Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog - REPASAŽ
 
Turnir št. 22   06.03.2010   ŠD Planina, Kranj          
Astec Triglav-ž : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (25:21, 00:25, 00:25) 1. Žirovnica 2 2:0 5:1 141:81 5
ŽOK Triglav Kranj : Žirovnica 0:3 (17:25, 17:25, 22:25) 2. ŽOK Triglav Kranj 2 1:1 2:4 123:104 2
Žirovnica : Astec Triglav-ž 2:1 (16:25, 25:00, 25:00) 3. Astec Triglav-ž 2 0:2 2:4 54:133 2
       
Turnir št. 23   06.03.2010   Livade, Izola          
Galeb grup Robotina : Ankaran-Hrvatini II 1:2 (25:14, 18:25, 20:25) 1. Ankaran-Hrvatini II 4 4:0 10:2 280:197 10
Luka Koper : Piran 2:1 (09:25, 25:11, 25:22) 2. Galeb grup Robotina 4 3:1 8:4 273:214 8
Ankaran-Hrvatini II : Luka Koper 3:0 (25:03, 25:21, 25:08) 3. HIT Nova Gorica 4 2:2 5:7 245:245 5
HIT Nova Gorica : Galeb grup Robotina 1:2 (19:25, 25:11, 16:25) 4. Luka Koper 4 1:3 4:8 187:274 4
Luka Koper : HIT Nova Gorica 1:2 (18:25, 25:17, 06:25) 5. Piran 4 0:4 3:9 216:271 3
Piran : Ankaran-Hrvatini II 1:2 (05:25, 25:16, 24:26)  
HIT Nova Gorica : Piran 2:1 (20:25, 25:14, 25:22)  
Galeb grup Robotina : Luka Koper 2:1 (24:26, 25:06, 25:15)  
Piran : Galeb grup Robotina 0:3 (19:25, 13.25, 11:25)  
Ankaran-Hrvatini II : HIT Nova Gorica 3:0 (25:19, 25:22, 24:07)  
       
Turnir št. 24   06.03.2010   Brestanica          
Kostak Elmont I : Kostak Elmont II 2:1 (25:19, 12:25, 25:19) 1. Kostak Elmont I 2 2:0 4:2 130:112 4
Kostak Elmont II : MZG Grosuplje II 1:2 (15:25, 25:10, 13:25) 2. MZG Grosuplje II 2 1:1 3:3 109:121 3
MZG Grosuplje II : Kostak Elmont I 1:2 (25:18, 05:25, 19:25) 3. Kostak Elmont II 2 0:2 2:4 116:122 2
       
Turnir št. 25   06.03.2010   Kolezija, Ljubljana       10:00  
Vital II : ŽOK Šentvid 2:1 (25:14, 23:25, 25:14) 1. Vital II 2 2:0 5:1 148:98 5
ŽOK Šentvid : Tabor Energora 2:1 (22:25, 25:01, 25:11) 2. ŽOK Šentvid 2 1:1 3:3 125:110 3
Tabor Energora : Vital II 0:3 (03:25, 20:25, 22:25) 3. Tabor Energora 2 0:2 1:5 82:147 1
       
Turnir št. 26   06.03.2010   ŠD Ruše          
Turbina : Ruše 1:2 (16:25, 25:17, 25:27) 1. Ruše 3 3:0 6:3 191:150 6
Benedikt : DŠR M.Sobota 2:1 (09:25, 25:05, 25:18) 2. Benedikt 3 2:1 5:4 161:171 5
Ruše : DŠR M.Sobota 2:1 (25:12, 09:25, 25:07) 3. Turbina 3 1:2 4:5 191:187 4
Turbina : Benedikt 1:2 (25:11, 11:25, 24:26) 4. DŠR M.Sobota 3 0:3 3:6 148:183 3
Benedikt : Ruše 1:2 (07:25, 25:13, 08:25)  
DŠR M.Sobota : Turbina 1:2 (25:15, 15:25, 16:25)  
       
Turnir št. 27   06.03.2010   IV.OŠ., Celje          
Celje-Polule : Prebold II 1:2 (24.26, 25:12, 22:25) 1. Kajuh Šoštanj II 2 2:0 4:2 148:91 4
Prebold II : Kajuh Šoštanj II 1:2 (06:25, 26:24, 20:25) 2. Prebold II 2 1:1 3:3 115:145 3
Kajuh Šoštanj II : Celje-Polule 2:1 (25:01, 24:26, 25:12) 3. Celje-Polule 2 0:2 2:4 110:137 2
       
Turnir št. 28   06.03.2010   OŠ Prebold          
Prebold I : Celje-Ljubečna 0:3 (15:25, 00:25, 00:25) 1. Celje-Ljubečna 2 2:0 5:1 145:77 5
Celje-Ljubečna : Braslovče II

2:1 (20:25, 25:17, 25:20)

2. Braslovče II 2 1:1 4:2 137:88 4
Braslovče II : Prebold I 3:0 (25:18, 25:00, 25:00) 3. Prebold I 2 0:2 0:6 33:150 0
       
Turnir št. 29   06.03.2010   ŠD Mežica          
Mežica : ŽOK Vuzenica 1:2 (11:25, 25:08, 22:25) 1. Slovenj Gradec 2 2:0 5:1 146:77 5
ŽOK Vuzenica : Slovenj Gradec 1:2 (21:25, 05:25, 25:21) 2. ŽOK Vuzenica 2 1:1 3:3 109:129 3
Slovenj Gradec : Mežica 3:0 (25:03, 25:12, 25:11) 3. Mežica 2 0:2 1:5 84:133 1