Odbojka
 
 
 
 
 
`A` liga - ZAHOD 1 - starejše deklice - REZULTATI
 
1. krog - nedelja, 10.01.2010 - OŠ Zb.odposlancev, Kočevje - 10:00
ŽOK Kočevje : Galeb grup Robotina 2:0 (25:16, 25:21)
Galeb grup Robotina : HIT Nova Gorica 0:2 (14:25, 23:25)
HIT Nova Gorica : Luka Koper 0:2 (06:25, 17:25)
Luka Koper : ŽOK Kočevje 2:0 (25:11, 25:10)
2. krog - nedelja, 24.01.2010 - OŠ Solkan - 10:00
HIT Nova Gorica : Luka Koper 0:2 (12:25, 06:25)
Luka Koper : Eurokabel-Neptun 2:0 (25:09, 25:14)
Eurokabel-Neptun : Kostak-Elmont 2:0 (25:08, 25:11)
Kostak-Elmont : HIT Nova Gorica 0:2 (21:25, 15:25)
3. krog - nedelja, 07.02.2010 - OŠ Zb.odposlancev, Kočevje - 10:00
ŽOK Kočevje : Galeb grup Robotina 1:2 (17:25, 25:10, 10:15)
Galeb grup Robotina : Kostak-Elmont 0:2 (21:25, 15:25)
Kostak-Elmont : Eurokabel-Neptun 0:2 (17:25, 14:25)
Eurokabel-Neptun : ŽOK Kočevje 2:0 (25:20, 25:09)
4. krog - nedelja, 07.03.2010 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : Luka Koper 0:2 (01:25, 11:25)
Luka Koper : Eurokabel-Neptun 2:1 (21:25, 25:16, 15:12)
Eurokabel-Neptun : Galeb grup Robotina 2:0 (25:07, 25:11)
4. krog - nedelja, 07.03.2010 - OŠ Brestanica - 10:00
Kostak-Elmont : ŽOK Kočevje 2:1 (25:20, 13:25, 15:09)
ŽOK Kočevje : HIT Nova Gorica 0:2 (16:25, 14:25)
HIT Nova Gorica : Kostak-Elmont 2:0 (25:23, 25:21)
5. krog - nedelja, 21.03.2010 - ŠD Bonifika, Koper - 10:00
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (25:07, 25:07)
Galeb grup Robotina : Kostak-Elmont 1:2 (23:25, 25:15, 08:15)
Kostak-Elmont : Luka Koper 0:2 (10:25, 13:25)
5. krog - nedelja, 21.03.2010 - OŠ Solkan - 10:00
HIT Nova Gorica : Eurokabel-Neptun 0:2 (14:25, 19:25)
Eurokabel-Neptun : ŽOK Kočevje 2:0 (25:19, 25:10)
ŽOK Kočevje : HIT Nova Gorica 0:2 (16:25, 23:25)
6. krog - nedelja, 11.04.2010 - ŠD Kanal -10:00
Eurokabel-Neptun : HIT Nova Gorica 2:0 (25:12, 25:14)
HIT Nova Gorica : Galeb grup Robotina 2:1 (25:27, 25:21, 15:11)
Galeb grup Robotina : Eurokabel-Neptun 0:2 (14:25, 14:25)
6. krog - nedelja, 11.04.2010 - ŠD Bonifika, Koper - 10:00
Luka Koper : Kostak-Elmont 2:0 (25:04, 25:08)
Kostak-Elmont : ŽOK Kočevje 2:1 (21:25, 29:27, 15:13)
ŽOK Kočevje : Luka Koper 0:2 (08:25, 11:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Luka Koper 20 10 0 20 1 20,000 511 218 2,344
2 Eurokabel-Neptun 16 8 2 17 4 4,250 476 324 1,469
3 HIT Nova Gorica 12 6 4 12 9 1,333 415 445 0,933
4 Kostak-Elmont 8 4 6 8 15 0,533 388 511 0,759
5 ŽOK Kočevje 2 1 9 5 18 0,278 388 505 0,768
6 Galeb grup Robotina 2 1 9 4 19 0,211 347 522 0,665