Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajši dečki - 2. krog
 
skupina "9" sobota 29.01.2011

dve igrišči

ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : Žirovnica 1:2 (10:25, 25:14, 18:25)  
Astec Triglav : ŠD Brezovica 0:2 (13:25, 14:25)  
Žirovnica : ŠD Brezovica 0:2 (22:25, 11:25) ŠD Brezovica = prvi na turnirju
Salonit Anhovo : Astec Triglav 2:1 (25:10, 24:26, 25:19)  
Žirovnica : Salonit Anhovo 2:1 (28:26, 09:25, 25:05) Žirovnica = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (repasaži)
       
skupina "10" sobota 29.01.2011

dve igrišči

OŠ Žužemberk ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volleyball 2:0 (25:16, 25:23)  
Ljubljanski zmajčki : MOK Krka Novo mesto 2:0 (25:16, 25:18)  
KEKOOprema Žužemberk : Ljubljanski zmajčki 0:2 (18:25, 17:25) Ljubljanski zmajčki = prvi na turnirju
Calcit Volleyball : MOK Krka Novo mesto 1:2 (12:25, 25:09, 12:25)  
KEKOOprema Žužemberk : MOK Krka Novo mesto 2:1 (25:13, 11:25, 25:17) KEKOOprema Žužemberk = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (repasaži)
       
skupina "11" sobota 29.01.2011

dve igrišči

OŠ Šempeter ob 09:00
SIP Šempeter : Fužinar Metal Ravne 2:0 (25:04, 25:06)  
TAB Mežica : Mislinja 0:2 (19:25, 13:25)  
SIP Šempeter : Mislinja 2:0 (25:09, 25:18) SIP Šempeter = prvi na turnirju
TAB Mežica : Fužinar Metal Ravne 2:0 (25:17, 25:22)  
Mislinja : TAB Mežica 2:1 (25:13, 19:25, 25:18) Mislinja = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (repasaži)
       
skupina "12" sobota 29.01.2011

dve igrišči

OŠ B.Ilicha, Maribor ob 10:00
OŠBI Maribor : Gokop Fram 2:1 (27:29, 25:10, 25:09)  
Hoče I : Panvita Galex I 2:1 (25:09, 29:31, 25:14)  
OŠBI Maribor : Hoče I 0:2 (18:25, 23:25) Hoče I = prvi na turnirju
Gokop Fram : Panvita Galex I 2:1 (25:05, 07:25, 25:19)  
OŠBI Maribor : Gokop Fram 1:2 (25:08, 12:25, 28:30) Gokop Fram = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (repasaži)