Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog rednega dela
 
Turnir št. 1   23.01.2010   OŠ T.Čufar, Jesenice       10:00  
ŽOK Triglav Kranj : Železar.hramJesenice 0:3 (03:25, 16:25, 06:25) 1. Železar.hramJesenice 3 3:0 9:0 225:82 9
Astec Triglav-ž : Žirovnica 2:1 (25:08, 06:25, 25:05) 2. Astec Triglav-ž 3 2:1 4:5 146:176 4
Železar.hramJesenice : Žirovnica 3:0 (25:02, 25:12, 25:12) 3. Žirovnica 3 1.2 3:6 138:191 3
ŽOK Triglav Kranj : Astec Triglav-ž 1:2 (17:25, 25:09, 21:25) 4. ŽOK Triglav Kranj 3 0:3 2:7 148:208 2
Astec Triglav-ž : Železar.hramJesenice 0.3 (08:25, 07:25, 16:25)  
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj 2:1 (24:26, 25:21, 25:13)  
       
Turnir št. 2   23.01.2010   ŠD Bonifika, Koper       09:00  
Luka Koper : Piran 1:2 (09:25, 25:08, 15:25) 1. Galeb grup Robotina 4 4:0 9:3 267:204 9
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:18, 25:20, 25:23) 2. HIT Nova Gorica 4 3:1 7:5 236:228 7
Piran : Galeb grup Robotina 1:2 (25:04, 13:25, 16:25) 3. Ankaran Hrvatini II 4 2:2 5:7 236:219 5
HIT Nova Gorica : Luka Koper 2:1 (27:25, 25:13, 14:25) 4. Piran 4 1:3 5:7 203:225 5
Galeb grup Robotina : HIT Nova Gorica 2:1 (16:25, 25:10, 25:11) 5. Luka Koper 4 0:4 4:8 196:262 4
Ankaran Hrvatini II : Piran 2:1 (06:25, 25:06, 25:14)  
HIT Nova Gorica : Ankaran Hrvatini II 2:1 (25:04, 07:25, 26:24)  
Luka Koper : Galeb grup Robotina 1:2 (11:25, 07:25, 25:22)  
Ankaran Hrvatini II : Luka Koper 2:1 (25:09, 16:25, 25:07)  
Piran : HIT Nova Gorica 1:2 (25:16, 09:25, 12:25)  
       
Turnir št. 3   23.01.2010   ŠD Brinje, Grosuplje       10:00  
MZG Grosuplje II : MZG Grosuplje I 1:2 (13:25, 04:25, 25:19) 1. MZG Grosuplje I 3 3:0 8:1 219:125 8
Kostak Elmont I : Kostak Elmont II 2:1 (15:25, 25:08, 25:09) 2. MZG Grosuplje II 3 2:1 5:4 152:188 5
MZG Grosuplje I : Kostak Elmont II 3:0 (25:09, 25:16, 25:13) 3. Kostak Elmont I 3 1:2 3:6 175:171 3
MZG Grosuplje II : Kostak Elmont I 2:1 (25:15, 02:25, 27:25) 4. Kostak Elmont II 3 0:3 2:7 134:196 2
Kostak Elmont I : MZG Grosuplje I 0:3 (11:25, 23:25, 11:25)  
Kostak Elmont II : MZG Grosuplje II 1:2 (13:25, 25:06, 16:25)  
       
Turnir št. 4   23.01.2010   OŠ Sostro       10:00  
ŽOK Šentvid : Tabor Energora 2:1 (25:04, 18:25, 25:15) 1. Calcit Kamnik 3 3:0 7:2 218:148 7
Vital II : Calcit Kamnik 1:2 (13:25, 25:22, 15:25) 2. Vital II 3 2:1 6:3 192:165 6
Tabor Energora : Calcit Kamnik 1:2 (07:25, 25:21, 15:25) 3. ŽOK Šentvid 3 1:2 2:7 174:194 2
ŽOK Šentvid : Vital II 0:3 (21:25, 14:25, 23:25) 4. Tabor Energora 3 0:3 3:6 126:203 3
Vital II : Tabor Energora 2:1 (14:25, 25:00, 25:10)  
Calcit Kamnik : ŽOK Šentvid 3:0 (25:05, 25:22, 25:21)  
       
Turnir št. 5   23.01.2010   OŠ I., Murska Sobota       10:00  
DŠR M.Sobota : Benedikt 2:1 (25:10, 07:25, 26:24) 1. ZM Ljutomer 2 2:0 5:1 132:111 5
Benedikt : ZM Ljutomer 1:2 (23:25, 25:07, 15:25) 2. DŠR M.Sobota 2 1:1 2:4 106:134 2
ZM Ljutomer : DŠR M.Sobota 3:0 (25:17, 25:15, 25:16) 3. Benedikt 2 0:2 2:4 122:115 2
       
Turnir št. 6   23.01.2010   OŠ Selnica ob Dravi       10:00  
Turbina : Ruše 1:2 (11:25, 25:13, 15:25) 1. Formis-mini 2 2:0 6:0 150:57 6
Ruše : Formis-mini 0:3 (12:25, 01:25, 16:25) 2. Ruše 2 1:1 2:4 92:126 2
Formis-mini : Turbina 3:0 (25:05, 25:07, 25:16) 3. Turbina 2 0.2 1:5 79:138 1
       
Turnir št. 7   23.01.2010   OŠ F.Kranjca, Celje       10:00  
Aliansa : Celje-Polule 3:0 (25:02, 25:11, 25:07) 1. Aliansa 3 3:0 7:2 210:112 7
Kajuh Šoštanj II : Prebold II 2:1 (25:15, 11:25, 25:18) 2. Celje-Polule 3 2:1 5:4 151:193 5
Celje-Polule : Prebold II 3:0 (25:18, 25:20, 25:22) 3. Kajuh Šoštanj II 3 1:2 4.5 165:180 4
Aliansa : Kajuh Šoštanj II 2:1 (25:13, 16:25, 25:08) 4. Prebold II 3 0:3 2:7 164:205 2
Kajuh Šoštanj II : Celje-Polule 1:2 (17:25, 25:06, 16:25)  
Prebold II : Aliansa 1:2 (11:25, 25:19, 10:25)  
       
Turnir št. 8   23.01.2010   OŠ Prebold       10:00  
Celje-Ljubečna : Prebold I 1:2 (21:25, 25:16, 20:25) 1. Čebelice-Zreče 3 3:0 9:0 225:97 9
Braslovče II : Čebelice-Zreče 0.3 (10:25, 10:25, 11:25) 2. Prebold I 3 2:1 4:5 156:207 4
Prebold I : Čebelice-Zreče 0:3 (07:25, 17:25, 08:25) 3. Braslovče II 3 1:2 3:6 163:181 3
Celje-Ljubečna : Braslovče II 1:2 (05:25, 18:25, 25:16) 4. Celje-Ljubečna 3 0:3 2:7 148:207 2
Braslovče II : Prebold I 1:2 (18:25, 25:08, 23:25)  
Čebelice-Zreče : Celje-Ljubečna 3:0 (25:06, 25:16, 25:12)  
       
Turnir št. 9   24.01.2010   OŠ Mislinja       15:00  
Mežica : Mislinja 0:3 (08:25, 01:25, 08:25) 1. Mislinja 3 3:0 8:1 222:95 8
Slovenj Gradec : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:06, 25:02, 10:25) 2. Slovenj Gradec 3 2:1 4:5 167:146 4
Mislinja : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:09, 25:07, 22:25) 3. Mežica 3 1:2 3:6 111:189 3
Mežica : Slovenj Gradec 1:2 (03:25, 25:20, 10:25) 4. ŽOK Vuzenica 3 0:3 3:6 118:188 3
Slovenj Gradec : Mislinja 0:3 (09:25, 14:25, 14:25)  
ŽOK Vuzenica : Mežica 1:2 (25:06, 04:25, 15:25)