Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 4. krog - repasaži
 
Turnir št. 55   13.03.2010   ŠD Bonifika, Koper          
Piran : Luka Koper 1:2 (25:22, 15:25, 16:25) 1. HIT Nova Gorica I 3 3:0 9:0 225:117 9
Bled : HIT Nova Gorica I 0:3 (11:25, 16:25, 21:25) 2. Luka Koper 3 2:1 4:5 173:189 4
Luka Koper : HIT Nova Gorica I 0:3 (08:25, 14:25, 13:25) 3. Bled 3 1:2 3:6 175:197 3
Piran : Bled 1:2 (08:25, 25:19, 23:25) 4. Piran 3 0:3 2:7 146:216 2
Bled : Luka Koper 1:2 (25:16, 20:25, 13:25)  
HIT Nova Gorica I : Piran 3:0 (25:19, 25:05, 25:10)  
       
Turnir št. 56   13.03.2010   OŠ Zb.odp., Kočevje          
MZG Grosuplje : ŽOK Kočevje 3:0 (25:23, 25:12, 29:27) 1. MZG Grosuplje 3 3:0 7:2 205:179 7
Kostak-Elmont : Olimp Ljubljana I 1:2 (21:25, 19:25, 25:15) 2. Kostak-Elmont 3 1:2 4:5 186:183 4
ŽOK Kočevje : Olimp Ljubljana I 2:1 (25:09, 17:25, 25:21) 3. Olimp Ljubljana I 3 1:2 4:5 182:190 4
MZG Grosuplje : Kostak-Elmont 2:1 (25:10, 18:25, 25:20) 4. ŽOK Kočevje 3 1:2 3:6 179:200 3
Kostak-Elmont : ŽOK Kočevje 2:1 (16:25, 25:11, 25:14)  
Olimp Ljubljana I : MZG Grosuplje 1:2 (15:25, 22:25, 25:08)  
       
Turnir št. 57   13.03.2010   OŠ Slivnica          
Turbina : Formis mala 1:2 (13:25, 08:25, 25:21) 1. Benedikt 3 3:0 6:3 215:159 6
Benedikt : DŠR M.Sobota III 2:1 (25:13, 24:26, 25:14) 2. DŠR M.Sobota III 3 2:1 5:4 179:197 5
Formis mala : DŠR M.Sobota III 1:2 (25:10, 22:25, 29:31) 3. Formis mala 3 1:2 4:5 197:180 4
Turbina : Benedikt 1:2 (20:25, 11:25, 25:23) 4. Turbina 3 0:3 3:6 149:204 3
Benedikt : Formis mala 2:1 (25:13, 18:25, 25:12)  
DŠR M.Sobota III : Turbina 2:1 (10:25, 25:12, 25:10)  
       
Turnir št. 58   13.03.2010   Gimnazija Sl.Gradec          
Čebelice-Zreče : Slovenj Gradec 0:3 (20:25, 12:25, 17:25) 1. Mozirje 3 3:0 7:2 217:159 7
Mozirje : Kajuh Šoštanj 2:1 (25:06, 21:25, 25:15) 2. Slovenj Gradec 3 1:2 4:5 195:189 4
Slovenj Gradec : Kajuh Šoštanj 1:2 (25:15, 23:25, 22:25) 3. Kajuh Šoštanj 3 1:2 4:5 161:208 4
Čebelice-Zreče : Mozirje 1:2 (25:21, 22:25, 16:25) 4. Čebelice-Zreče 3 1:2 3:6 179:196 3
Mozirje : Slovenj Gradec 3:0 (25:22, 25:12, 25:16)  
Kajuh Šoštanj : Čebelice-Zreče 1:2 (10:25, 25:17, 15:25)