Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajše deklice - REPASAŽ - 1. krog
 
Turnir 23 sobota 05.02.2011 OŠ M.Jarca, Ljubljana ob 10:00
Tabor Modri val : ATK Grosuplje II 2:1 (25:13, 14:25, 25:22) 1. Luka Koper 5 2:0 5:1 144:98
ATK Grosuplje II : Luka Koper 1:2 (17:25, 25:18, 05:25) 2. Tabor Modri val 2 1:1 2:4 115:136
Luka Koper : Tabor Modri val 3:0 (26:24, 25:22, 25:05) 3. ATK Grosuplje II 2 0:2 2:4 107:132
1. in 2. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.31 (veja poražencev)
3. uvrščena ekipa nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
Turnir 24 sobota 05.02.2011 ŠD Kanal ob 10:00
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina 1:0 b.b. 1. ŽOK Domžale 5 2:0 5:1 148:25
Galeb grup Robotina : ŽOK Domžale 0:3 b.b. 2. Neptun Kanal 2 1:1 2:2 50:73
ŽOK Domžale : Neptun Kanal 2:1 (23:25, 25:00, 25:00) 3. Galeb grup Robotina 0 0:2 0:4 0:100

1. in 2. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.31 (veja poražencev)

3. uvrščena ekipa nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
Turnir 25 sobota 05.02.2011  OŠ Bled ob 10:00
Žirovnica : Bled 0:3 (23:25, 08:25, 20:25) 1. Kostak-Elmont I 7 3:0 7:2 202:99
Kostak-Elmont I : OD Krim 3:0 b.b. 2. Bled 7 2:1 7:2 201:108
Bled : OD Krim 3:0 b.b. 3. Žirovnica 4 1:2 4:5 174:145
Žirovnica : Kostak-Elmont I 1:2 (08:25, 15:25, 25:20) 4. OD Krim 0 0:3 0:9 0:225
Kostak-Elmont I : Bled 2:1 (25:11, 07:25, 25:15)            
OD Krim : Žirovnica 0:3 b.b.            
1. in 2. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.32 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščena ekipa nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
Turnir 26 sobota 05.02.2011 OŠ Žužemberk ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Vital mini 1:2 (22:25, 21:25, 25:09) 1. Vital mini 5 2:0 5:1 134:101
Vital mini : Calcit Volleyball I 3:0 (25:11, 25:11, 25:11) 2. Calcit Volleyball I 2 1:1 2:4 96:132
Calcit Volleyball I : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (25:19, 25:13, 13:25) 3. KEKOOprema Žužemberk 2 0:2 2:4 125:122

1. in 2. uvrščena ekipa se uvrstiti na turnir št.32 (veja poražencev)

3. uvrščena ekipa nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
Turnir 27 sobota 05.02.2011  OŠ Šempeter ob 10:00
Formis mini-mini : Spodnja Savinjska 1:2 (21:25, 25:03, 23:25) 1. ŽOK ZM Ljutomer 7 3:0 7:2 205:124
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina 2:1 (25:13, 23:25, 25:06) 2. Spodnja Savinjska 4 2:1 4:5 157:203
Spodnja Savinjska : Turbina 2:1 (25:15, 17:25, 25:19) 3. Formis mini-mini 4 1:2 4:5 177:174
Formis mini-mini : ŽOK ZM Ljutomer 1:2 (07:25, 25:07, 11:25) 4. Turbina 3 0:3 3:6 167:205
ŽOK ZM Ljutomer : Spodnja Savinjska 3:0 (25:11, 25:15, 25:11)            
Turbina : Formis mini-mini 1:2 (19:25, 17:25, 25:15)            
1. in 2. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.33 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščena ekipa nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
Turnir 28 sobota 05.02.2011 ŠD Benedikt ob 10:00
Benedikt : Ruše 2:1 (15:25, 25:07, 25:13) 1. Benedikt 4 2:0 4:2 127:113
Ruše : Galeja Branik 2:1 (25:12, 09:25, 25:17) 2. Ruše 3 1:1 3:3 112:111
Galeja Branik : Benedikt 1:2 (25:27, 25:18, 10:25) 3. Galeja Branik 2 0:2 2:4 114:129

1. in 2. uvrščena ekipa se uvrstita na turnir št. 33 (veja poražencev)

3. uvrščeni ekipa nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
Turnir 29 sobota 05.02.2011 OŠ Vuzenica ob 10:00
ŽOK Vuzenica : Braslovče II 0:3 (10:25, 16:25, 11:25) 1. Prebold II 5 2:0 5:1 141:99
Braslovče II : Prebold II 1:2 (20:25, 24:26, 25:15) 2. Braslovče II 4 1:1 4:2 144:98
Prebold II : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:10, 25:03, 25:09) 3. ŽOK Vuzenica 0 0:2 0:6 62:150
1. in 2. uvrščena ekipa se uvrsti na turnir št.34 (veja poražencev)
3. uvrščena ekipa nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
Turnir 30 sobota 05.02.2011 OŠ Mislinja ob 10:00
Mislinjske lisičke : Prebold I 3:0 (25:07, 25:05, 25:07) 1. Mislinjske lisičke 6 2:0 6:0 150:25
Prebold I : Mežica 2:1 (08:25, 25:00, 25:00) 2. Prebold I 2 1:1 2:4 77:100
Mežica : Mislinjske lisičke 0:3 (06:25, 00:25, 00:25) 3. Mežica 1 0:2 1:5 31:133

1. in 2. uvrščena ekipa se uvrstita na turnir št. 34 (veja poražencev)

3. uvrščeni ekipa nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta