Odbojka
 
 
 
 
 
A liga - kadetinje - ZAHOD 1
 
1. krog - sobota, 15.01.2011 - OŠ Sostro, Ljubljana ob 10:00
Tabor Modri val : ŽOK Šentvid 1:2 (13:25, 25:23, 11:15)
ŽOK Šentvid : Ankaran-Hrvatini 0:2 (21:25, 16:25)
Ankaran-Hrvatini : HIT Nova Gorica I 0:2 (18:25, 18:25)
HIT Nova Gorica I : Tabor Modri val 2:1 (25:23, 18:25, 15:13)
2, krog. krog - nedelja, 23.01.2011 - ŠD Kanal ob 10:00
Neptun : Ankaran-Hrvatini 2:0 (25:17, 25:18)
Ankaran-Hrvatini : Tabor Modri val 0:2 (16:25, 21:25)
Tabor Modri val : Neptun 2:0 (25:22, 25:23)
2. krog - nedelja, 23.01.2011 - OŠ Solkan ob 10:00
HIT Nova Gorica I : Luka Koper 0:2 (11:25, 18:25)
Luka Koper : ŽOK Šentvid 2:0 (25:14, 25:16)
ŽOK Šentvid : HIT Nova Gorica I 0:2 (11:25, 11:25)
3, krog. krog - nedelja, 30.01.2011 - ŠD Bonifika, Koper ob 10:00
Luka Koper : Ankaran-Hrvatini 2:0 (34:32, 25:15)
Ankaran-Hrvatini : Tabor Modri val 2:0 (25:13, 25:22)
Tabor Modri val : Luka Koper 0:2 (15:25, 17:25)
3. krog - nedelja, 30.01.2011 - OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 10:00
ŽOK Šentvid : Neptun 0:2 (12:25, 22:25)
Neptun : HIT Nova Gorica I 2:1 (21:25, 25:23, 15:10)
HIT Nova Gorica I : ŽOK Šentvid 2:0 (25:23, 25:15)
4. krog. krog - nedelja, 06.02.2011 - OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran-Hrvatini : HIT Nova Gorica I 0:2 (13:25, 13:25)
HIT Nova Gorica I : Neptun 2:1 (23:25, 25:08, 15:10)
Neptun : Ankaran-Hrvatini 1:2 (25:21, 16:25, 18:20)
4. krog - nedelja, 06.02.2011 - OŠ Sostro, Ljubljana ob 10:00
Tabor Modri val : ŽOK Šentvid 2:0 (25:20, 25:22)
ŽOK Šentvid : Luka Koper 0:2 (18:25, 16:25)
Luka Koper : Tabor Modri val 2:0 (25:13, 25:15)
5. krog. krog - nedelja, 13.02.2011 - OŠ Solkan ob 10:00
HIT Nova Gorica I : Luka Koper 0:2 (23:25, 25:27)
Luka Koper : Neptun 2:0 (28:26, 25:10)
Neptun : Tabor Modri val 2:0 (25:18, 25:18)
Tabor Modri val : HIT Nova Gorica I 0:2 (13:25, 21:25)
6. krog. krog - nedelja, 20.02.2011 - ŠD Bonifika, Koper ob 10:00
Luka Koper : Ankaran-Hrvatini 2:0 (25:11, 25:13)
Ankaran-Hrvatini : ŽOK Šentvid 2:0 (29:27, 25:21)
ŽOK Šentvid : Neptun 1:2 (25:22, 15:25, 14:16)
Neptun : Luka Koper 1:2 (25:17, 12:25, 15:17)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Luka Koper 20 10 0 20 1 20,000 523 360 1,453
2 HIT Nova Gorica I 14 7 3 15 8 1,875 506 423 1,196
3 Neptun 10 5 5 13 12 1,083 509 508 1,002
4 Ankaran-Hrvatini 8 4 6 8 13 0,615 425 488 0,871
5 Tabor Modri val 6 3 7 8 14 0,571 425 495 0,859
6 ŽOK Šentvid 2 1 9 3 19 0,158 402 516 0,779