Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - mlajši dečki - 2. krog rednega dela
 
Turnir št. 7   13.02.2010   Žužemberk          
Kostanjevica na krki : RH Žužemberk 2:1 (25:10, 19:25, 26:24) 1. Železar.hramJesenice 3 3:0 7:2 190:172 7
Železar.hramJesenice : Astec Triglav-mini 2:1 (25:03, 08:25, 25:18) 2. Kostanjevica na krki 3 2:1 4:5 164:192 4
RH Žužemberk : Astec Triglav-mini 2:1 (14:25, 25:09, 28:26) 3. RH Žužemberk 3 1:2 4:5 170:189 4
Kostanjevica na krki : Železar.hramJesenice 0:3 (19:25, 06:25, 10.25) 4. Astec Triglav-mini 3 0:3 3:6 166:182 3
Železar.hramJesenice : RH Žužemberk 2:1 (25:06, 25:15, 07:25)  
Astec Triglav-mini : Kostanjevica na krki 1:2 (09:25, 25:08, 24:26)  
       
Turnir št. 8   13.02.2010   D.Kumar, Ljubljana          
ŠD Brezovica : Ljubljanski zmajčki 0:3 (23:25, 16:25, 08:25) 1. Ljubljanski zmajčki 3 3:0 8:1 212:127 8
Salonit Anhovo : Logatec 1:2 (07:25, 25:12, 15:25) 2. ŠD Brezovica 3 2:1 5:4 190:171 5
Ljubljanski zmajčki : Logatec 2:1 (25:07, 12:25, 25:23) 3. Logatec 3 1:2 4:5 166:177 4
ŠD Brezovica : Salonit Anhovo 3:0 (25:18, 25:12, 25:17) 4. Salonit Anhovo 3 0:3 1:8 119:212 1
Salonit Anhovo : Ljubljanski zmajčki 0:3 (08:25, 10:25, 07:25)  
Logatec : ŠD Brezovica 1:2 (25:18, 11:25, 13:25)  
       
Turnir št. 9   13.02.2010   I. OŠ, Murska Sobota          
Galeja : Galex-Mir I 0:3 b.b. 1. Hoče 3 2:1 6:3 211:125 6
DEM Maribor Ošbi : Hoče 1:2 (09:25, 21:25, 25:19) 2. DEM Maribor Ošbi 3 2:1 6:3 198:123 6
Galex-Mir I : Hoče 2:1 (20:25, 25:23, 25:19) 3. Galex-Mir I 3 2:1 6:3 199:135 6
Galeja : DEM Maribor Ošbi 0:3 b.b. 4. Galeja 3 0:3 0:9 0:225 0
DEM Maribor Ošbi : Galex-Mir I 2:1 (25:05, 17:25, 26:24)  
Hoče : Galeja 3:0 b.b.  
       
Turnir št. 10   13.02.2010   Vuzenica          
SIP Šempeter : Endal Vuzenica 3:0 (25:15, 25:04, 25:09) 1. SIP Šempeter 3 3:0 9:0 225:108 9
Šoštanj Topolšica : DTVPartizanBraslovče 0:3 (09:25, 05:25, 11:25) 2. DTVPartizanBraslovče 3 2:1 5:4 194:159 5
Endal Vuzenica : DTVPartizanBraslovče 1:2 (23:25, 11:25, 25:21) 3. Endal Vuzenica 3 1:2 4.5 162:185 4
SIP Šempeter : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:17, 25:04, 25:11) 4. Šoštanj Topolšica 3 0:3 0:9 96:225 0
Šoštanj Topolšica : Endal Vuzenica 0:3 (18:25, 09:25, 12:25)  
DTVPartizanBraslovče : SIP Šempeter 0:3 (16:25, 20.25, 12:25)