Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog - turnirji 1-8
 
Turnir št. 1    09.01.2010   ŠD Bonifika, Koper          
Luka Koper : Luka Koper II 3:0 (25:09, 25:15, 25:06) 1. Luka Koper 4 4:0 11:1 286:166 11
Ankaran Hrvatini : Galeb grup Robotina 2:1 (25:16, 25:13, 25:27) 2. Ankaran Hrvatini 4 3:1 8:4 277:206 8
Luka Koper II : Ankaran Hrvatini 0:3 (04:25, 09:25, 13:25) 3. Galeb grup Robotina 4 2.2 7:5 246:227 7
Piran : Luka Koper 0:3 (18:25, 11:25, 03:25) 4. Piran 4 1:3 3:9 186:250 3
Ankaran Hrvatini : Piran 3:0 (25:13, 25:22, 25:14) 5. Luka Koper II 4 0:4 1:11 132:278 1
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 3:0 (25:14, 25:16, 25:09)  
Piran : Galeb grup Robotina 1:2 (06:25, 25:13, 21:25)  
Luka Koper : Ankaran Hrvatini 3:0 (25:21, 25:21, 25:10)  
Galeb grup Robotina : Luka Koper 1:2 (06:25, 25:11, 21:25)  
Luka Koper II : Piran 1:2 (25:03, 06:25, 06:25)  
       
Turnir št. 2    09.01.2010   Solkan          
HIT Nova Gorica II : HIT Nova Gorica I 0:3 (03:25, 26:28, 15:25) 1. Eurokabel Neptun 3 3:0 8:1 220:115 8
Solkan : Eurokabel Neptun 0:3 (07:25, 06:25, 11:25) 2. HIT Nova Gorica I 3 2:1 7:2 217:146 7
HIT Nova Gorica I : Eurokabel Neptun 1:2 (23:25, 16:25, 25:20) 3. HIT Nova Gorica II 3 1:2 3:6 146:209 3
HIT Nova Gorica II : Solkan 3:0 (25:23, 25:15, 25:18) 4. Solkan 3 0:3 0:9 112:225 0
Solkan : HIT Nova Gorica I 0:3 (18:25, 07:25, 07:25)  
Eurokabel Neptun : HIT Nova Gorica II 3:0 (25:03, 25:14, 25:10)  
       
Turnir št. 3    09.01.2010   J.Janežiča, ŠL          
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:04, 27:25, 24:26) 1. Žirovnica 3 3:0 6:3 197:133 6
Žirovnica : Mladi Jesenice 2:1 (23:25, 25:05, 25:13) 2. ŽOK Triglav Kranj II 3 2:1 5:4 191:166 5
ŽOK Škofja Loka : Mladi Jesenice 2:1 (25:20, 14:25, 25:14) 3. ŽOK Škofja Loka 3 1:2 4:5 154:194 4
ŽOK Triglav Kranj II : Žirovnica 1:2 (25:15, 09:25, 21:25) 4. Mladi Jesenice 3 0:3 3:6 148:197 3
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka 2:1 (09:25, 25:01, 25:09)  
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (04:25, 25:10, 17:25)  
       
Turnir št. 4   09.01.2010   ŠD T.Čufar, Jesenice          
ŽOK Škofja Loka II : Železar.hramJesenice 0:3 (02:25, 02:25, 01:25) 1. Železar.hramJesenice 3 3:0 8:1 216:90 8
Bled : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (25:07, 19:25, 25:09) 2. Bled 3 2:1 6:3 195:117 6
Železar.hramJesenice : ŽOK Triglav Kranj I 3:0 (25:04, 25:18, 25:11) 3. ŽOK Triglav Kranj I 3 1:2 4:5 149:157 4
ŽOK Škofja Loka II : Bled 0:3 (00:25, 08:25, 02:25) 4. ŽOK Škofja loka II 3 0:3 0:9 28:225 0
Bled : Železar.hramJesenice 1:2 (12:25, 14:25, 25:16)  
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka II 3:0 (25:06, 25:01, 25:06)  
       
Turnir št. 5   09.01.2010   OŠ Brestanica          
Kostak-Elmont I : Kostak Elmont II 3:0 (25:09, 25:08, 25:22) 1. Kostak Elmont I 4 4:0 10:2 292:153 10
TPV Novo mesto : RH Žužemberk 0:3 b.b. 2. ŽOK Kočevje 4 3:1 10:2 286:166 10
Kostak-Elmont II : TPV Novo mesto 3:0 b.b. 3. RH Žužemberk 4 2:2 6:6 232:206 6
ŽOK Kočevje : Kostak Elmont I 1:2 (25:15, 11:25, 25:27) 4. Kostak Elmont II 4 1:3 4:8 226:211 4
TPV Novo mesto : ŽOK Kočevje 0:3 b.b 5. TPV Novo mesto 4 0:4 0:12 0:300 0
RH Žužemberk : Kostak Elmont II 2:1 (25:23, 11:25, 25:08)  
ŽOK Kočevje : RH Žužemberk 3:0 (25:11, 25:13, 25:19)  
Kostak Elmont I : TPV Novo mesto 3:0 b.b.  
RH Žužemberk : Kostak-Elmont I 1:2 (27:25, 07:25, 19:25)  
Kostak Elmont II : ŽOK Kočevje 0:3 (20:25, 13:25, 23:25)  
       
Turnir št. 6   09.01.2010   ŠD Grosuplje          
OD Krim : MZG Grosuplje 0:3 (07:25, 00:25, 00:25) 1. Vital I 3 3:0 9:0 228:58 9
Tabor Modri val : Vital I 0:3 (03:25, 00:25, 00:25) 2. MZG Grosuplje 3 2:1 6:3 203:96 6
MZG Grosuplje : Vital I 0:3 (22:25, 05:25, 26:28) 3. Tabor Modri val 3 1:2 1:6 39:157 1
OD Krim : Tabor Modri val 0:1 (07:25) 4. OD Krim 3 0:3 0:7 16:175 0
Tabor Modri val : MZG Grosuplje 0:3 (11:25, 00:25, 00:25)  
Vital I : OD Krim 3:0 (25:02, 25:00, 25:00)  
       
Turnir št. 7   09.01.2010   Stranje          
Calcit Kamnik I : Calcit Kamnik III 3:0 (25:12, 25:11, 25:06) 1. Calcit Kamnik I 4 4:0 12:0 300:96 12
ŽOK Šentvid : ŽOK Domžale 2:1 (25:13, 21:25, 25:15) 2. ŽOK Šentvid 4 3:1 7:5 228:246 7
Calcit Kamnik III : ŽOK Šentvid 1:2 (18:25, 25:09, 19:25) 3. Calcit Kamnik III 4 2:2 6:6 237:241 6
Vital III : Calcit Kamnik I 0:3 (05:25, 04:25, 03:25) 4. ŽOK Domžale 4 1:3 3:9 216:278 3
ŽOK Šentvid : Vital III 3:0 (25:14, 26:24, 25:18) 5. Vital III 4 0:4 2:10 175:295 2
ŽOK Domžale : Calcit Kamnik III 0:3 (15:25, 23:25, 19:25)  
Vital III : ŽOK Domžale 1:2 (25:23, 11:25, 21:25)  
Calcit Kamnik I : ŽOK Šentvid 3:0 (25:09, 25:06, 25:07)  
ŽOK Domžale : Calcit Kamnik I 0:3 (12:25, 11:25, 10:25)  
Calcit Kamnik III : Vital III 2:1 (25:14, 21:25, 25:11)  
       
Turnir št. 8   09.01.2010   Vodmat          
Olimp Ljubljana I : Olimp Ljubljana II 3:0 (25:11, 25:04, 25:11) 1. Olimp Ljubljana I 4 4:0 11:1 297:160 11
Calcit Kamnik II : Mini-maxi 3:0 (25:11, 25:03, 25:06) 2. Vital II 4 3:1 7:5 266:218 7
Olimp Ljubljana II : Calcit Kamnik II 0:3 (09:25, 15:25, 10:25) 3. Calcit Kamnik II 4 2:2 7:5 255:190 7
Vital II : Olimp Ljubljana I 1:2 (19:25, 16:25, 25:22) 4. Mini-maxi 4 1:3 3:9 161:275 3
Calcit Kamnik II : Vital II 1:2 (16:25, 25:11, 18:25) 5. Olimp-Ljubljana II 4 0:4 1:8 112:219 1
Mini-maxi : Olimp Ljubljana II 2:1 (19:25, 25:16, 25:11)  
Vital II : Mini-maxi 2:1 (25:09, 23:25, 25:10)  
Olimp Ljubljana I : Calcit Kamnik II 3:0 (25:19, 25:20, 25:07)  
Mini-maxi : Olimp Ljubljana I 0:3 (14:25, 02:25, 12:25)  
Olimp-Ljubljana II : Vital II 1:2 (11:25, 25:22, 07:25)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog - turnirji 9-16
 
Turnir št. 9    09.01.2010   II. OŠ, Murska Sobota       10:00  
DŠR M.Sobota III : DŠR M.Sobota I 2:1 (19:25, 25:16, 25:16) 1. ZM Ljutomer-Veržej 3 3:0 7:2 207:150 7
Benedikt : ZM Ljutomer-Veržej 1:2 (19:25, 25:15, 16:25) 2. DŠR M.Sobota III 3 2:1 5:4 179:183 5
DŠR M.Sobota I : ZM Ljutomer-Veržej 0:3 (16:25, 13:25, 11:25) 3. Benedikt 3 1:2 4:5 192:171 4
DŠR M.Sobota III : Benedikt 2:1 (10:25, 25:12, 25:22) 4. DŠR M.Sobota I 3 0:3 2:7 143:217 2
Benedikt : DŠR M.Sobota I 2:1 (25:17, 25:04, 23:25)  
ZM Ljutomer-Veržej : DŠR M.Sobota III 2:1 (25:09, 17:25, 25:16)  
       
Turnir št. 10    09.01.2010   Puconci       10:00  
ŽOK Kema Puconci : ZM Ljutomer 0:3 (07:25, 06:25, 14:25) 1. ZM Ljutomer 2 2:0 6:0 150:68 6
ZM Ljutomer : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:15, 25:21, 25:05) 2. DŠR M.Sobota II 2 1:1 3:3 116:116 3
DŠR M.Sobota II : ŽOK Kema Puconci 3:0 (25:16, 25:07, 25:18) 3. ŽOK Kema Puconci 2 0:2 0:6 68:150 0
       
Turnir št. 11    09.01.2010   Selnica ob Dravi       10:00  
Formis-mini : Turbina 0:3 (05:25, 22:25, 17:25) 1. Nova KBM Branik I 3 3:0 9:0 225:113 9
Galeja Branik : Nova KBM Branik I 0:3 (14:25, 17:25, 10:25) 2. Galeja-Branik 3 2:1 4:5 169:186 4
Turbina : Nova KBM Branik I 0:3 (18:25, 08:25, 23:25) 3. Turbina 3 1:2 4:5 185:180 4
Formis-mini : Galeja-Branik 1:2 (04:25, 25:17, 21:25) 4. Formis-mini 3 0:3 1:8 117:217 1
Galeja Branik : Turbina 2:1 (25:18, 25:18, 11:25)  
Nova KBM Branik I : Formis-mini 3:0 (25:05, 25:09, 25:09)  
       
Turnir št. 12   09.01.2010   OŠ Slivnica       09:00  
Formis-mala : Nova KBM Branik II 3:0 (25:08, 25:06, 25:14) 1. Formis-mala 4 4:0 10:2 285:162 10
Ruše : ŽOK Zava Ptuj 3:0 (25:06, 25:14, 25:07) 2. Ruše 4 3:1 10.2 286:205 10
Nova KBM Branik II : Ruše 0:3 (15:25, 12:25, 23:25) 3. Nova KBM Branik II 4 2:2 5:7 221:251 5
Kurent MGS : Formis-mala 1:2 (05:25, 23:25, 25:17) 4. Kurent MRS 4 1:3 5:7 252:243 5
Ruše : Kurent MGS 3:0 (25:14, 25:22, 26:24) 5. ŽOK Zava Ptuj 4 0:4 0:12 117:300 0
ŽOK Zava Ptuj : Nova KBM Branik II 0:3 (15:25, 08:25, 14:25)  
Kurent MGS : ŽOK Zava Ptuj 3:0 (25:05, 25:17, 25:10)  
Formis-mala : Ruše 2:1 (18:25, 25:16, 25:19)  
ŽOK Zava Ptuj : Formis-mala 0:3 (03:25, 12:25, 06:25)  
Nova KBM Branik II : Kurent MGS 2:1 (18:25, 25:17, 25:22)  
       
Turnir št. 13   09.01.2010   OŠ F.Kranjca, Celje       10:00  
Aliansa : Celje 3:0 (25:05, 25:19, 25:15) 1. Mozirje 3 3:0 8:1 222:130 8
Braslovče II : Mozirje 1:2 (16:25, 25:22, 12:25) 2. Braslovče II 3 2:1 6:3 202:172 6
Celje : Mozirje 0:3 (06:25, 05:25, 16:25) 3. Aliansa 3 1:2 4:5 195:188 4
Aliansa : Braslovče II 1:2 (21:25, 25:23, 24:26) 4. Celje 3 0:3 0:9 96:225 0
Braslovče II : Celje 3:0 (25:07, 25:14, 25:09)  
Mozirje : Aliansa 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)  
       
Turnir št. 14   09.01.2010   OŠ Prebold       10:00  
Braslovče I : Prebold 3:0 (25:09, 25:06, 25:06) 1. Braslovče I 3 3:0 8:1 220:117 8
Kajuh Šoštanj : Čebelice-Zreče 1:2 (07:25, 25:21, 14:25) 2. Čebelice-Zreče 3 2:1 5:4 189:152 5
Prebold : Čebelice-Zreče 0:3 (11:25, 13:25, 07:25) 3. Kajuh Šoštanj 3 1:2 4:5 174:196 4
Braslovče I : Kajuh Šoštanj 2:1 (25:06, 20:25, 25:22) 4. Prebold 3 0:3 1:8 107:225 1
Kajuh Šoštanj : Prebold 2:1 (27:25, 25:05, 23:25)  
Čebelice-Zreče : Braslovče I 0:3 (14:25, 17:25, 12:25)  
       
Turnir št. 15   09.01.2010   ŠD Prevalje       10:00  
Prevalje II : Prevalje I 1:2 (25:21, 16:25, 28:30) 1. Prevalje I 3 3:0 7:2 220.149 7
Mežica : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:18, 25:13, 25:09) 2. Mežica 3 2:1 7:2 200:160 7
Prevalje I : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:09, 25:11, 25:11) 3. Prevalje II 3 1:2 4:5 195:202 4
Prevalje II : Mežica 0:3 (14:25, 24:26, 13:25) 4. ŽOK Vuzenica 3 0:3 0:9 121:225 0
Mežica : Prevalje I 1:2 (10:25, 14:25, 25:19)  
ŽOK Vuzenica : Prevalje II 0:3 (05:25, 22:25, 23:25)  
       
Turnir št. 16   09.01.2010   I.OŠ, Slov.Gradec       10:00  
Slovenj Gradec : Mislinja 2:1 (25:15, 18:25, 25:14) 1. Slovenj Gradec 2 2:0 5:1 143:89 5
Mislinja : Črna 2:1 (25:23, 25:14, 22:25) 2. Mislinja 2 1:1 3:3 126:130 3
Črna : Slovenj Gradec 0:3 (08:25, 10:25, 17:25) 3. Črna 2 0:2 1:5 97:147 1