Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajši dečki - 1. krog
 
skupina "1" sobota 15.01.2011

dve igrišči

ŠD Planina, Kranj ob 10:00
Astec Triglav : ACH Volley 2:1 (25:06, 21:25, 25:10)  
UKO Kropa : Žirovnica 0:2 (20:25, 09:25)  
Astec Triglav : Žirovnica 2:1 (13:25, 25:18, 25:18) Astec Triglav = prvi na turnirju
ACH Volley : UKO Kropa 2:1 (09:25, 25:19, 25:17)  
Žirovnica : ACH Volley 2:0 (25:09, 25:22) Žirovnica = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 9 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 13 (repasaži)
       
skupina "2" sobota 15.01.2011

dve igrišči

ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : ŠD Brezovica 2:1 (25:18, 15:25, 25:15)  
Hypo Marchiol Vodi : Logatec 0:2 (23:25, 21:25)  
Salonit Anhovo : Logatec 2:0 (25:14, 25:15) Salonit Anhovo = prvi na turnirju
ŠD Brezovica : Hypo Marchiol Vodi 2:1 (25:09, 20:25, 25:14)  
Logatec : ŠD Brezovica 1:2 (10:25, 26:24, 08:25) ŠD Brezovica = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 9 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 13 (repasaži)
       
skupina "3" sobota 15.01.2011     OŠ Žužemberk       10:00
KEKOOprema Žužemberk : MOK Krka Novo mesto 2:0 (25:11, 25:21) 1. KEKOOprema Žužemberk        
MOK Krka Novo mesto : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:13, 25:23) 2. MOK Krka Novo mesto        
Kostanjevica na Krki : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (19:25, 20:25) 3. Kostanjevica na Krki        
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 10 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 14 (repasaži)
       
skupina "4" sobota 15.01.2011   OŠ D.Kumar, Ljubljana ob 09:00
Ljubljanski zmajčki : Ljubljanski levi 2:0 (25:18, 25:13)  
Calcit Volleyball : Lubnik 2:0 (25:09, 25:00)  
Ljubljanski zmajčki : Calcit Volleyball 2:0 (25:14, 25:13) Ljubljanski zmajčki = prvi na turnirju
Ljubljanski levi : Lubnik 2:0 (25:07, 25:00)  
Calcit Volleyball : Ljubljanski levi 2:1 (25:18, 16:25, 25:18) Calcit Volleyball = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 10 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 14 (repasaži)
       
skupina "5" nedelja 16.01.2011

dve igrišči

OŠ Črna ob 10:00
Črna : Endal Vuzenica 2:0 b.b.  
Fužinar Metal Ravne : TAB Mežica 1:2 (13:25, 25:18, 19:25)  
Črna : TAB Mežica 0:2 (10:25, 00:25) TAB Mežica = prvi na turnirju
Endal Vuzenica : Fužinar Metal Ravne 0:2 b.b.  
Črna : Fužinar Metal Ravne 0:2 (13:25, 00:25) Fužinar Metal Ravne = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 11 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 15 (repasaži)
       
skupina "6" sobota 15.01.2011

dve igrišči

OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : Mislinja 2:0 (25:15, 25:15)  
ZM Braslovče : Šoštanj-Topolšica 1:2 (25:02, 16:25, 22:25)  
SIP Šempeter : Šoštanj-Topolšica 2:0 (25:12, 25:10) SIP Šempeter = prvi na turnirju
Mislinja : ZM Braslovče 2:0 (25:13, 25:16)  
Šoštanj-Topolšica : Mislinja 1:2 (08:25, 25:17, 24:26) Mislinja = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 11 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 15 (repasaži)
       
skupina "7" sobota 15.01.2011   OŠ Hoče ob 09:00
Hoče I : Murexin 2:0 (25:11, 25:17)  
Hoče II : Gokop Fram 1:2 (11:25, 25:23, 15:25)  
Hoče I : Gokop Fram 2:0 (25:14, 25:10) Hoče I = prvi na turnirju
Murexin : Hoče II 2:0 (25:14, 25:20)  
Gokop Fram : Murexin 2:1 (25:07, 08:25, 29:27) Gokop Fram = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 16 (repasaži)
       
skupina "8" sobota 15.01.2011

dve igrišči

Sr.ekon.šola, M.Sobota ob 10:00
Panvita Galex I : Galeja 2:0 (25:10, 25:07)  
Panvita Galex II : OŠBI Maribor 0:2 (17:25, 05:25)  
Panvita Galex I : OŠBI Maribor 0:2 (13:25, 12:25) OŠBI Maribor = prvi na turnirju
Galeja : Panvita Galex II 0:2 (05:25, 17:25)  
Panvita Galex I : Panvita Galex II 2:0 (25:20, 25:12) Panvita Galex I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 16 (repasaži)