Odbojka
 
 
 
 
 
Prvenstvo mladink - 1. krog
 
skupina "A" sobota 26.09.2009     ŠD Zlato polje Kranj       10:00
ŽOK Triglav Kranj : Žirovnica 2:0 (25:23, 25:14) 1. Mladi Jesenice 4 2:0 4:0 100:43
Žirovnica : Mladi Jesenice 0:2 (09:25, 10:25) 2. ŽOK Triglav Kranj 2 1:1 2:2 74:87
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:12, 25:12) 3. Žirovnica 0 0:2 0:4 56:100
       
skupina "B" sobota 26.09.2009     ŠD Gaj, Kočevje       10:00
ŽOK Kočevje : TPV Novo mesto 1:2 (25:23, 18:25, 13:15) 1. TPV Novo mesto 4 2:0 4:1 113:83
TPV Novo mesto : Tabor 2 Modri val 2:0 (25:11, 25:16) 2. ŽOK Kočevje 2 1:1 3:2 106:96
Tabor 2 Modri val : ŽOK Kočevje 0:2 (11:25, 22:25) 3. Tabor 2 Modri val 0 0.2 0:4 60:100
     

 

skupina "C"                
Zaradi odpovedi OD Krim se v 2. krog uvrstita HIT Nova Gorica kot 1. in Olimp Ljubljana kot 2.
       
skupina "D" sobota 26.09.2009     OŠ Stranje       09:00
Tabor 1 Modri val : Calcit Kamnik 0:2 (15:25, 14:25) 1. Calcit Kamnik 4 2:0 4:0 100:42
Calcit Kamnik : ŽOK Šentvid 2:0 (25:03, 25:10) 2. Tabor 1 Modri val 2 1:1 2:2 79:72
ŽOK Šentvid : Tabor 1 Modri val 0:2 (15:25, 07:25) 3. ŽOK Šentvid 0 0:2 0:4 35:100
     

 

skupina "E" sobota 26.09.2009     OŠ J.Janežiča, Šk.Loka       10:00
ŽOK Škofja Loka : Vital 0:2 (08:25, 04:25) 1. Vital 4 2:0 4:0 100:39
Vital : MZG Grosuplje 2:0 (25:16, 25:11) 2. MZG Grosuplje 2 1:1 2:2 77:75
MZG Grosuplje : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:11, 25:14) 3. ŽOK Škofja Loka 0 0:2 0:4 37:100
       
skupina "F" sobota 26.09.2009     OŠ Hrvatini       10:00
Lakolit-Ankaran : Luka Koper 1:2 (24:26, 25:21, 09:15) 1. Luka Koper 4 2:0 4:1 112:78
Luka Koper : Logatec 2:0 (25:07, 25:13) 2. Lakolit-Ankaran 2 1:1 3:2 108:75
Logatec : Lakolit-Ankaran 0:2 (08:25, 05:25) 3. Logatec 0 0:2 0:4 33:100
     

 

skupina "N" sobota 26.09.2009     ŠD Prevalje       10:00
Prevalje : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:17, 25:14) 1. Prevalje 4 2:0 4:0 100:49
ŽOK Vuzenica : Mežica 2:0 (25:17, 25:20) 2. ŽOK Vuzenica 2 1:1 2:2 81:87
Mežica : Prevalje 0:2 (10:25, 08:25) 3. Mežica 0 0:2 0.4 55.100
       
skupina "O" sobota 26.09.2009     Gimnazija Sl.Gradec       10:00
Kostmann_Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 2:0 (25:20, 25:07) 1. Kostmann_Sl.Gradec 4 2:0 4:0 100:49
ŽOK Mislinja : Črna 2:0 (25:10, 25:22) 2. ŽOK Mislinja 2 1:1 2.2 77:92
Črna : Kostamnn_Sl.Gradec 0:2 (13:25, 09:25) 3. Črna 0 0:2 0:4 54:100
     

 

skupina "P" sobota 26.09.2009     OŠ Ljubno ob Savinji       10:00
KLS Ljubno : Braslovče 1:2 (11:25, 25:18, 14:16) 1. Braslovče 4 2:0 4:1 109:85
Braslovče : Comet Zreče 2:0 (25:18, 25:17) 2. KLS Ljubno 2 1:1 3.2 100:97
Comet Zreče : KLS Ljubno 0:2 (22:25, 16:25) 3. Comet Zreče 0 0:2 0:4 73:100
       
skupina "R" sobota 26.09.2009     OŠ 2., M.Sobota       10:00
DŠR M.Sobota : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:11, 25:16) 1. Nova KBM Branik 4 2:0 4:0 100:52
ŽOK ZM Ljutomer : Nova KBM Branik 0:2 (11:25, 12:25) 2. DŠR M.Sobota 2 1:1 2:2 79:77
Nova KBM Branik : DŠR M.Sobota 2:0 (25:18, 25:11) 3. ŽOK ZM Ljutomer 0 0:2 0:4 50:100
     

 

skupina "Q"                

Zaradi odpovedi OK Kajuh Šoštanjse v 2. krog uvrstita Aliansa kot 1. in Celje-Eko plus kot 2.

       
skupina "S" sobota 26.09.2009   Gimnazija Ptuj ob 14:00
AS Zava Ptuj : Formis Bell 0:2 (16:25, 16:25)  
Benedikt : ŽOK Kema Puconci 2:0 (25:10, 25:21)  
Formis Bell : Benedikt 0:2 (07:25, 20:25) 1. Benedikt
AS Zava Ptuj : ŽOK Kema Puconci 2:0 (25:18, 25:21)  
Formis Bell : AS Zava Ptuj 2:0 (25:12, 25:09) 2. Formis Bell