Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajše deklice - 2. krog
 
skupina "11" sobota 22.01.2011 OŠ Solkan ob 10:00
Ankaran : HIT Nova Gorica 2:1 (10:25, 25:06, 25:23) 1. Ankaran 3 3:0 8:1 210:70
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina 3:0 b.b. 2. HIT Nova Gorica 3 2:1 6:3 187:99
HIT Nova Gorica : Galeb grup Robotina 3:0 b.b. 3. Neptun Kanal 3 1:2 4:5 130:133
Ankaran : Neptun Kanal 3:0 (25:04, 25:02, 25:10) 4. Galeb grup Robotina 3 0:3 0:9 0:225
Neptun Kanal : HIT Nova Gorica 1:2 (05:25, 09:25, 25:08)            
Galeb grup Robotina : Ankaran 0:3 b.b.            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 24 (repasaži)
       
skupina "12" sobota 22.01.2011 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Tabor Modri val : Vital 0:3 (06:25, 11:25, 10:25) 1. Vital 3 3:0 8:1 221:123
ATK Grosuplje II : ATK Grosuplje I 0:3 (12:25, 11:25, 17:25) 2. ATK Grosuplje I 3 2:1 7:2 204:140
Vital : ATK Grosuplje I 2:1 (25:14, 21:25, 25:15) 3. Tabor Modri val 3 1:2 2:7 128:211
Tabor Modri val : ATK Grosuplje II 2:1 (25:18, 25:18, 22:25) 4. ATK Grosuplje II 3 0:3 1:8 143:222
ATK Grosuplje II : Vital 0:3 (14:25, 16:25, 12:25)            
ATK Grosuplje I : Tabor Modri val 3:0 (25:09, 25:06, 25:14)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 23 (repasaži)
       
skupina "13" sobota 22.01.2011 OŠ Stranje ob 10:00
ŽelezarskihramJeseni : Calcit Volleyball I 2:1 (19:25, 25:17, 25:22) 1.  ŽOK Triglav Kranj 3 3:0 8:1 213:143
Vital mini : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (16:25, 17:25, 23:25) 2.  ŽelezarskihramJeseni 3 1:2 4:5 186:194
Calcit Volleyball I : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (05:25, 23:25, 09:25) 3.  Calcit Volleyball I 3 1:2 3:6 175:203
ŽelezarskihramJeseni : Vital mini 1:2 (21:25, 21:25, 25:17) 4.  Vital mini 3 1:2 3:6 182:216
Vital mini : Calcit Volleyball I 1:2 (14:25, 24:26, 25:19)            
ŽOK Triglav Kranj : ŽelezarskihramJeseni 2:1 (25:11, 25:14, 13:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (repasaži)
       
skupina "14" sobota 22.01.2011 OŠ Brestanica ob 10:00
Kostak-Elmont I : Kostak-Elmont II 0:3 (18:25, 14:25, 23:25) 1. Calcit Volleyball 3 3:0 9:0 225:139
Calcit Volleyball : Bled 3:0 (25:04, 25:18, 25:20) 2. Kostak-Elmont II 3 2:1 5:4 200:185
Kostak-Elmont II : Bled 2:1 (23:25, 25:13, 25:17) 3. Kostak-Elmont I 3 1.2 2:7 171:209
Kostak-Elmont I : Calcit Volleyball 0:3 (14:25, 18:25, 13:25) 4. Bled 3 0:3 2:7 156:219
Calcit Volleyball : Kostak-Elmont II 3:0 (25:16, 25:15, 25:21)            
Bled : Kostak-Elmont I 1:2 (25:21, 23:25, 13:25)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (repasaži)
       
skupina "15" sobota 22.01.2011 OŠ Puconci ob 10:00
Benedikt : ŽOK Kema Puconci 0:3 (20:25, 09:25, 23:25) 1. DŠR M.Sobota 3 3:0 8:1 215:114
Ruše : DŠR M.Sobota 0:3 (13:25, 09:25, 10:25) 2. ŽOK Kema Puconci 3 2:1 6:3 194:169
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota 1:2 (14:25, 25:15, 07:25) 3. Ruše 3 1:2 3:6 138:198
Benedikt : Ruše 1:2 (06:25, 25:04, 19:25) 4. Benedikt 3 0:3 1:8 138:204
Ruše : ŽOK Kema Puconci 1:2 (25:23, 12:25, 15:25)            
DŠR M.Sobota : Benedikt 3:0 (25:11, 25:13, 25:12)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 28 (repasaži)
       
skupina "16" sobota 22.01.2011 ŠD Zreče ob 10:00
Spodnja Savinjska : Čebelice-Zreče 0:3 (06:25, 13:25, 12:25 1. Formis mini 3 3:0 8:1 224:86
Formis mini : Formis mini-mini 2:1 (25:11, 24:26, 25:08) 2. Čebelice-Zreče 3 3:1 5:4 163:148
Čebelice-Zreče : Formis mini-mini 2:1 (25:08, 16:25, 25:09) 3. Spodnja Savinjska 3 1:2 2:7 101:216
Spodnja Savinjska : Formis mini 0:3 (01:25, 04:25, 13:25) 4. Formis mini-mini 3 0:3 3:6 153:191
Formis mini : Čebelice-Zreče 3:0 (25:12, 25:06, 25:04)            
Formis mini-mini : Spodnja Savinjska 1:2 (17:25, 25:00, 24:26)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (repasaži)
       
skupina "17" sobota 22.01.2011 ŠD Prevalje ob 10:00
Slovenj Gradec : Prevalje 0:3 (06:25, 09:25, 15:25) 1. Prevalje 3 3:0 9:0 225:94
Mislinjske lisičke : Mežica 3:0 (25:12, 25:20, 25:17) 2. Slovenj Gradec 3 2:1 5:4 170:151
Prevalje : Mežica 3:0 (25:11, 25:09, 25:06) 3. Mislinjske lisičke 3 1:2 4:5 155:189
Slovenj Gradec : Mislinjske lisičke 2:1 (15:25, 25:08, 25:09) 4. Mežica 3 0:3 0:9 109:225
Mislinjske lisičke : Prevalje 0:3 (18:25, 11:25, 09:25)            
Mežica : Slovenj Gradec 0:3 (06:25, 15:25, 13:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 30 (repasaži)
       
skupina "18" sobota 22.01.2011 OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče II : Braslovče I 0:3 (03:25, 14:25, 15:25) 1. Braslovče I 3 3:0 9:0 225:83
Kajuh Šoštanj : Prebold II 2:1 (25:12, 24:26, 25:21) 2. Kajuh Šoštanj 3 2:1 4:5 179:177
Braslovče I : Prebold II 3:0 (25:04, 25:09, 25:07) 3. Prebold II 3 1:2 3:6 153:197
Braslovče II : Kajuh Šoštanj 1:2 (04:25, 20:25, 26:24) 4. Braslovče II 3 0:3 2:7 123:223
Kajuh Šoštanj : Braslovče I 0:3 (12:25, 10:25, 09:25)            
Prebold II : Braslovče II 2:1 (24:26, 25:05, 25:17)            

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 29 (repasaži)