Odbojka
 
 
 
 
 
'A' liga - ZAHOD - starejši dečki - REZULTATI
 
1. krog - nedelja, 10.01.2010 - OŠ Prvačina - 10:00
Ekipa Marchiol Vodi : Prigo Brezovica 0:2 (18:25, 21:25)
Prigo Brezovica : Salonit Anhovo 0:2 (20:25, 14:25)
Salonit Anhovo : MOK Krka 2:1 (23:25, 25:08, 15:13)
MOK Krka : Ekipa Marchiol Vodi 0:2 (19:25, 12:25)
1. krog - nedelja, 10.01.2010 - OŠ D.Kumar, Ljubljana - 10:00
Ljubljana Črnuče : Žirovnica 0:2 (09:25, 13:25)
Žirovnica : Calcit Volleyball 2:0 (25:20, 25:17)
Calcit Volleyball : RH Žužemberk 2:1 (25:27, 25:16, 15:12)
RH Žužemberk : Ljubljana Črnuče 2:0 (25:12, 26:24)
2. krog - nedelja, 24.01.2010 - ŠD Balon Brezovica - 10:00
Prigo Brezovica : Salonit Anhovo 2:1 (22:25, 25:19, 15:10)
Salonit Anhovo : Ekipa Marchiol Vodi 0:2 (14:25, 22:25)
Ekipa Marchiol Vodi : Ljubljana Črnuče 2:0 (25:18, 25:11)
Ljubljana Črnuče : Prigo Brezovica 0:2 (15:25, 09:25)
2. krog - nedelja, 24.01.2010 - OŠ Žužemberk - 10:00
RH Žužemberk : Calcit Volleyball 2:0 (25:18, 25:20)
Calcit Volleyball : MOK Krka 2:0 (25:14, 25:20)
MOK Krka : Žirovnica 2:1 (19:25, 25:20, 15:11)
Žirovnica : RH Žužemberk 0:2 (19:25, 16:25)
3. krog - nedelja, 07.02.2010 - ŠD Kanal - 10:00
Salonit Anhovo : Ekipa Marchiol Vodi 1:2 (26:24, 21:25, 11:15)
Ekipa Marchiol Vodi : Prigo Brezovica 2:0 (25:22, 25:22)
Prigo Brezovica : MOK Krka 2:1 (22:25, 25:18, 15:06)
MOK Krka : Salonit Anhovo 1:2 (18:25, 25:23, 09:15)
3. krog - nedelja, 07.02.2010 - OŠ Stranje - 10:00
Calcit Volleyball : Ljubljana Črnuče 2:0 (25:20, 25:11)
Ljubljana Črnuče : RH Žužemberk 0:2 (14:25, 12:25)
RH Žužemberk : Žirovnica 0:2 (25:27, 17:25)
Žirovnica : Calcit Volleyball 0:2 (12:25, 19:25)
4. krog - nedelja, 07.03.2010 - OŠ D.Kumer, Ljubljana- 10:00
Ljubljana Črnuče : Prigo Brezovica 0:2 (11:25, 16:25)
Prigo Brezovica : Calcit Volleyball 2:1 (20:25, 25:15, 16:14)
Calcit Volleyball : MOK Krka 2:0 (25:12, 25:13)
MOK Krka : Ljubljana Črnuče 2:0 (25:22, 25:13)
4. krog - nedelja, 07.03.2010 - ŠD Prvačina -10:00
Ekipa Marchiol Vodi : Žirovnica 1:2 (26:28, 25:13, 10:15)
Žirovnica : Salonit Anhovo 0:2 (23:25, 17:25)
Salonit Anhovo : RH Žužemberk 0:2 (15:25, 22:25)
RH Žužemberk : Ekipa Marchiol Vodi 2:0 (27:25, 25:14)
5. krog - nedelja, 21.03.2010 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00
MOK Krka : RH Žužemberk 0:2 (17:25, 07:25)
RH Žužemberk : Salonit Anhovo 2:0 (25:16, 25:21)
Salonit Anhovo : Ljubljana Črnuče 2:0 (25:14, 25:15)
Ljubljana Črnuče : MOK Krka 0:2 (15:25, 13:25)
5. krog - nedelja, 21.03.2010 - OŠ Stranje - 10:00
Calcit Volleyball : Prigo Brezovica 2:0 (25:20, 25:23)
Prigo Brezovica : Žirovnica 2:0 (25:15, 25:11)
Žirovnica : Ekipa Marchiol Vodi 0:2 (21:25, 25:27)
Ekipa Marchiol Vodi : Calcit Volleyball 0:2 (10:25, 19:25)
6. krog - nedelja, 11.04.2010 - OŠ T.Čufar, Jesenice - 10:00
Žirovnica : Ljubljana Črnuče 2:0 (25:23, 25:16)
Ljubljana Črnuče : Calcit Volleyball 0:2 (10:25, 14:25)
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo 2:0 (b.b.)
Salonit Anhovo : Žirovnica 0:2 (b.b.)
6. krog - nedelja, 11.04.2010 - ŠD Balon Brezovica - 10:00
Prigo Brezovica : RH Žužemberk 0:2 (18:25, 22:25)
RH Žužemberk : Ekipa Marchiol Vodi 2:0 (25:21, 25:20)
Ekipa Marchiol Vodi : MOK Krka 2:0 (25:20, 25:21)
MOK Krka : Prigo Brezovica 2:1 (26:24, 18:25, 18:16)
7. krog - sobota, 24.04.2010 - ŠD Kanal - 10:00
Salonit Anhovo : Ljubljana Črnuče 2:0 (b.b.)
Ljubljana Črnuče : Ekipa Marchiol Vodi 0:2 (b.b.)
Ekipa Marchiol Vodi : Calcit Volleyball 0:2 (08:25, 14:25)
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo 2:0 (25:21, 25:12)
7. krog - sobota, 24.04.2010 - OŠ Žužemberk - 10:00
RH Žužemberk : MOK Krka 2:0 (25:20, 25:20)
MOK Krka : Žirovnica 0:2 (26:28, 22:25)
Žirovnica : Prigo Brezovica 0:2 (15:25, 16:25)
Prigo Brezovica : RH Žužemberk 1:2 (25:21, 18:25, 10:15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 RH Žužemberk 24 12 2 25 5 5,000 711 563 1,263
2 Calcit Volleyball 22 11 3 23 7 3,286 694 488 1,422
3 Ekipa Marchiol Vodi 16 8 6 17 13 1,308 647 593 1,091
4 Prigo Brezovica 16 8 6 18 15 1,200 714 627 1,139
5 Žirovnica 14 7 7 15 15 1,000 626 610 1,026
6 Salonit Anhovo 12 6 8 14 18 0,778 581 627 0,927
7 MOK Krka 8 4 10 11 22 0,500 611 725 0,843
8 Ljubljana Črnuče 0 0 14 0 28 0,000 350 701 0,499