Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - zahod 2
 
1. krog - sobota 09.10.2010
Galeb grup Robotina : Neptun Kanal OŠ Livade, Izola (19:00)
Luka Koper mlade : Piran ŠD Bonifika, Koper (16:00)
Sloving Vital II : HIT Nova Gorica II OŠ Kolezija, Ljubljana (15:00)
2. krog - sobota 16.10.2010
HIT Nova Gorica II : Tabor Modri val OŠ Solkan (18:00)
Luka Koper mlade : Sloving Vital II OŠ Koper (15:00)
Galeb grup Robotina : Piran OŠ Livade, Izola (19:00)
3. krog - sobota 23.10.2010
Piran : Neptun Kanal ŠD Lucija (16:00)
Sloving Vital II : Galeb grup Robotina OŠ Kolezija, Ljubljana (15:00)
Luka Koper mlade : Tabor Modri val ŠD Bonifika, Koper (14:00)
4. krog - sobota 30.10.2010
Neptun Kanal : HIT Nova Gorica II ŠD Kanal (17:00 - 29.10.)
Galeb grup Robotina : Tabor Modri val OŠ Livade, Izola (19:00)
Piran : Sloving Vital II ŠD Lucija (15:00)
5. krog - sobota 06.11.2010
Sloving Vital II : Neptun Kanal OŠ Kolezija, Ljubljana (15:00)
Tabor Modri val : Piran OŠ Sostro, Ljubljana (16:30)
HIT Nova Gorica II : Luka Koper mlade OŠ Solkan (16:00)
6. krog - sobota 13.11.2010
Neptun Kanal : Luka Koper mlade ŠD Kanal (16:00)
Galeb grup Robotina : HIT Nova Gorica II OŠ Livade, Izola (19:00)
Sloving Vital II : Tabor Modri val OŠ Kolezija, Ljubljana (15:00)
7. krog - sobota 20.11.2010
Tabor Modri val : Neptun Kanal OŠ Sostro, Ljubljana (16:30)
HIT Nova Gorica II : Piran OŠ Solkan (18:00)
Luka Koper mlade : Galeb grup Robotina ŠD Bonifika, Koper (15:00)
8. krog - sobota 27.11.2010
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina ŠD Kanal (16:00)
Piran : Luka Koper mlade ŠD Lucija (16:00)
HIT Nova Gorica II : Sloving Vital II OŠ Solkan (18:00)
9. krog - sobota 04.12.2010
Tabor Modri val : HIT Nova Gorica II OŠ Sostro, Ljubljana (16:30)
Sloving Vital II : Luka Koper mlade OŠ Kolezija, Ljubljana (15:00)
Piran : Galeb grup Robotina ŠD Lucija (17:00)
10. krog - sobota 11.12.2010
Neptun Kanal : Piran ŠD Kanal (16:00)
Galeb grup Robotina : Sloving Vital II OŠ Livade, Izola (19:00)
Tabor Modri val : Luka Koper mlade Gimnazija Šiška, Ljubljana (17:00 - 07.12.)
11. krog - sobota 18.12.2010
HIT Nova Gorica II : Neptun Kanal OŠ Solkan (18:00)
Tabor Modri val : Galeb grup Robotina OŠ Sostro, Ljubljana (16:30)
Sloving Vital II : Piran OŠ Kolezija, Ljubljana (15:00)
12. krog - sobota 22.01.2011
Neptun Kanal : Sloving Vital II ŠD Kanal (16:00)
Piran : Tabor Modri val ŠD Lucija (15:00)
Luka Koper mlade : HIT Nova Gorica II ŠD Bonifika, Koper (15:00)
13. krog - sobota 29.01.2011
Luka Koper mlade : Neptun Kanal ŠD Bonifika, Koper (15:00)
HIT Nova Gorica II : Galeb grup Robotina OŠ Solkan (18:00)
Tabor Modri val : Sloving Vital II OŠ Sostro, Ljubljana (16:30)
14. krog - sobota 05.02.2011
Neptun Kanal : Tabor Modri val ŠD Kanal (16:00)
Piran : HIT Nova Gorica II ŠD Lucija (16:00)
Galeb grup Robotina : Luka Koper mlade OŠ Livade, Izola (19:00)