Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ZA MESTA
 
za 5. mesto nedelja 30.05.2010   OŠ Kolezija, Ljubljana  ob 10:00
Vital : Nova KBM Meltal II 2:0 (25:14, 25:11)  5. Vital
Braslovče : MZG Grosuplje0:2 (16:25, 15:25)  6. MZG Grosuplje
Nova KBM Meltal II : Braslovče 0:2 (12:25, 21:25)  7. Braslovče
Vital : MZG Grosuplje 2:0 (25:16, 25:15)  8. Nova KBM Meltal II
       
za 9. mesto nedelja 16.05.2010   ŠD Kanal ob 10:00
Formis : Eurokabel-Neptun 0:2 (14:25, 09:25)  
TPV Novo mesto : Prevalje 1:2 (25:12, 23:25, 16:18)  
Eurokabel-Neptun : Prevalje 0:2 (26:28, 22:25) zmagovalec - končno 9. mesto
Formis : TPV Novo mesto 0:2 (17:25, 10:25) poraženec - končno 12. mesto
Eurokabel-Neptun : TPV Novo mesto 0:2 (22:25, 16:25) zmagovalec- končno 10. mesto
      poraženec - končno 11. mesto
       
za 13. mesto nedelja 16.05.2010   OŠ Solkan ob 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : HIT Nova Gorica I 1:2 (10:25, 25:21, 07:15)  
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Vuzenica 2:0 (26:24, 25:19)  
HIT Nova Gorica I : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:21, 25:15) zmagovalec - končno 13. mesto
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Vuzenica 1:2 (25:21, 17:25, 06:15) poraženec - končno 16. mesto
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Vuzenica 0:2 (16:25, 24:26) zmagovalec- končno 14. mesto
      poraženec - končno 15. mesto
       
za 17. mesto nedelja 16.05.2010   OŠ Hrvatini ob 10:00
Ecom : Lakolit-Ankaran 0:2 (16:25, 10:25)  
Tabor Modri val : Kostmann_Sl.Gradec 0:2 (22:25, 20:25)  
Lakolit-Ankaran : Kostmann_Sl.Gradec 2:0 (28:26, 25:20) zmagovalec - končno 17. mesto
Ecom : Tabor Modri val 2:1 (25:22, 20:25, 15:13) poraženec - končno 20. mesto
Kostmann_Sl.Gradec : Ecom 2:0 (25:23, 25:20) zmagovalec- končno 18. mesto
      poraženec - končno 19. mesto
       
za 21. mesto nedelja 16.05.2010   OŠ Livade, Ljubljana ob 10:00
AS Zava ŽOK Ptuj : Vital II 1:2 (11:25, 25:16, 11:15)  
Calcit Volleyball : Mežica 2:0 (25:20, 25:16)  
Vital II : Calcit Volleyball 0:2 (19:25, 18.25) zmagovalec - končno 21. mesto
AS Zava ŽOK Ptuj : Mežica 2:1 (25:22, 16:25, 15:10) poraženec - končno 24. mesto
Vital II : AS Zava ŽOK Ptuj 1:2 (26:24, 16:25, 11:15) zmagovalec- končno 22. mesto
      poraženec - končno 23. mesto