Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog - repasaži
 
Turnir št. 25   16.01.2010   OŠ Livade, Izola          
Galeb grup Robotina : Piran 2:1 (05:25, 25:16, 25:20) 1. Galeb grup Robotina 4 4:0 9:3 264:220 9
Luka Koper II : Solkan 0:3 (09:25, 14:25, 10:25) 2. Piran 4 3:1 8:4 274:235 8
Piran : Luka Koper II 2:1 (23:25, 25:09, 25:21) 3. HIT Nova Gorica II 4 2:2 8:4 279:221 8
HIT Nova Gorica II : Galeb grup Robotina 1:2 (25:20, 23:25, 21:25) 4. Solkan 4 1:3 4:8 238:247 4
Luka Koper II : HIT Nova Gorica II 0:3 (03:25, 24:26, 06:25) 5. Luka Koper II 4 0:4 1:11 167:299 1
Solkan : Piran 0:3 (21:25, 22:25, 23:25)  
HIT Nova Gorica II : Solkan 3:0 (25:22, 25:17, 25:14)  
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 3:0 (25:16, 25:13, 25:17)  
Solkan : Galeb grup Robotina 1:2 (25:14, 05:25, 14:25)  
Piran : HIT Nova Gorica II 2:1 (15:25, 25:15, 25:19)  
       
Turnir št. 26   16.01.2010   OŠ J.Janežiča, ŠL          
ŽOK Škofja Loka I : ŽOK Škofja Loka II 3:0 (25:17, 25:01, 25:14) 1. ŽOK Triglav Kranj I 3 2:1 6:3 212:127 6
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (19:25, 06:25, 25:23) 2. ŽOK Škofja Loka I 3 2:1 6:3 210:171 6
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Triglav Kranj I 0:3 (02:25, 06:25, 04:25) 3. Mladi Jesenice 3 2:1 6:3 200:173 6
ŽOK Škofja Loka I : Mladi Jesenice 1:2 (27:25, 22:25, 21:25) 4. ŽOK Škofja Loka II 3 0:3 0:9 74:225 0
Mladi Jesenice : ŽOK Škofja Loka II 3:0 (25:08, 25:17, 25:05)  
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:20, 15:25, 25:19)  
       
Turnir št. 27   16.01.2010   OŠ Vodmat, Ljubljana          
OD Krim : TPV Novo mesto 0:3 (07:25, 23:25, 12:25) 1. TPV Novo mesto 4 4:0 10:2 301:174 10
Tabor Modri val : RH Žužemberk 1:2 (11:25, 25:16, 13:25) 2. RH Žužemberk 4 3:1 9:3 271:176 9
TPV Novo mesto : Tabor Modri val 3:0 (25:07, 25:08, 25:18) 3. Kostak Elmont II 4 2:2 5:7 230:252 5
Kostak Elmont II : OD Krim 2:1 (25:15, 22:25, 25:11) 4. Tabor Modri val 4 1:3 4:8 207:269 4
Tabor Modri val : Kostak Elmont II 1:2 (02:25, 25:12, 25:27) 5. OD Krim 4 0:4 2:10 157:295 2
RH Žužemberk : TPV Novo mesto 1:2 (11:25, 15:25, 29:27)  
Kostak Elmont II : RH Žužemberk 0:3 (16:25, 16:25, 18:25)  
OD Krim : Tabor Modri val 1:2 (18:25, 21:25, 25:23)  
RH Žužemberk : OD Krim 3:0 b.b.  
TPV Novo mesto : Kostak Elmont II 2:1 (25:03, 25:15, 24:26)  
       
Turnir št. 28   16.01.2010   OŠ Stranje          
Calcit Kamnik III : Mini-maxi 2:1 (25:10, 25:10, 17:25) 1. Calcit Kamnik III 2 2:0 5:1 142:69 5
Mini-maxi : Vital III 3:0 (25:17, 25:18, 25:09) 2. Mini-maxi 2 1:1 4:2 120:111 4
Vital III : Calcit Kamnik III 0:3 (06:25, 15:25, 03:25) 3. Vital III 2 0:2 0:6 68:150 0
       
Turnir št. 29   16.01.2010   OŠ Stranje          
Calcit Kamnik II : Olimp Ljubljana II 3:0 (25:18, 25:00, 25:23) 1. Calcit Kamnik II 2 2:0 6:0 151:99 6
Olimp Ljubljana II : ŽOK Domžale 1:2 (05:25, 25:23, 14:25) 2. ŽOK Domžale 2 1:1 2:4 131:120 2
ŽOK Domžale : Calcit Kamnik II 0:3 (15:25, 19:25, 24:26) 3. Olimp Ljubljana II 2 0:2 1:5 85:148 1
       
Turnir št. 30   16.01.2010   ŠD Benedikt          
Benedikt : ŽOK Kema Puconci 3:0 (25:04, 25:04, 25:13) 1. Benedikt 2 2:0 5:1 138:74 5
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota I 0:3 (12:25, 02:25, 24:26) 2. DŠR M.Sobota I 2 1:2 4:2 129:101 4
DŠR M.Sobota I : Benedikt 1:2 (06:25, 22:25, 25:13) 3. ŽOK Kema Puconci 2 0:2 0:6 59:151 0
       
Turnir št. 31   16.01.2010   OŠ Selnica ob Dravi          
Turbina : ŽOK Zava Ptuj 3:0 (25:05, 25:16, 25:08) 1. Turbina 4 4:0 12:0 300:153 12
Formis-mini : Nova KBM Branik II 0:3 (19:25, 17:25, 12:25) 2. Nova KBM Branik II 4 3:1 9:3 278:200 9
ŽOK Zava Ptuj : Formis-mini 0:3 (08:25, 09:25, 23:25) 3. Formis-mini 4 2:2 5:7 227:241 5
Kurent MGS : Turbina 0:3 (17:25, 06:25, 08:25) 4. Kurent MGS 4 1:3 3:9 185:256 3
Formis-mini : Kurent MGS 2:1 (13:25, 25:08, 25:18) 5. ŽOK Zava Ptuj 4 0:4 1:11 139:279 1
Nova KBM Branik II : ŽOK Zava Ptuj 3:0 (25:09, 25:10, 25:09)  
Kurent MGS : Nova KBM Branik II 0:3 (14:25, 11:25, 24:26)  
Turbina : Formis-mini 3:0 (25:11, 25:22, 25:08)  
Nova KBM Branik II : Turbina 0.3 (22:25, 18:25, 12:25)  
ŽOK Zava Ptuj : Kurent MGS 1:2 (08:25, 25:04, 09:25)  
       
Turnir št. 32   16.01.2010   OŠ Prebold          
Aliansa : Prebold 3:0 (25:07, 25:04, 25:09) 1. Kajuh Šoštanj 3 3:0 8:1 206:117 8
Celje : Kajuh Šoštanj 0:3 (03:25, 14:25, 18:25) 2. Aliansa 3 2:1 7:2 194:107 7
Prebold : Kajuh Šoštanj 0:3 (09:25, 22:25, 07:25) 3. Celje 3 1:2 3:6 142:209 3
Aliansa : Celje 3:0 (25:11, 25:09, 25:11) 4. Prebold 3 0:3 0:9 117:226 0
Celje : Prebold 3:0 (25:20, 26:24, 25:15)  
Kajuh Šoštanj : Aliansa 2:1 (06:25, 25:12, 25:07)  
       
Turnir št. 33   16.01.2010   ŠD Prevalje          
Prevalje II : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:10, 20:25, 26:24) 1. Črna 2 2:0 4:2 136:106 4
ŽOK Vuzenica : Črna 1:2 (25:16, 09:25, 16:25) 2. Prevalje II 2 1:1 3:3 127:129 3
Črna : Prevalje II 2:1 (20:25, 25:15, 25:16) 3. ŽOK Vuzenica 2 0:2 2:4 109:137 2