Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - deklice - 1. krog
 
skupina "1" sobota 08.01.2011     ŠD Bonifika, Koper       10:00
Luka Koper : Galeb grup Robotina 0:3 (24:26, 16:25, 21:25) 1. HIT Nova Gorica 4 2:0 4:2 127:101
Galeb grup Robotina : HIT Nova Gorica 1:2 (16:25, 19:25, 25:17) 2. Galeb grup Robotina 4 1:1 4:2 136:128
HIT Nova Gorica : Luka Koper 2:1 (25:09, 10:25, 25:07) 3. Luka Koper 1 0:2 1:5 102:136
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 11 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 23 (repasaži)
       
skupina "2" sobota 08.01.2011     OŠ FRS Ljubljana       10:00
Tabor Modri val : ŽOK Domžale 3:0 (25:12, 25:11, 25:14) 1. ATK Grosuplje II 5 2:0 5:1 143:91
ŽOK Domžale : ATK Grosuplje II 0:3 (05:25, 12:25, 16:25) 2. Tabor Modri val 4 1:1 4:2 133:105
ATK Grosuplje II : Tabor Modri val 2:1 (25:22, 25:11, 18:25) 3. ŽOK Domžale 0 0:2 0:6 70:150

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 24 (repasaži)
       
skupina "3" sobota 08.01.2011     OŠ Kolezija, LJ       10:00
Vital mini : OD Krim 3:0 (24:05, 25:13, 25:05) 1. Calcit Volleyball II 5 2:0 5:1 131:107
OD Krim : Calcit Volleyball II 0:3 (16:25, 07:25, 16:25) 2. Vital mini 4 1:1 4:2 142:79
Calcit Volleyball II : Vital mini 2:1 (25:23, 06:25, 25:20) 3. OD Krim 0 0:2 0:6 62:149
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 13 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 25 (repasaži)
       
skupina "4" sobota 08.01.2011     OŠ T.Čufar, Jesenice       10:00
ŽelezarskihramJeseni : Žirovnica 2:0 (25:21, 25:23) 1.  ŽOK Triglav Kranj  4 2:0  4:1 120:93
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj 0:2 (09:25, 23:25) 2.  ŽelezarskihramJeseni  3  1:1  3:2  111:114
ŽOK Triglav Kranj : ŽelezarskihramJeseni 2:1 (29:27, 25:09, 16:25) 3.  Žirovnica  0  0:2 0:4  76:100

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 13 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 25 (repasaži)
skupina "5" sobota 08.01.2011     OŠ Brestanica       10:00
Kostak-Elmont I : Kostak-Elmont II 1:2 (25:16, 23:25, 17:25) 1. Kostak-Elmont II 4 2:0 4:2 131:116
Kostak-Elmont II : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (25:15, 25:11, 15:25) 2. Kostak-Elmont I 4 1:1 4:2 140:100
KEKOOprema Žužemberk : Kostak-Elmont I 0:3 (15:25, 06:25, 13:25) 3. KEKOOprema Žužemberk 1 0:2 1:5 85:140
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 14 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 26 (repasaži)
       
skupina "6" sobota 08.01.2011     ŠD Ruše       10:00
Ruše : Turbina 2:1 (25:18, 25:07, 22:25) 1. Benedikt 5 2:0 5:1 144:101
Turbina : Benedikt 0:3 (22:25, 04:25, 24:26) 2. Ruše 3 1:1 3:3 123:118
Benedikt : Ruše 2:1 (18:25, 25:09, 25:17) 3. Turbina 1 0:2 1:5 100:148

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 15 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 27 (repasaži)
       
skupina "7" sobota 08.01.2011     OŠ I., M.Sobota       10:00
DŠR M.Sobota : ŽOK Kema Puconci 2:1 (25:07, 21:25, 25:08) 1. DŠR M.Sobota 5 2:0 3:1 146:72
ŽOK Kema Puconci : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (19:25, 25:11, 25:17) 2. ŽOK Kema Puconci 3 1:1 3:3 109:124
ŽOK ZM Ljutomer : DŠR M.Sobota 0:3 (10:25, 11:25, 11:25) 3. ŽOK ZM Ljutomer 1 0:2 1:5 85:144
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 15 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 27 (repasaži)
       
skupina "8" sobota 08.01.2011     OŠ Hoče       10:00
Formis mini-mini : Galeja Branik 3:0 (25:12, 25:01, 25:02) 1. Čebelice Zreče 5 2:0 5:1 138:67
Galeja Branik : Čebelice Zreče 0:3 (05:25, 14:25, 04:25) 2. Formis mini-mini 4 1:1 4:2 119:78
Čebelice Zreče : Formis mini-mini 2:1 (25:09, 13:25, 25:10) 3. Galeja Branik 0 0:2 0:6 38:150

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 16 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 28 (repasaži)
skupina "9" sobota 08.01.2011     Gimnazija Sl.Gradec       10:00
Slovenj Gradec : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:04, 25:17, 25:16) 1. Slovenj Gradec 6 2:0 6:0 150:67
ŽOK Vuzenica : Mežica 1:2 (09:25, 21:25, 25:23) 2. Mežica 2 1:1 2:4 103:130
Mežica : Slovenj Gradec 0:3 (05:25, 08:25, 17:25) 3. ŽOK Vuzenica 1 0:2 1:5 92:148
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 29 (repasaži)
       
skupina "10" sobota 08.01.2011     OŠ Prebold       10:00
Prebold I : Prebold II 0:3 (04:25, 00:25, 19:25) 1. Prebold II 6 2:0 6:0 150:54
Prebold II : Braslovče II 3:0 (25:18, 25:07, 25:06) 2. Braslovče II 3 1:1 3:3 106:95
Braslovče II : Prebold I 3:0 (25:01, 25:11, 25:08) 3. Prebold I 0 0:2 0:6 43:150

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 30 (repasaži)