Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajši dečki - 2. krog rednega dela
 

Turnir št. 7   16.01.2010   ŠD Planina, Kranj          
Astec Triglav II : Astec Triglav I 0:3 (10:25, 14:25, 09:25) 1. UKO Kropa 3 3:0 8:1 210:136 8
Žirovnica : UKO Kropa 0:3 (03:25, 16:25, 18:25) 2. Žirovnica 3 2:1 4:5 158:191 4
Astec Triglav I : UKO Kropa 1:2 (25:10, 13:25, 19:25) 3. Astec Triglav I 3 1:2 5:4 195:151 5
Astec Triglav II : Žirovnica 1:2 (09:25, 25:13, 19:25) 4. Astec Triglav II 3 0:3 1:8 128:213 1
Žirovnica : Astec Triglav I 2:1 (25:18, 08:25, 25:20)  
UKO Kropa : Astec Triglav II 3:0 (25:20, 25:07, 25:15)  
       
Turnir št. 8   16.01.2010   ŠD Kanal          
Salonit Anhovo I : Salonit Anhovo II 3:0 (25:07, 25:11, 25:06) 1. Salonit Anhovo I 2 2:0 6:0 150:74 6
Salonit Anhovo II : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (02:25, 22:25, 18:25) 2. Ekipa Marchiol Vodi 2 1:1 3:3 125:117 3
Ekipa Marchiol Vodi : Salonit Anhovo I 0:3 (19:25, 14:25, 17:25) 3. Salonit Anhovo II 2 0:2 0:6 66:150 0
       
Turnir št. 9   16.01.2010   OŠ Kostanjevica        
Kostanjevica I : Kostanjevica II 3:0 (25:09, 25:08, 25:17) 1. Kostanjevica I 4 4:0 12:0 300:119 12
MOK Krka : RH Žužemberk 3:0 (25:11, 25:20, 25:14) 2. MOK Krka 4 3:1 9:3 269:156 9
Kostanjevica II : MOK Krka 0:3 (16:25, 08:25, 12:25) 3. RH Žužemberk 4 2:2 6:6 236:208 6
MOK Kočevje : Kostanjevica I 0:3 b.b. 4. Kostanjevica II 4 1:3 3:9 203:225 3
MOK Krka : MOK Kočevje 3:0 b.b. 5. MOK Kočevje 4 0:4 0:12 0:300 0
RH Žužemberk : Kostanjevica II 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)  
MOK Kočevje : RH Žužemberk 0:3 b.b.  
Kostanjevica I : MOK Krka 3:0 (25:15, 25:10, 25:19)  
RH Žužemberk : Kostanjevica I 0:3 (11:25, 16:25, 14:25)  
Kostanjevica II : MOK Kočevje 3:0 b.b.  
       
Turnir št. 10   16.01.2010   ŠD Balon, Brezovica        
Calcit Kamnik : ŠD Brezovica 0:3 (21:25, 21:25, 17:25) 1. Ljubljanski levi 3 3:0 7:2 219:179 7
Ljubljanski levi : Logatec I 3:0 (25:16, 25:18, 25:22) 2. ŠD Brezovica 3 2:1 6:3 207:188 6
ŠD Brezovica : Logatec I 2:1 (25:13, 21:25, 25:19) 3. Calcit Kamnik 3 1:2 3:6 187:204 3
Calcit Kamnik : Ljubljanski levi 1:2 (13:25, 24:26, 25:21) 4. Logatec I 3 0:3 2:7 170:212 2
Ljubljanski levi : ŠD Brezovica 2:1 (22:25, 25:16, 25:20)  
Logatec I : Calcit Kamnik 1:2 (11:25, 25:16, 21:25)  
       
Turnir št. 11   16.01.2010   OŠ D.Flis, Hoče        
Hoče : Svit 3:0 (25:09, 25:19, 25:14) 1. Hoče 3 3:0 7:2 200:173 7
Galex Mir : DEM Maribor Ošbi 3:0 (25:23, 26:24, 25:21) 2. Galex Mir 3 2:1 7:2 218:185 7
Svit : DEM Maribor Ošbi 0:3 (09:25, 14:25, 15:25) 3. DEM Maribor Ošbi 3 1:2 4:5 207:172 4
Hoče : Galex Mir 2:1 (25:20, 17:25, 25:22) 1. Svit 3 0:3 0:9 130:225 0
Galex Mir : Svit 3:0 (25:20, 25:13, 25:17)  
DEM Maribor Ošbi : Hoče 1:2 (16:25, 25:08, 23:25)  
       
Turnir št. 12   16.01.2010   OŠ Fram        
Fram : Tabor 1 Fram 0:3 (08:25, 17:25, 10:25) 1. Tabor 1 Fram 2 2:0 6:0 150:82 6
Tabor 1 Fram : Galeja 3:0 (25:21, 25:10, 25:16) 2. Galeja 2 1:1 2:4 116:119 2
Galeja : Fram 2:1 (25:08, 19:25, 25:11) 3. Fram 2 0:2 1:5 79:144 1
       
Turnir št. 13   16.01.2010   OŠ Braslovče        
Mislinja : DTVPartizanBraslovče 2:1 (25:08, 15:25, 25:11) 1. SIP Šempeter 3 3:0 9:0 225:101 9
SIP Šempeter I : SIP Šempeter 0:3 (16:25, 02:25, 12:25) 2. Mislinja 3 2:1 4:5 168:157 4
DTVPartizanBraslovče : SIP Šempeter 0:3 (12:25, 10:25, 15:25) 3. DTVPartizanBraslovče 3 1:2 3:6 142:193 3
Mislinja : SIP Šempeter I 2:1 (25:06, 25:07, 19:25) 4. SIP Šempeter I 3 0:3 2:7 121:205 2
SIP Šempeter I : DTVPartizanBraslovče 1:2 (10:25, 18:25, 25:11)  
SIP Šempeter : Mislinja 3:0 (25:09, 25:15, 25:10)  
       
Turnir št. 14   16.01.2010   OŠ Črna        
Mežica : Črna 3:0 (25:11, 25:00, 25:00) 1. Mežica 3 3:0 9:0 225:110 9
Endal Vuzenica : Fužinar Metal Ravne 1:2 (26:24, 07:25, 23:25) 2. Fužinar Metal Ravne 3 2:1 5:4 206:148 5
Črna : Fužinar Metal Ravne 0:3 (17:25, 00:25, 00:25) 3. Endal Vuzenica 3 1:2 3:6 161:174 3
Mežica : Endal Vuzenica 3:0 (25:09, 25:16, 25:17) 4. Črna 3 0:3 1:8 53:213 1
Endal Vuzenica : Črna 2:1 (13:25, 25:00, 25:00)  
Fužinar Metal Ravne : Mežica 0:3 (20:25, 20:25, 17:25)