Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 2. krog
 
skupina "17" sobota 15.01.2011

dve igrišči

ŠD Bonifika, Koper ob 10:00
Luka Koper : Neptun 1:2 (18:25, 25:19, 09:25)  
Ankaran-Hrvatini : HIT Nova Gorica I 2:1 (25:17, 22:25, 25:16)  
Neptun : Ankaran-Hrvatini 2:1 (25:10, 12:25, 25:16) Neptun = prvi na turnirju
Luka Koper : HIT Nova Gorica I 2:1 (25:16, 13:25, 25:14)  
Ankaran-Hrvatini : Luka Koper 0:2 (23:25, 20:25) Luka Koper = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 32 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 37 (repasaži)
       
skupina "18" sobota 15.01.2011   OŠ T,Čufar, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj 2:1 (25:12, 17:25, 25:17)  
Bled I : Calcit Volleyball 0:2 (14:25, 00:25)  
Mladi Jesenice : Calcit Volleyball 2:0 (26:24, 25:23) Mladi Jesenice = prvi na turnirju
ŽOK Triglav Kranj : Bled I 2:0 (25:14, 25:00)  
Calcit Volleyball : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:20, 25:12) Calcit Volleyball = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 32 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 36 (repasaži)
       
skupina "19" sobota 15.01.2011   OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Vital I : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:14, 25:08)  
Olimp Ljubljana : Calcit Volleyball I 2:0 (25:06, 25:19)  
Vital I : Olimp Ljubljana 2:0 (25:15, 25:09) Vital I = prvi na turnirju
ŽOK Šentvid Žlindra : Calcit Volleyball I 2:0 (25:15, 25:17)  
Olimp Ljubljana : ŽOK Šentvid Žlindra 2:1 (25:20, 20:25, 25:15) Olimp Ljubljana = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 33 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 39 (repasaži)
       
skupina "20" sobota 15.01.2011   OŠ Žužemberk ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : ATK Grosuplje I 0:2 (19:25, 15:25)  
Kočevje : ŽOK TPV Novo mesto 2:0 (25:17, 25:22)  
ATK Grosuplje I : Kočevje 2:1 (19:25, 25:17, 25:18) ATK Grosuplje I = prvi na turnirju
KEKOOprema Žužemberk : ŽOK TPV Novo mesto 2:0 (25:11, 25:13)  
Kočevje : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (23:25, 13:25) KEKOOprema Žužemberk = 2. na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 33 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 38 (repasaži)
       
skupina "21" sobota 15.01.2011

dve igrišči

I., M.Sobota ob 10:00
DŠR M.Sobota : ŽOK ZM Ljutomer 1:2 (17:25, 25:22, 13:25)  
Benedikt : Ruše 0:2 (14:25, 10:25)  
ŽOK ZM Ljutomer : Ruše 1:2 (25:16, 18:25, 27:29) Ruše = prvi na turnirju
DŠR M.Sobota : Benedikt 2:0 (25:16, 25:13)  
ŽOK ZM Ljutomer : DŠR M.Sobota 1:2 (25:09, 11:25, 19:25) DŠR M.Sobota = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 34 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 41 (repasaži)
       
skupina "22" sobota 15.01.2011   OŠ Slivnica ob 10:00
Formis mala I : Formis mala II 2:0 (25:12, 25:12)  
Turbina : Nova KBM Branik I 0:2 (22:25, 09:25)  
Formis mala I : Nova KBM Branik I 1:2 (22:25, 25:20, 16:25) Nova KBM Branik I = prvi na turnirju
Formis mala II : Turbina 2:0 (27:25, 25:16)  
Formis mala I : Formis mala II 2:0 (25:22, 25:19) Formis mala I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 34 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 40 (repasaži)
       
skupina "23" sobota 15.01.2011   OŠ Braslovče ob 09:00
Braslovče I : Mozirje 2:1 (25:03, 23:25, 25:09)  
Spodnja Savinjska : Cinkarna Celje I 2:1 (25:16, 11:25, 25:23)  
Braslovče I : Spodnja Savinjska 2:1 (25:03, 17:25, 25:20) Braslovče I = prvi na turnirju
Mozirje : Cinkarna Celje I 2:0 (25:22, 25:13)  
Spodnja Savinjska : Mozirje 1:2 (25:08, 14:25, 22:25) Mozirje = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 35 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 43 (repasaži)
       
skupina "24" nedelja 16.01.2011

dve igrišči

ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje I : Kostmann_Sl.Gradec 2:0 (25:23, 33:31)  
ŽOK Mislinja : Mežica 0:2 (21:25, 11:25)  
Prevalje I : Mežica 2:0 (25:15, 25:15) Prevalje I = prvi na turnirju
Kostmann_Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 2:0 (25:21, 25:18)  
Mežica : Kostmann_Sl.Gradec 2:1 (25:16, 23:25, 25:15) Mežica = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 35 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 42 (repasaži)