 ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
Benedikt : ŽOK ZM Ljutomer 0:3 (03:25, 23:25, 10:25) 1. ŽOK ZM Ljutomer 8 3:0 8:1 203:105
Spodnja Savinjska : Ruše 3:0 (25:19, 25:08, 25:12) 2. Spodnja Savinjska 7 2:1 7:2 188:133
ŽOK ZM Ljutomer : Ruše 3:0 (25:09, 25:12, 25:10) 3. Benedikt 2 1:2 2:7 151:216
Benedikt : Spodnja Savinjska 0:3 (08:25, 17:25, 16:25) 4. Ruše 1 0:3 1:8 136:224
Spodnja Savinjska : ŽOK ZM Ljutomer 1:2 (02:25, 25:03, 11:25)            
Ruše : Benedikt 1:2 (19:25, 22:25, 26:24)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 37 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščena ekipa - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "34" sobota 05.03.2011 OŠ Mislinja ob 10:00
Braslovče II : Mislinjske lisičke 0:3 (05:25, 09:25, 17:25) 1. Mislinjske lisičke 8 3:0 8:1 207:87
Prebold II : Prebold I 3:0 (25:17, 25:00, 25:00) 2. Prebold II 7 2:1 7:2 198:124
Mislinjske lisičke : Prebold I 3:0 (25:08, 25:00, 25:00) 3. Braslovče II 3 1:2 3:6 156:161
Braslovče II : Prebold II 0:3 (23:25, 16:25, 11:25) 4. Prebold I 0 0:3 0:9 36:225
Prebold II : Mislinjske lisičke 1:2 (08:25, 25:07, 15:25)            
Prebold I : Braslovče II 0:3 (11:25, 00:25, 00:25)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 38 (veja poražencev)

3. in 4. uvrščena ekipa - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta