Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - zahod 1
 
1. krog - sobota 09.10.2010
ŽOK Domžale : ŽOK Kočevje OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
Črnomelj : Bohinj OŠ M.Jarca, Črnomelj (18:00)
MZG Grosuplje II : Aquawatt Žirovnica ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
2. krog - sobota 16.10.2010
ŽOK Kočevje : Aquawatt Žirovnica OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Bohinj : MZG Grosuplje II OŠ Boh.Bistrica (15:00)
Mladi Jesenice : Črnomelj OŠ T.Čufar, Jesenice (17:00)
3. krog - sobota 23.10.2010
Črnomelj : ŽOK Domžale OŠ M.Jarca, Črnomelj (18:00)
MZG Grosuplje II : Mladi Jesenice ŠD Brinje, Grosuplje (15:00)
Aquawatt Žirovnica : Bohinj OŠ Žirovnica (17:00)
4. krog - sobota 30.10.2010
ŽOK Kočevje : Bohinj OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Mladi Jesenice : Aquawatt Žirovnica OŠ T.Čufar, Jesenice (17:00)
ŽOK Domžale : MZG Grosuplje II OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
5. krog - sobota 06.11.2010
Črnomelj : ŽOK Kočevje OŠ M.Jarca, Črnomelj (17:00)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Domžale OŠ Žirovnica (17:00)
Bohinj : Mladi Jesenice OŠ Boh.Bistrica (15:00)
6. krog - sobota 13.11.2010
ŽOK Kočevje : Mladi Jesenice OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
ŽOK Domžale : Bohinj OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
Črnomelj : MZG Grosuplje II OŠ M.Jarca, Črnomelj (18:00)
7. krog - sobota 20.11.2010
ŽOK Kočevje : MZG Grosuplje II OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Aquawatt Žirovnica : Črnomelj OŠ Žirovnica (17:00)
Mladi Jesenice : ŽOK Domžale OŠ T.Čufar, Jesenice (17:00)
8. krog - sobota 27.11.2010
ŽOK Kočevje : ŽOK Domžale OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Bohinj : Črnomelj OŠ Boh.Bistrica (15:00)
Aquawatt Žirovnica : MZG Grosuplje II OŠ Žirovnica (17:00)
9. krog - sobota 04.12.2010
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Kočevje OŠ Žirovnica (17:00)
MZG Grosuplje II : Bohinj ŠD Brinje, Grosuplje (15:00)
Črnomelj : Mladi Jesenice OŠ M.Jarca, Črnomelj (17:00)
10. krog - sobota 11.12.2010
ŽOK Domžale : Črnomelj OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
Mladi Jesenice : MZG Grosuplje II OŠ T.Čufar, Jesenice (17:00)
Bohinj : Aquawatt Žirovnica OŠ Boh.Bistrica (15:00)
11. krog - sobota 18.12.2010
Bohinj : ŽOK Kočevje OŠ Boh.Bistrica (15:00)
Aquawatt Žirovnica : Mladi Jesenice OŠ Žirovnica (17:00)
MZG Grosuplje II : ŽOK Domžale ŠD Brinje, Grosuplje (15:00)
12. krog - sobota 22.01.2011
ŽOK Kočevje : Črnomelj OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
ŽOK Domžale : Aquawatt Žirovnica OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
Mladi Jesenice : Bohinj OŠ T.Čufar, Jesenice (17:00)
13. krog - sobota 29.01.2011
Mladi Jesenice : ŽOK Kočevje OŠ T.Čufar, Jesenice (17:00)
Bohinj : ŽOK Domžale OŠ Boh.Bistrica (15:00)
MZG Grosuplje II : Črnomelj ŠD Brinje, Grosuplje (15:00)
14. krog - sobota 05.02.2011
MZG Grosuplje II : ŽOK Kočevje ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
Črnomelj : Aquawatt Žirovnica OŠ M.Jarca, Črnomelj (17:00)
ŽOK Domžale : Mladi Jesenice OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)