Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - vzhod 2
 
1. krog - sobota 09.10.2010
ŽOK AC Prstec Ptuj : Kurent MGS ŠD Gimnazija Ptuj (19:30 - 08.10.)
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Maribor : Galeja OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
Formis II : Nova KBM Branik II OŠ Slivnica (14:00)
2. krog - sobota 16.10.2010
Kurent MGS : Nova KBM Branik II
Galeja : Formis II OŠ D.Kobala, Maribor (19:00)
Turbina : Maribor OŠ R.Robiča, Limbuš (15:00)
ŽOK AC Prstec Ptuj : ŽOK ZM Ljutomer ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
3. krog - sobota 23.10.2010
ŽOK ZM Ljutomer : Kurent MGS ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Maribor : ŽOK AC Prstec Ptuj OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
Formis II : Turbina OŠ Slivnica (14:00)
Nova KBM Branik II : Galeja
4. krog - sobota 30.10.2010
Kurent MGS : Galeja
Turbina : Nova KBM Branik II OŠ R.Robiča, Limbuš (15:00)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Formis II ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
ŽOK ZM Ljutomer : Maribor ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
5. krog - sobota 06.11.2010
Maribor : Kurent MGS OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
Formis II : ŽOK ZM Ljutomer OŠ Slivnica (14:00)
Nova KBM Branik II : ŽOK AC Prstec Ptuj
Galeja : Turbina OŠ D.Kobala, Maribor (19:00)
6. krog - sobota 13.11.2010
Kurent MGS : Turbina
ŽOK AC Prstec Ptuj : Galeja ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
ŽOK ZM Ljutomer : Nova KBM Branik II ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Maribor : Formis II OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
7. krog - sobota 20.11.2010
Formis II : Kurent MGS OŠ Slivnica (14:00)
Nova KBM Branik II : Maribor
Galeja : ŽOK ZM Ljutomer OŠ D.Kobala, Maribor (19:00)
Turbina : ŽOK AC Prstec Ptuj OŠ R.Robiča, Limbuš (15:00)
8. krog - sobota 27.11.2010
Kurent MGS : ŽOK AC Prstec Ptuj
Turbina : ŽOK ZM Ljutomer OŠ R.Robiča, Limbuš (15:00)
Galeja : Maribor OŠ D.Kobala, Maribor (19:00)
Nova KBM Branik II : Formis II
9. krog - sobota 04.12.2010
Nova KBM Branik II : Kurent MGS
Formis II : Galeja OŠ Slivnica (14:00)
Maribor : Turbina OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK AC Prstec Ptuj ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
10. krog - sobota 11.12.2010
Kurent MGS : ŽOK ZM Ljutomer
ŽOK AC Prstec Ptuj : Maribor ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Turbina : Formis II OŠ R.Robiča, Limbuš (15:00)
Galeja : Nova KBM Branik II OŠ D.Kobala, Maribor (19:00)
11. krog - sobota 18.12.2010
Galeja : Kurent MGS OŠ D.Kobala, Maribor (19:00)
Nova KBM Branik II : Turbina
Formis II : ŽOK AC Prstec Ptuj OŠ Slivnica (14:00)
Maribor : ŽOK ZM Ljutomer OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
12. krog - sobota 29.01.2011
Kurent MGS : Maribor
ŽOK ZM Ljutomer : Formis II ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Nova KBM Branik II ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Turbina : Galeja OŠ R.Robiča, Limbuš (15:00)
13. krog - sobota 05.02.2011
Turbina : Kurent MGS OŠ R.Robiča, Limbuš (15:00)
Galeja : ŽOK AC Prstec Ptuj OŠ D.Kobala, Maribor (19:00)
Nova KBM Branik II : ŽOK ZM Ljutomer
Formis II : Maribor OŠ Slivnica (14:00)
14. krog - sobota 12.02.2011
Kurent MGS : Formis II
Maribor : Nova KBM Branik II OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
ŽOK ZM Ljutomer : Galeja ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Turbina ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)