novice

7.3.2011
Olomouc, 07. marca (STA) - Češke odbojkarice ekipe Modranska iz Prostejova so danes v domačem kraju osvojile naslov prvakinj srednjeevropske lige, potem ko so v finalu s 3:1 (-18, 17, 15, 14) premagale Post Schwechat. Tretje mesto so osvojile odbojkarice Doprastava iz Bratislave.

6.3.2011
Brno, 06. marca (STA) - Odbojkarice Nove KBM Branik so na zaključnem turnirju srednjeevropske lige v češkem Prostojevu v polfinalu izgubile proti avstrijski ekipi Post Schvechat, ki je slavila zmago s 3:0 (19, 15, 19). V tekmi za tretje mesto se bodo Mariborčanke v ponedeljek ob 15. uri pomerile s slovaško ekipo Doprastav iz Bratislave.

4.3.2011
Maribor, 4.3. – Že v sobotnih dopoldanskih urah se bo ekipa OK Nova KBM Branik odpravila na skoraj 450 kilometrov dolgo pot v češki Prostejov, v mesto, kjer bo istoimenski klub v nedeljo in ponedeljek gostil zaključni turnir lige MEL (Interliga).