Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajše deklice - 3. krog
 
skupina "19" sobota 05.03.2011 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
ATK Grosuplje I : Vital 1:2 (12:25, 25:19, 13:25) 1. Vital 6 3:0 6:3 204:154
Ankaran : HIT Nova Gorica 1:2 (15:25, 25:05, 23:25) 2. ATK Grosuplje I 5 1:2 5:4 171:178
Vital : HIT Nova Gorica 2:1 (25:04, 17:25, 25:21) 3. Ankaran 4 1:2 4:5 171:169
ATK Grosuplje I : Ankaran 1:2 (25:15, 09:25, 12:25) 4. HIT Nova Gorica 3 1:2 3:6 149:194
Ankaran : Vital 1:2 (14:25, 25:18, 15:25)            
HIT Nova Gorica : ATK Grosuplje I 0:3 (21:25, 08:25, 15:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 39 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 36 (repasaži)
       
skupina "20" sobota 05.03.2011 OŠ Stranje ob 10:00
Kostak Elmont II : Calcit Volleyball 0:3 (16:25, 18:25, 17:25) 1. Calcit Volleyball 8 3:0 8:1 211:144
ŽOK Triglav Kranj : ŽelezarskihramJeseni 2:1 (25:09, 15:25, 25:20) 2. Kostak Elmont II 4 2:1 4:5 178:172
Calcit Volleyball : ŽelezarskihramJeseni 3:0 (25:19, 25:04, 25:21) 3. ŽOK Triglav Kranj 4 1:2 4:5 166:170
Kostak Elmont II : ŽOK Triglav Kranj 2:1 (25:10, 05:25, 25:17) 4. ŽelezarskihramJeseni 2 0:3 2:7 143:212
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volleyball 1:2 (09:25, 25:11, 15:25)            
ŽelezarskihramJeseni : Kostak Elmont II 1:2 (08:25, 25:22, 12:25)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 39 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 35 (repasaži)
       
skupina "21" sobota 05.03.2011 OŠ Beltinciob 10:00
DŠR M.Sobota : ŽOK Kema Puconci 2:1 (25:10, 09:25, 25:17) 1. Formis mini 9 3:0 9:0 225:98
Formis mini : Čebelice-Zreče 3:0 (25:16, 25:11, 25:08) 2. Čebelice-Zreče 4 2:1 4:5 176:191
ŽOK Kema Puconci : Čebelice-Zreče 1:2 (17:25, 25:21, 16:25) 3. DŠR M.Sobota 3 1:2 3:6 139:197
DŠR M.Sobota : Formis mini 0:3 (07:25, 07:25, 08:25) 4. ŽOK Kema Puconci 2 0:3 2:7 151:205
Formis mini : ŽOK Kema Puconci 3:0 (25:12, 25:15, 25:14)            
Čebelice-Zreče : DŠR M.Sobota 2:1 (20:25, 25:12, 25:21)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 40 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 38 (repasaži)
       
skupina "22" sobota 05.03.2011 Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Prevalje : Slovenj Gradec 3:0 (25:17, 25:17, 25:13) 1. Prevalje 8 3:0 8:1 223:155
Braslovče I : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:12, 25:07, 25:05) 2. Braslovče I 6 2:1 6:3 215:146
Slovenj Gradec : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:20, 25:12, 25:22) 3. Slovenj Gradec 4 1:2 4:5 171:200
Prevalje : Braslovče I 2:1 (23:25, 25:21, 25:23) 4. Kajuh Šoštanj 0 0:3 0:9 117:225
Braslovče I : Slovenj Gradec 2:1 (21:25, 25:07, 25:17)            
Kajuh Šoštanj : Prevalje 0:3 (14:25, 12:25, 13:25)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 40 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 37 (repasaži)