Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog
 
skupina "1" sobota 18.12.2010   OŠ Hrvatini ob 09:00
Ankaran-Hrvatini : Galeb grup Robotina 2:0 (25:12, 25:20)  
Luka Koper : Piran 2:0 (25:20, 25:00)  
Ankaran-Hrvatini : Luka Koper 2:0 (25:20, 25:22) Ankaran Hrvatini = prvi na turnirju
Galeb grup Robotina : Piran 2:1 (22:25, 25:00, 25:00)  
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:1 (14:25, 25:14, 25:22) Luka Koper = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (repasaži)
       
skupina "2" sobota 18.12.2010   ŠD Kanal - 10:00 - dve igrišči
HIT Nova Gorica I : HIT Nova Gorica II 2:0 (25:14, 25:11)  
Neptun : Luka Koper II 2:0 b.b.  
HIT Nova Gorica I : Neptun 1:2 (15:25, 25:08, 11:25) Neptun = prvi na turnirju
HIT Nova Gorica II : Luka Koper II 2:0 b.b.  
HIT Nova Gorica II : HIT Nova Gorica I 0:2 (10:25, 17:25) HIT Nova Gorica I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (repasaži)
       
skupina "3" sobota 18.12.2010   ŠD Planina, Kranj ob 09:00
Astec Triglav - ž : Bled I 0:2 (13:25, 12:25)  
Mladi Jesenice : Bled II 2:0 (25:20, 25:01)  
Bled I : Mladi Jesenice 0:2 (03:25, 15:25) Mladi Jesenice = prvi na turnirju
Astec Triglav - ž : Bled II 1:2 (08:25, 25:20, 05:25)  
Bled I : Bled II 2:1 (25:08, 14:25, 25:22) Bled I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (repasaži)
       
skupina "2" sobota  18.12.2010   OŠ Stranje - 10:00 - dve igrišči
Calcit Volleyball : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:09, 25:03)  
ŽOK Triglav Kranj : Žirovnica 2:0 (25:04, 25:10)  
Calcit Volleyball : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:05, 25:17) Calcit Volleyball = prvi na turnirju
ŽOK Škofja Loka : Žirovnica 2:1 (08:25, 25:22, 25:19)  
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:09, 25:19) ŽOK Triglav Kranj = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (repasaži)
       
skupina "5" sobota 18.12.2010   OŠ Kolezija, LJ ob 10:00 - dve igrišči
Vital I : OD Krim 2:0 (25:01, 25:02)  
Calcit Volleyball I : ŽOK Domžale 2:0 (25:15, 25:05)  
Vital I : Calcit Volleyball I 2:0 (25:07, 25:07) Vital I = prvi na turnirju
ŽOK Domžale : OD Krim 2:0 (25:22, 25:04)  
Calcit Volleyball I : ŽOK Domžale 2:0 (25:12, 25:14) Calcit Volleyball I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (repasaži)
       
skupina "6" sobota 18.12.2010   OŠ Vodmat, LJ - 10:00 - dve igrišči
Olimp Ljubljana : Tabor Modri val 2:0 (25:01, 25:22)  
ŽOK Šentvid Žlindra : Vital II 2:1 (27:25, 23:25, 25:17)  
Olimp Ljubljana : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:13, 25:17) Olimp Ljubljana = prvi na turnirju
Tabor Modri val : Vital II 0:2 (09:25, 15:25)  
ŽOK Šentvid Žlindra : Vital II 2:1 (29:27, 14:25, 27:25) ŽOK Šentvid Žlindra = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (repasaži)
       
skupina "7" sobota 18.12.2010   OŠ Zb.odp., Kočevje ob 09:00
Kočevje : Vital III 2:1 (25:17, 14:25, 25:23)  
ATK Grosuplje I : ATK Grosuplje II 2:0 (25:08, 25:17)  
Kočevje : ATK Grosuplje I 2:1 (25:14, 05:25, 25:17) Kočevje = prvi na turnirju
Vital III : ATK Grosuplje II 2:0 (25:18, 25:15)  
ATK Grosuplje I : Vital III 2:0 (25:17, 26:24) ATK Grosuplje I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 28 (repasaži)
       
skupina "8" sobota 18.12.2010   OŠ Senovo - 10:00 - dve igrišči
Kostak-Elmont I : Kostak-Elmont II 0:2 (13:25, 11:25)  
KEKOOPrema Žužemberk : ŽOK TPV Novo mesto 2:1 (25:09, 18:25, 25:14)  
Kostak-Elmont II : KEKOOPrema Žužemberk 0:2 (15:25, 19:25) KEKOOprema Žužemberk = prvi na turnirju
Kostak-Elmont I : ŽOK TPV Novo mesto 0:2 (05:25, 17:25)  
Kostak-Elmont II : ŽOK TPV Novo mesto 1:2 (16:25, 25:22, 23:25) ŽOK TPV Novo mesto = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 28 (repasaži)
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog
 
skupina "9" sobota 18.12.2010     OŠ Puconci       10:00
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota 2:1 (25:16, 19:25, 25:20) 1. Benedikt        
DŠR M.Sobota : Benedikt 2:1 (27:29, 25:07, 25:16) 2. DŠR M.Sobota        
Benedikt : ŽOK Kema Puconci 2:0 (26:24, 25:00) 3. ŽOK Kema Puconci        
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 40 (repasaži)
       
skupina "10" sobota 18.12.2010     OŠ Stročja vas       10:00
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Ptuj 2:0 (25:23, 25:00) 1. ŽOK ZM Ljutomer        
ŽOK Ptuj : Ruše 0:2 (12:25, 00:25) 2. Ruše        
Ruše : ŽOK ZM Ljutomer 1:2 (25:17, 19:25, 14:25) 3. ŽOK Ptuj        

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 40 (repasaži)
       
skupina "11" sobota 18.12.2010     OŠ Slivnica       10:00
Formis mala I : Turbina 2:0 (25:05, 25:13) 1. Formis mala I        
Turbina : Nova KBM Branik II 2:0 (25:11, 25:15) 2. Turbina        
Nova KBM Branik II : Formis mala I 0:2 (07:25, 06:25) 3. Nova KBM Branik II        
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 41 (repasaži)
       
skupina "12" sobota 18.12.2010     I. gimnazija, MB       10:00
Nova KBM Branik I : Galeja Branik 2:0 (25:13, 25:13) 1. Nova KBM Branik I        
Galeja Branik : Formis mala II 1:2 (25:16, 14:25, 24:26) 2. Formis mala II        
Formis mala II : Nova KBM Branik I 0:2 (11:25, 10:25) 3. Galeja Branik        

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (veja zmagovalcev)

3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 41 (repasaži)
       
skupina "13" sobota 18.12.2010   OŠ F.Kranjca, CE ob 10:00 - dve igrišči
Cinkarna Celje I : Cinkarna Celje II 2:0 (25:13, 25:14)  
Braslovče I : Braslovče II 2:0 (25:07, 25:04)  
Cinkarna Celje I : Braslovče I 0:2 (04:25, 20:25) Braslovče I = prvi na turnirju
Cinkarna Celje II : Braslovče II 0:2 (08:25, 21:25)  
Cinkarna Celje I : Braslovče II 2:0 (25:18, 25:08)

 

Cinkarna Celje I = drugi na turnirju

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 23 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 30 (repasaži)
       
skupina "14" sobota 18.12.2010   OŠ Prebold - 09:00
Prebold : Spodnja Savinjska 0:2 (16:25, 00:25)  
Mozirje : Kajuh Šoštanj 0:2 (23:25, 09:25)  
Spodnja Savinjska : Kajuh Šoštanj 2:1 (25:07, 13:25, 29:27) Spodnja Savinjska = prvi na turnirju
Prebold : Mozirje 1:2 (08:25, 25:16, 08:25)  
Kajuh Šoštanj : Mozirje 1:2 (25:18, 10:25, 17:25) Mozirje = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 23 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 30 (repasaži)
       
skupina "15" sobota 18.12.2010   Gimn. Sl.Gradec ob 09:00 - dve igrišči
Kostmann Sl.Gradec : Čebelice Zreče 2:0 (25:16, 25:10)  
ŽOK Mislinja : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:16, 25:08)  
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 1:2 (14:25, 25:18, 15:25) ŽOK Mislinja = prvi na turnirju
Čebelice Zreče : ŽOK Vuzenica 1:2 (04:25, 25:17, 13:25)  

Kostmann Sl.Gradec

: ŽOK Vuzenica 2:0 (25:16, 25:06) Kostmann Sl.Gradec = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 24 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 31 (repasaži)
       
skupina "16" sobota 18.12.2010   ŠD Prevalje - 10:00 - dve igrišči
Prevalje I : Prevalje II 2:0 (25:10, 25:12)  
Črna : Mežica 0:2 (03:25, 23:25)  
Prevalje I : Mežica 2:0 (25:22, 25:17) Prevalje I = prvi na turnirju
Prevalje II : Črna 0:2 (08:25, 13:25)  
Mežica : Črna 2:0 (25:15, 25:18) Mežica = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 24 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 31 (repasaži)