Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajše deklice - 2. krog rednega dela
 
Turnir št. 10   13.02.2010   ŠD Planina, Kranj          
Astec Triglav-ž : Železar.hramJesenice 0:3 (13:25, 15:25, 05:25) 1. Železar.hramJesenice 2 2:0 5:1 144:95 5
Železar.hramJesenice : Bled 2:1 (25:22, 19:25, 25:15) 2. Bled 2 1:1 4:2 137:102 4
Bled : Astec Triglav-ž 3:0 (25:19, 25:03, 25:11) 3. Astec Triglav-ž 2 0:2 0:6 66:150 0
       
Turnir št. 11   13.02.2010   Solkan          
Eurokabel Neptun : HIT Nova Gorica 2:1 (25:11, 13:25, 25:10) 1. Eurokabel Neptun 3 3:0 6:3 181:129 6
Ankaran-Hrvatini I : Galeb grup Robotina 3:0 (25:04, 25:22, 26:24) 2. Ankaran-Hrvatini I 3 2:1 7:2 200:152 7
HIT Nova Gorica : Galeb grup Robotina 1:2 (08:25, 25:09, 23:25) 3. Galeb grup Robotina 3 1:2 3:6 143:191 3
Eurokabel Neptun : Ankaran-Hrvatini I 2:1 (25:14, 09:25, 25:10) 4. HIT Nova Gorica 3 0:3 2:7 145:197 2
Ankaran-Hrvatini I : HIT Nova Gorica 3:0 (25:10, 25:24, 25:09)  
Galeb grup Robotina : Eurokabel Neptun 1:2 (02:25, 25:09, 07:25)  
       
Turnir št. 12   13.02.2010   ŠD Brinje, Grosuplje          
MZG Grosuplje I : MZG Grosuplje II 3:0 (25:10, 25:10, 25:20) 1. MZG Grosuplje I 2 2:0 6:0 150:93 6
MZG Grosuplje II : RH Žužemberk 1:2 (08:25, 12:25, 25:12) 2. RH Žužemberk 2 1:1 2:4 115:120 2
RH Žužemberk : MZG Grosuplje I 0:3 (23:25, 09:25, 21:25) 3. MZG Grosuplje II 2 0:2 1:5 85:137 1
       
Turnir št. 13   13.02.2010   Kolezija, Ljubljana          
Vital II : Vital I 0:3 (20:25, 08:25, 21:25) 1. Calcit Volleyball 2 2:0 4:2 114:100 4
Vital I : Calcit Volleyball 1:2 (11:25, 25:05, 14:25) 2. Vital I 2 1:1 4:2 125:104 4
Calcit Volleyball : Vital II 2:1 (25:05, 10:25, 25:20) 3. Vital II 2 0:2 1:5 99:135 1
       
Turnir št. 14   13.02.2010   OŠ Stročja vas          
DŠR M.Sobota : ZM Ljutomer 1:2 (04:25, 16:25, 25:19) 1. Formis mini 3 3:0 9:0 225:101 9
Ruše : Formis mini 0:3 (20.25, 06:25, 11:25) 2. ZM Ljutomer 3 2:1 4:5 177:161 4
ZM Ljutomer : Formis mini 0:3 (06:25, 08:25, 22:25) 3. Ruše 3 1:2 3:6 128:197 3
DŠR M.Sobota : Ruše 1:2 (06:25, 25:00, 19:25) 4. DŠR M.Sobota 3 0:3 2:7 123:194 2
Ruše : ZM Ljutomer 1:2 (25:22, 03:25, 13:25)  
Formis mini : DŠR M.Sobota 3:0 (25:10, 25:09, 25:09)  
       
Turnir št. 15   13.02.2010   Braslovče          
Braslovče I : Aliansa 3:0 (25:12, 25:21, 25:09) 1. Braslovče I 2 2:0 6:0 150:53 6
Aliansa : Celje-Polule 2:1 (08:25, 25:06, 25:11) 2. Aliansa 2 1:1 2:4 100:117 2
Celje-Polule : Braslovče I 0:3 (02:25, 06:25, 03:25) 3. Celje-Polule 2 0:2 1:5 53:133 1
       
Turnir št. 16   13.02.2010   OŠ Prebold          
Prebold I : Kajuh Šoštanj 0:3 (02:25, 07:25, 03:25) 1. Kajuh Šoštanj 2 2:0 6:0 150:58 6
Kajuh Šoštanj : Čebelice-Zreče 3:0 (25:08, 25:20, 25:18) 2. Čebelice-Zreče 2 1:1 3.3 121:105 3
Čebelice-Zreče : Prebold I 3:0 (25:09, 25:14, 25:07) 3. Prebold I 2 0:2 0:6 42:150 0
       
Turnir št. 17   13.02.2010   I. OŠ, Slov.Gradec          
Slovenj Gradec : Mislinja 1:2 (04:25, 25:07, 17:25) 1. Mislinja 2 2:0 4:2 124:87 4
Mislinja : Prevalje 2:1 (25:07, 17:25, 25:09) 2. Prevalje 2 1:1 3:3 111:132 3
Prevalje : Slovenj Gradec 2:1 (19:25, 26:24, 25:16) 3. Slovenj Gradec 2 0:2 2:4 111:127 2