Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 2. krog - redni del
 

Turnir št. 17   16.01.2010   ŠD Kanal          
Luka Koper : Eurokabel Neptun 0:3 (07:25, 08:25, 18:25) 1. Eurokabel Neptun 3 3:0 9:0 225:128 9
Ankaran Hrvatini : HIT Nova Gorica I 1:2 (25:18, 12:25, 20:25) 2. HIT Nova Gorica I 3 2:1 5:4 192:184 5
Eurokabel Neptun : HIT Nova Gorica I 3:0 (25:15, 25:17, 25:17) 3. Luka Koper 3 1:2 2:7 148:205 2
Luka Koper : Ankaran Hrvatini 2:1 (13:25, 25:15, 25:15) 4. Ankaran Hrvatini 3 0:3 2:7 158:206 2
Ankaran Hrvatini : Eurokabel Neptun 0:3 (13:25, 09:25, 14:25)  
HIT Nova Gorica I : Luka Koper 3:0 (25:22, 25:13, 25:17)  
       
Turnir št. 18   16.01.2010   ŠD Zlato polje, Kranj          
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (08:25, 25:10, 16:25) 1. Železar.hramJesenice 3 3:0 7:2 216:119 7
Železar.hramJesenice : Bled 2:1 (25:03, 20:25, 25:15) 2. Bled 3 2:1 6:3 174:179 6
ŽOK Triglav Kranj II : Bled 1:2 (13:25, 09:25, 25:06) 3. ŽOK Triglav Kranj II 3 1:2 3:6 134:180 3
Žirovnica : Železar.hramJesenice 1:2 (09:25, 15:25, 25:21) 4. Žirovnica 3 0:3 2:7 160:206 2
Železar.hramJesenice : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:05, 25:15, 25:07)  
Bled : Žirovnica 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)  
       
Turnir št. 19   16.01.2010   OŠ Kolezija, Ljubljana          
ŽOK Kočevje : Vital I 0:3 (06:25, 11:25, 14:25) 1. Vital I 3 3:0 8:1 223:114 8
MZG Grosuplje : Kostak Elmont I 1:2 (25:22, 19:25, 14:25) 2. Kostak Elmont I 3 2:1 5:4 184:175 5
Vital I : Kostak Elmont I 3:0 (25:10, 25:14, 25:13) 3. MZG Grosuplje 3 1:2 5:4 179:201 5
ŽOK Kočevje : MZG Grosuplje 0:3 (20:25, 19:25, 17:25) 4. ŽOK Kočevje 3 0:3 0:9 129:225 0
MZG Grosuplje : Vital I 1:2 (03:25, 25:23, 18.25)  
Kostak Elmont I : ŽOK Kočevje 3:0 (25:12, 25:16, 25:14)  
       
Turnir št. 20   16.01.2010   OŠ Vodmat, Ljubljana          
Calcit Kamnik I : Olimp Ljubljana I 2:1 (22:25, 25:21, 25:23) 1. Calcit Kamnik I 3 3:0 8:1 222:139 8
ŽOK Šentvid : Vital II 2:1 (19:25, 25:17, 27:25) 2. Olimp Ljubljana I 3 2:1 7:2 219:148 7
Olimp Ljubljana I : Vital II 3:0 (25:17, 25:07, 25:18) 3. ŽOK Šentvid 3 1:2 2:7 126:217 2
Calcit Kamnik I : ŽOK Šentvid 3:0 (25:14, 25:01, 25:06) 4. Vital II 3 0:3 1:8 158:221 1
ŽOK Šentvid : Olimp Ljubljana I 0:3 (11:25, 07:25, 16:25)  
Vital II : Calcit Kamnik I 0:3 (14:25, 15:25, 20:25)  
       
Turnir št. 21   16.01.2010   OŠ Kuzma, Kuzma 20          
DŠR M.Sobota III : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:16, 25:13, 25:03) 1. ZM Ljutomer-Veržej 3 3:0 9:0 225_86 9
ZM Ljutomer : ZM Ljutomer-Veržej 0:3 (06:25, 09:25, 04:25) 2. DŠR M.Sobota III 3 2:1 6:3 195:137 6
DŠR M.Sobota II : ZM Ljutomer-Veržej 0:3 (08:25, 10:25, 04:25) 3. ZM Ljutomer 3 1:2 3:6 124:212 3
DŠR M.Sobota III : ZM Ljutomer 3:0 (25:10, 25:10, 25:10) 4. DŠR M.Sobota II 3 0:3 0:9 116:225 0
ZM Ljutomer : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)  
ZM Ljutomer-Veržej : DŠR M.Sobota III 3:0 (25:17, 25:12, 25:16)  
       
Turnir št. 22   16.01.2010   I.gimnazija, Maribor          
Formis mala : Nova KBM Branik I 0:3 (11:25, 18:25, 21:25) 1. Nova KBM Branik I 3 3:0 8:1 218:150 8
Galeja Branik : Ruše 1:2 (14:25, 25:15, 23:25) 2. Formis mala 3 2:1 4:5 197:178 4
Nova KBM Branik I : Ruše 3:0 (25:09, 25:14, 25:15) 3. Ruše 3 1:2 3:6 157:212 3
Formis mala : Galeja Branik 2:1 (25:11, 22:25, 25:13) 4. Galeja Branik 3 0:3 3:6 173:205 3
Galeja Branik : Nova KBM Branik I 1:2 (18:25, 19.25, 25:18)  
Ruše : Formis mala 1:2 (17:25, 10:25, 27:25)  
       
Turnir št. 23   16.01.2010   OŠ Braslovče          
Braslovče II : Braslovče I 1:2 (15:25, 17:25, 25:07) 1. Braslovče I 3 3:0 7:2 203:137 7
Mozirje : Čebelice-Zreče 2:1 (29:27, 17:25, 25:20) 2. Čebelice-Zreče 3 1:2 4:5 185:199 4
Braslovče I : Čebelice-Zreče 3:0 (25:15, 25:13, 25:10) 3. Mozirje 3 1:2 4:5 178:204 4
Braslovče II : Mozirje 2:1 (25:20, 25:20, 11:25) 4. Braslovče II 3 1:2 3:6 171:197 3
Mozirje : Braslovče I 1:2 (04:25, 25:21, 13:25)  
Čebelice-Zreče : Braslovče II 3:0 (25:10, 25:23, 25:20)  
       
Turnir št. 24   16.01.2010   Gimnazija Sl.Gradec          
Prevalje I : Slovenj Gradec 2:1 (25:13, 14:25, 25:14) 1. Prevalje I 3 3:0 8:1 214:132 8
Mislinja : Mežica 2:1 (25:22, 22:25, 26:24) 2. Slovenj Gradec 3 2:1 6:3 192:174 6
Slovenj Gradec : Mežica 3:0 (25:19, 25:18, 25:17) 3. Mislinja 3 1:2 3:6 169:211 3
Prevalje I : Mislinja 3:0 (25:12, 25:19, 25:09) 4. Mežica 3 0:3 1:8 165:223 1
Mislinja : Slovenj Gradec 1:2 (21:25, 10:25, 25:15)  
Mežica : Prevalje I 0:3 (08:25, 22:25, 10:25)