Odbojka
 
 
 
 
 
Pokal Slovenije - 2010/2011 - MOŠKI
 
 

tabela

 
 1. krog sreda 22.09.2010  
Brestanica moški : Adergas 0:3 (14:25, 18:25, 13.25)
Žirovnica mladi : ŠD Orion 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
ŠD HIT Nova Gorica : VC Portorož 1:3 (21:25, 25:21, 23:25, 19:25)
Adergas veterani : ACH Volley II 0:3 (18:25, 09:25, 19:25)
2. krog sreda 29.09.2010  
Calcit Volleyball 2 : MOK Kočevje 3:0 (25:20, 30:28, 25:18)
TOM Mokronog : National Žirovnica 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
Astec Triglav II : Adergas 3:0 (25:20, 25:20, 25:21)
Prigo Brezovica : Logatec 1:3 (25:23, 23:25, 22:25, 20:25)
Žirovnica mladi : Kostanjevica na Krki 3:0 (25:15, 27:25, 25:23)
VC Portorož : Salonit Anhovo II 3:0 (25:22, 25:16, 29:27)
ACH Volley II : Ljubljana Črnuče 0:3 (18:25, 19:25, 14:25)
Turbina : Mozirje 0:3 (09:25, 11:25, 08:25)
ZM Braslovče mladi : Endal Vuzenica 0:3 (09:25, 16:25, 16:25)
ZM Braslovče rek. : Maribor II 2:3 (20:25, 25:18, 25:19, 28:30, 12:15)
3. krog sreda 06.10.2010  
Calcit Volleyball 2 : TOM Mokronog 3:2 (27:29, 22:25, 25:20, 25:22, 15:11)
Astec Triglav II : ZM Braslovče 3:1 (25:21, 25:19, 19:25, 25:22)
Logatec : Črna 3:1 (25:18, 23:25, 25:23, 25:23)
Žirovnica mladi : Hoče 0:3 (13:25, 22:25, 21:25)
VC Portorož : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (18:25, 26:28, 20:25)
Ljubljana Črnuče : TAB Mežica 3:0 (25:18, 25:18, 25:18)
Mislinja : Mozirje 0:3 (15:25, 16:25, 23:25)
Hoče II : Fužinar Metal Ravne 0:3 (21:25, 18:25, 09:25)
LIP Poljčane : Šoštanj Topolšica 0:3 (24:26, 17:25, 11:25)
Beltinci Galex-Mir : SIP Šempeter 0:3 (18:25, 20:25, 12:25)
Endal Vuzenica : Lubnik 1:3 (09:25, 15:25, 28:26, 12:25)
Maribor II : Marchiol Vodi II 0:3 (19:25, 19:25, 13:25)
4. krog sreda 13.10.2010  
Calcit Volleyball 2 : Astec Triglav II 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)
Logatec : Fram 1:3 (25:20, 23:25, 23:25, 17:25).
Hoče : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (15:19, 25:21, 25:15)
Ljubljana Črnuče : Murexin 1:3 (18:25, 16:25, 25:23, 20:25)
Fužinar Metal Ravne : Mozirje 3:1 (25:23, 25:14, 23:25, 25:20)
Šoštanj Topolšica : Krka Novo mesto 3:2 (22:25, 25:15, 25:21, 20:25, 18:16)
SIP Šempeter : Lubnik 0:3 (14:25, 13:25, 19:25)
Marchiol Vodi II : Maribor 3:2 (19:25, 25:17, 25:27, 25:21, 16:14)
1/8 finala sreda 20./27.10.2010  
Calcit Volleyball 2 : ACH Volley

0:3 (17:25, 13:25, 11:25) - ena tekma

Fram : Duol 1:3 (25:20, 22:25, 17:25, 18:25)
Duol : Fram 3:1 (25:22, 23:25, 27:25, 25:19)
Hoče : Marchiol Vodi 2:3 (19:25, 26:24, 15:25, 25:18, 09:15)
Marchiol Vodi : Hoče 3:0 (25:14, 25:10, 25:16)
Astec Triglav : Murexin 3:1 (25:17, 25:27, 25:16, 25:17)
Murexin : Astec Triglav 1:3 (15:25, 29:27, 13:25, 22:25)
Fužinar Metal Ravne : Panvita Galex 0:3 (17:25, 20:25, 24:26) - ena tekma
Salonit Anhovo : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:14, 25:22, 25:15)
Šoštanj Topolšica : Salonit Anhovo 0:3 (14:25, 15:25, 22:25)
Lubnik : Calcit Volleyball 0:3 (21:25, 15:25, 18:25)
Calcit Volleyball : Lubnik 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)
Marchiol Vodi II : UKO Kropa 0:3 (10:25, 17:25, 16:25)
UKO Kropa : Marchiol Vodi II 3:0 (25:18, 25:14, 25:19)
     
1/4 finala sreda 03./10.11.2010  
ACH Volley : Duol 3:0 (25:15, 25:13, 25:17)
Duol : ACH Volley 0:3 (18:25, 12:25, 17:25)
Marchiol Vodi : Astec Triglav 3:0 (25:20, 25:23, 25:21)
Astec Triglav : Marchiol Vodi 2:3 (21:25, 28:26, 22:25, 25:23, 07:15)
Salonit Anhovo : Panvita Galex 2:3 (25:21, 25:23, 22:25, 18:25, 07:15)
Panvita Galex : Salonit Anhovo 2:3 (19:25, 24:26, 25:14, 25:23, 13:15) zl.niz (15:17)
Calcit Volleyball : UKO Kropa 3:1 (25:23, 17:25, 25:20, 25:13)
UKO Kropa : Calcit Volleyball 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)  zl.niz (15:12)
     
Finalni turnir OŠ Milojke Štrukelj  Nova Gorica
ACH Volley : Marchiol Vodi 3:0 (31:29, 25:18, 25:14)
Salonit Anhovo : UKO Kropa 2:3 (17:25, 25:16, 25:20, 26:28, 11:15)
ACH Volley : UKO Kropa 3:0 (25:17, 25:17, 25:20)