Odbojka
 
 
 
 
 
Prvenstvo mladink - 2. krog
 

skupina "G" nedelja 25.10.2009     OŠ T.Čufar, Jesenice       10:00
Mladi Jesenice : Olimp Ljubljana 2:0 (25:10, 25:22) 1. Mladi Jesenice 4 2:0 4:0 100:51
Olimp Ljubljana : ŽOK Kočevje 2:0 (25:06, 25:13) 2. Olimp Ljubljana 2 1:1 2:2 82:69
ŽOK Kočevje : Mladi Jesenice 0:2 (09:25, 10:25) 3. ŽOK Kočevje 0 0:2 0:4 38:100
       
skupina "H" nedelja 25.10.2009     ŠD Zlato polje, Kranj        10:00
ŽOK Triglav Kranj : TPV Novo mesto 2:0 (25:22, 25:16) 1. HIT Nova Gorica 4 2:0 4:0 100:83
TPV Novo mesto : HIT Nova Gorica 0:2 (20:25, 21:25) 2. ŽOK Triglav Kranj 2 1:1 2:2 92:88
HIT Nova Gorica : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:23, 25:19) 3. TPV Novo mesto 0 0:2 0:4 79:100
     

 

skupina "I" nedelja 25.10.2009     OŠ Hrvatini       10:00
Lakolit Ankaran : Vital 2:0 (25:17, 31:29) 1. Calcit Kamnik 4 2:0 4:1 109:85
Vital : Calcit Kamnik 0:2 (20:25, 21:25) 2. Lakolit Ankaran 2 1:1 3:2 100:105
Calcit Kamnik : Lakolit Ankaran 2:1 (25:14, 19:25, 15:05) 3. Vital 0 0:2 0:4 87:106
       
skupina "J" nedelja 25.10.2009     ŠD Brinje, Grosuplje       10:00
MZG Grosuplje : Tabor 1 Modri val 2:0 (25:23, 25:18) 1. Luka Koper 4 2:0 4:0 100:47
Tabor 1 Modri val : Luka Koper 0:2 (08:25, 06:25) 2. MZG Grosuplje 2 1:1 2:2 82:91
Luka Koper : MZG Grosuplje 2:0 (25:14, 25:19) 3. Tabor 1 Modri val 0 0:2 0:4 55:100
     

 

skupina "T" nedelja 25.10.2009     OŠ Ljubno ob Savinji       10:00
KLS Ljubno : ŽOK Mislinja 0:2 (22:25, 20:25) 1. Prevalje 4 2:0 4:0 100:67
ŽOK Mislinja : Prevalje 0:2 (18:25, 20:25) 2. ŽOK Mislinja 2 :1 2:2 88:92
Prevalje : KLS Ljubno 2:0 (25:16, 25:13) 3. KLS Ljubno 0 0:1 0:4 71:100
       
skupina "U" nedelja 25.10.2009     Braslovče       10:00
Braslovče : Kostmann_Sl.Gradec 0:2 (24:26, 21:25) 1. Kostmann_Sl.Gradec 4 2:0 4:0 101:86
Kostmann_Sl.Gradec : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:22, 25:19) 2. Braslovče 2 1:1 2:2 95:77
ŽOK Vuzenica : Braslovče 0:2 (09:25, 17:25) 3. ŽOK Vuzenica 0 9:2 0:4 67:100
     

 

skupina "V" nedelja 25.10.2009     OŠ Tabor II. Maribor       09:00
Nova KBM Branik : Formis Bell 2:0 (25:06, 25:13) 1. Aliansa 4 2:0 4:0 100:47
Formis Bell : Aliansa 0:2 (06:25, 07:25) 2. Nova KBM Branik 2 1:1 2:2 84:69
Aliansa : Nova KBM Branik 2:0 (25:13, 25:21) 3. Formis Bell 0 0:2 0:4 32:100
       
skupina "Z" nedelja 25.10.2009     OŠ 2, Murska Sobota       10:00
DŠR M.Sobota : Benedikt 2:0 (25:20, 25:10) 1. DŠR M.Sobota 4 2:0 4:0 100:64
Benedikt : Celje - Eko plus 1:2 (26:28, 25:21, 08:15) 2. Celje - Eko plus 2 1:1 2:3 98:109
Celje - Eko plus : DŠR M.Sobota 0:2 (15:25, 19:25) 3. Benedikt 0 0:1 1:4 89:114