Odbojka
 
 
 
 
 
Koledar tekmovanj 2009/2010
 

 

SEPTEMBER

torek

08.09.2009 zadnj dan (dodatni mini prestopni rok)
sreda 23.09.2009 1. krog - Pokal SLO - moški
    1. krog - Pokal SLO - ženske
sobota 26.09.2009 območno - mladinci
    1. krog - mladinke
nedelja 27.09.2009 1. krog - kadeti (kvalifikacije)
    1. krog - kadetinje (kvalifikacije)
sreda 30.09.2009 2. krog - Pokal SLO - moški
    2. krog - Pokal SLO - ženske
 

OKTOBER

sobota 03.10.2009 1. krog - 1. DOL moški
    1. krog - 1. DOL ženske
    1. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
nedelja 04.10.2009 1. krog - dečki (kvalifikacije)
    1. krog - deklice (kvalifikacije)
sreda 07.10.2009 3. krog - Pokal SLO - moški
    3. krog - Pokal SLO - ženske
    2. krog - 1. DOL moški
    2. krog - 1. DOL ženske
sobota 10.10.2009 3. krog - 1. DOL moški
    3. krog - 1. DOL ženske
    1. krog - 2. DOL ženske
    2. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    1. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 11.10.2009 2. krog - kadeti (kvalifikacije)
    2. krog - kadetinje (kvalifikacije)
sreda 14.10.2009 4. krog - 1. DOL moški
    3. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
sobota 17.10.2009 1. krog - GM Capital Challange Cup - ženske
    5. krog - 1. DOL moški
    4. krog - 1. DOL ženske
    1. krog - 2. DOL moški
    2. krog - 2. DOL ženske
    1. krog - 3. DOL moški - zahod
    1. krog - 3. DOL moški - vzhod
    1. krog - 3. DOL ženske - zahod
    4. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    2. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 18.10.2009 2. krog - dečki (kvalifikacije)
    2. krog - deklice (kvalifikacije)
sreda 21.10.2009 4. krog - Pokal SLO - moški
    4. krog - Pokal SLO - ženske
    5. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    3. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
sobota 24.10.2009 1. krog - GM Capital Challange Cup - ženske
    6. krog - 1. DOL moški
    5. krog - 1. DOL ženske
    2. krog - 2. DOL moški
    3. krog - 2. DOL ženske
    2. krog - 3. DOL moški - zahod
    2. krog - 3. DOL moški - vzhod
    2. krog - 3. DOL ženske - zahod
    6. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    4. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 25.10.2009 3. krog - kadeti (kvalifikacije)
    2. krog - mladinke
sobota 31.10.2009 7. krog - 1. DOL moški
    6. krog - 1. DOL ženske
    4. krog - 2. DOL ženske
    3. krog - 3. DOL moški - vzhod
    7. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    5. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
 

NOVEMBER

sreda 04.11.2009 1/8 finale - Pokal SLO - moški
    1/8 finale - Pokal SLO - ženske
    8. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    6. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
sobota 07.11.2009 8. krog - 1. DOL moški
    7. krog - 1. DOL ženske
    3. krog - 2. DOL moški
    5. krog - 2. DOL ženske
    3. krog - 3. DOL moški - zahod
    4. krog - 3. DOL moški - vzhod
    3. krog - 3. DOL ženske - zahod
    9. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    7. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 08.11.2009 četrtfinale - mladinci
    četrtfinale - mladinke
sreda 11.11.2009 1/8 finale - Pokal SLO - moški
    1/8 finale - Pokal SLO - ženske
    10. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
sobota 14.11.2009 9. krog - 1. DOL moški
    8. krog - 1. DOL ženske
    4. krog - 2. DOL moški
    6. krog - 2. DOL ženske
    4. krog - 3. DOL moški - zahod
    5. krog - 3. DOL moški - vzhod
    4. krog - 3. DOL ženske - zahod
    11. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    8. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 15.11.2009 4. krog - kadeti (kvalifikacije)
    3. krog - kadetinje (kvalifikacije)
sreda 18.11.2009 1/4 finale - Pokal SLO - moški
    1/4 finale - Pokal SLO - ženske
sobota 21.11.2009 10. krog - 1. DOL moški
    9. krog - 1. DOL ženske
    5. krog - 2. DOL moški
    7. krog - 2. DOL ženske
    5. krog - 3. DOL moški - zahod
    6. krog - 3. DOL moški - vzhod
    5. krog - 3. DOL ženske - zahod
    12. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    9. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 22.11.2009 3. krog - dečki (kvalifikacije)
    3. krog - deklice (kvalifikacije)
sreda 25.11.2009 1/4 finale - Pokal SLO - moški
    1/4 finale - Pokal SLO - ženske
sobota 28.11.2009 11. krog - 1. DOL moški
    10. krog - 1. DOL ženske
    6. krog - 2. DOL moški
    8. krog - 2. DOL ženske
    6. krog - 3. DOL moški - zahod
    7. krog - 3. DOL moški - vzhod
    6. krog - 3. DOL ženske - zahod
    13. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    10. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 29.11.2009 5. krog - kadeti (kvalifikacije)
    4. krog - kadetinje (kvalifikacije)
 

DECEMBER

sreda 02.12.2009 1. krog - Champions league - moški
    1/16 finala - CEV Cup - moški
    2. krog - GM Capital Challange Cup - moški
    1/16 finala - CEC Cup - ženske
    2. krog - GM Capital Challange Cup - ženske
sobota 05.12.2009 12. krog - 1. DOL moški
    11. krog - 1. DOL ženske
    7. krog - 2. DOL moški
    9. krog - 2. DOL ženske
    7. krog - 3. DOL moški - zahod
    8. krog - 3. DOL moški - vzhod
    7. krog - 3. DOL ženske - zahod
    14. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    11. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 06.12.2009 4. krog - dečki (kvalifikacije)
    4. krog - deklice (kvalifikacije)
torek 08.12.2009 zadnji dan (mini prestopni rok)
sreda 09.12.2009 2. krog - Champions league - moški
    1/16 finala - CEV Cup - moški
    2. krog - GM Capital Challange Cup - moški
    1/16 finala - CEC Cup - ženske
    2. krog - GM Capital Challange Cup - ženske
sobota 12.12.2009 13. krog - 1. DOL moški
    12. krog - 1. DOL ženske
    8. krog - 2. DOL moški
    10. krog - 2. DOL ženske
    8. krog - 3. DOL moški - zahod
    9. krog - 3. DOL moški - vzhod
    8. krog - 3. DOL ženske - zahod
    15. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    12. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
nedelja 13.12.2009 5. krog - dečki (kvalifikacije)
    5. krog - deklice (kvalifikacije)
sreda 16.12.2009 3. krog - Champions league - moški
sobota 19.12.2009 14. krog - 1. DOL moški
    13. krog - 1. DOL ženske
    9. krog - 2. DOL moški
    11. krog - 2. DOL ženske
    9. krog - 3. DOL moški - zahod
    10. krog - 3. DOL moški - vzhod
    9. krog - 3. DOL ženske - zahod
    16. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    13. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
    6. krog - deklice (kvalifikacije)
nedelja 20.12.2009 polfinale - mladinci
    polfinale - mladinke
sreda 23.12.2009 15. krog - 1. DOL moški
    14. krog - 1. DOL ženske
    17. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
poned. 28.12.2009 (var)finale - Pokal SLO - moški
    (var)finale - Pokal SLO - ženske
torek 29.12.2009 (var)finale - Pokal SLO - moški
    (var)finale - Pokal SLO - ženske
sreda 30.12.2009 (var)finale - Pokal SLO - moški
    (var)finale - Pokal SLO - ženske
 

JANUAR 2010

sreda 06.01.2010 4. krog - Champions league - moški
    1/8 finala - CEV Cup - moški
    1/16 finala - GM Capital Challange Cup - moški
    1/8 finala - CEC Cup - ženske
    1/16 finala - GM Capital Challange Cup - ženske
petek 08.01.2010 (var)finale - Pokal SLO - moški
    (var)finale - Pokal SLO - ženske
sobota 09.01.2010 (var)finale - Pokal SLO - moški
    (var)finale - Pokal SLO - ženske
    1. krog - mala odbojka
nedelja 10.01.2010 (var)finale - Pokal SLO - moški
    (var)finale - Pokal SLO - ženske
    1. krog - dečki (lige)
    1. krog - deklice (lige)
sreda 13.01.2010 5. krog - Champions league - moški
    1/8 finala - CEV Cup - moški
    1/16 finala - GM Capital Challange Cup - moški
    1/8 finala - CEC Cup - ženske
    1/16 finala - GM Capital Challange Cup - ženske
sobota 16.01.2010 16. krog - 1. DOL moški
    1. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    12. krog - 2. DOL ženske
    11. krog - 3. DOL moški - vzhod
    10. krog - 3. DOL ženske - zahod
    18. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    14. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
    2. krog - mala odbojka
nedelja 17.01.2010 finale - mladinci
    finale - mladinke
sreda 20.01.2010 6. krog - Champions league - moški
    17. krog - 1. DOL moški
sobota 23.01.2010 18. krog - 1. DOL moški
    2. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    10. krog - 2. DOL moški
    13. krog - 2. DOL ženske
    10. krog - 3. DOL moški - zahod
    12. krog - 3. DOL moški - vzhod
    11. krog - 3. DOL ženske - zahod
    19. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    15. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
    1. krog - mini odbojka
nedelja 24.01.2010 2. krog - dečki (lige)
    2. krog - deklice (lige)
sreda 27.01.2010 1/4 finala - CEV Cup - moški
    1/8 finala - GM Capital Challange Cup - ženske
sobota 30.01.2010 1. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    1. krog - 1. DOL ženske (modra)
    3. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    11. krog - 2. DOL moški
    14. krog - 2. DOL ženske
    11. krog - 3. DOL moški - zahod
    13. krog - 3. DOL moški - vzhod
    12. krog - 3. DOL ženske - zahod
    20. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    16. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
    3. krog - mala odbojka
nedelja 31.01.2010 1. krog - kadeti (lige)
    1. krog - kadetinje (lige)
 

FEBRUAR

sreda 03.02.2010 1/4 finala - CEV Cup - moški
    1/8 finala - GM Capital Challange Cup - moški
    1/8 finala - GM Capital Challange Cup - ženske
sobota 06.02.2010 2. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    2. krog - 1. DOL ženske (modra)
    4. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    12. krog - 2. DOL moški
    15. krog - 2. DOL ženske
    12. krog - 3. DOL moški - zahod
    14. krog - 3. DOL moški - vzhod
    13. krog - 3. DOL ženske - zahod
     21. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    17. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
    4. krog - mala odbojka
nedelja 07.02.2010 3. krog - dečki (lige)
    3. krog - deklice (lige)
sreda 10.02.2010 PO12 - Champions league - moški
    1/8 finala - GM Capital Challange Cup - moški
sobota 13.02.2010 3. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    3. krog - 1. DOL ženske (modra)
    5. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    13. krog - 2. DOL moški
    16. krog - 2. DOL ženske
    13. krog - 3. DOL moški - zahod
    15. krog - 3. DOL moški - vzhod
    14. krog - 3. DOL ženske - zahod
     22. krog - 3. DOL ženske - vzhod I
    18. krog - 3. DOL ženske - vzhod II
    2. krog - mini odbojka
nedelja 14.02.2010 2. krog - kadeti (lige)
    2. krog - kadetinje (lige)
sreda 17.02.2010 PO12 - Champions league - moški
    1/4 finala - CEC Cup - ženske
    1/4 finala - GM Capital Challange Cup - ženske
    4. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    4. krog - 1. DOL ženske (modra)
    6. krog - 1. DOL ženske (zelena)
sobota 20.02.2010 5. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    5. krog - 1. DOL ženske (modra)
    7. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    17. krog - 2. DOL ženske
    16. krog - 3. DOL moški - vzhod
sreda 24.02.2010 1/2 finala - CEV Cup - moški
    1/4 finala - GM Capital Challange Cup - moški
    1/4 finala - CEC Cup - ženske
    1/4 finala - GM Capital Challange Cup - ženske
sobota 27.02.2010 6. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    6. krog - 1. DOL ženske (modra)
    8. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    14. krog - 2. DOL moški
    18. krog - 2. DOL ženske
    14. krog - 3. DOL moški - zahod
    17. krog - 3. DOL moški - vzhod
    1. krog - 3. DOL ženske - zahod
    1. krog - 3. DOL ženske - vzhod - liga za mesta
nedelja 28.02.2010 3. krog - kadeti (lige)
    3. krog - kadetinje (lige)
    rezervni termin - mini odbojka
 

MAREC

sreda 03.03.2010 PO6 - Champions league - moški
    1/2 finala - CEV Cup - moški
    1/4 finala - GM Capital Challange Cup - moški
sobota 06.03.2010 7. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    7. krog - 1. DOL ženske (modra)
    9. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    15. krog - 2. DOL moški
    19. krog - 2. DOL ženske
    15. krog - 3. DOL moški - zahod
    18. krog - 3. DOL moški - vzhod
    2. krog - 3. DOL ženske - zahod
    2. krog - 3. DOL ženske - vzhod - liga za mesta
    3. krog - mini odbojka
nedelja 07.03.2010 4. krog - dečki (lige)
    4. krog - deklice (lige)
sreda 10.03.2010 PO6 - Champions league - moški
    8. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    8. krog - 1. DOL ženske (modra)
    10. krog - 1. DOL ženske (zelena)
sobota 13.03.2010 9. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    9. krog - 1. DOL ženske (modra)
    11. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    16. krog - 2. DOL moški
    20. krog - 2. DOL ženske
    16. krog - 3. DOL moški - zahod
    19. krog - 3. DOL moški - vzhod
    3. krog - 3. DOL ženske - zahod
    3. krog - 3. DOL ženske - vzhod - liga za mesta
    5. krog - mala odbojka
nedelja 14.03.2010 4. krog - kadeti (lige)
    4. krog - kadetinje (lige)
sobota 20.03.2010 Finale - CEV Cup - ženske
    finale - GM Capital Challange Cup - ženske
    10. krog - 1. DOL moški (modra, zelena)
    10. krog - 1. DOL ženske (modra)
    12. krog - 1. DOL ženske (zelena)
    17. krog - 2. DOL moški
    21. krog - 2. DOL ženske
    17. krog - 3. DOL moški - zahod
    20. krog - 3. DOL moški - vzhod
    4. krog - 3. DOL ženske - zahod
    4. krog - 3. DOL ženske - vzhod - liga za mesta
    4. krog - mini odbojka
nedelja 21.03.2010 5. krog - dečki (lige)
    5. krog - deklice (lige)
sobota 27.03.2010 Finale - CEV Cup - moški
    1 tekma - 1/4 finala - 1. DOL moški
    1. tekma - 1/4 finala - 1. DOL ženske
    18. krog - 2. DOL moški
    22. krog - 2. DOL ženske
    18. krog - 3. DOL moški - zahod
    21. krog - 3. DOL moški - vzhod
    5. krog - 3. DOL ženske - zahod
    5. krog - 3. DOL ženske - vzhod - liga za mesta
    6. krog - mala odbojka
    Finale - GM Capital Challange Cup - moški
nedelja 28.03.2010 5. krog - kadeti (lige)
    5. krog - kadetinje (lige)
sreda 31.03.2010 2 tekma - 1/4 finala - 1. DOL moški
    2. tekma - 1/4 finala - 1. DOL ženske
 

APRIL

sobota 03.04.2010 6. krog - 3. DOL ženske - zahod
    6. krog - 3. DOL ženske - vzhod - liga za mesta
sobota 10.04.2010 5. krog - mini odbojka
    Finale - Champions league - moški
nedelja 11.04.2010 6. krog - dečki (lige)
    6. krog - deklice (lige)
sreda 14.04.2010 1 tekma - 1/2 finala - 1. DOL moški
    1. tekma - 1/2 finala - 1. DOL ženske
    1. krog mini liga - 2. DOL ženske
sobota 17.04.2010 2 tekma - 1/2 finala - 1. DOL moški
    2. tekma - 1/2 finala - 1. DOL ženske
    2. krog mini liga - 2. DOL ženske
    7. krog - mala odbojka
nedelja 18.04.2010 6. krog - kadeti (lige)
    6. krog - kadetinje (lige)
sreda 21.04.2010 1. krog finala - 1. DOL moški (za 3. mesto)
    1. krog finala - 1. DOL ženske (za 3. mesto)
    3. krog mini liga - 2. DOL ženske
sobota 24.04.2010 2. krog finala - 1. DOL moški (za 3. mesto)
    2. krog finala - 1. DOL ženske (za 3. mesto)
    7. krog - dečki (lige)
    6. krog - mini odbojka
nedelja 25.04.2010 3. krog finala - 1. DOL moški (ev. za 3. mesto)
    3. krog finala - 1. DOL ženske (ev. za 3. mesto)
sreda 28.04.2010 ev. 4. krog finala - 1. DOL moški
    ev. 4. krog finala - 1. DOL ženske
petek 30.04.2010 ev. 5. krog finala - 1. DOL moški
    ev. 5. krog finala - 1. DOL ženske
 

MAJ

sreda 05.05.2010 4. krog mini liga - 2. DOL ženske
sobota 08.05.2010 5. krog mini liga - 2. DOL ženske
    8. krog - mala odbojka
nedelja 09.05.2010 finale - dečki
    polfinale - deklice
sobota 15.05.2010 6. krog mini liga - 2. DOL ženske
    7. krog - mini odbojka
nedelja 16.05.2010 finale - kadeti
    polfinale - kadetinje
sobota 22.05.2010 9. krog - mala odbojka
nedelja 23.05.2010 finale - deklice
sobota 29.05.2010 rezervni termin - mala odbojka
    rezervni termin - mini odbojka
nedelja 30.05.2010 finale - kadetinje