Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - vzhod 1
 
1. krog - sobota 02.10.2010
ŽOK Vuzenica : Mežica OŠ Vuzenica (19:00 - 01.10.)
Mozirje : Kajuh Šoštanj ŠD Mozirje (18:00)
Dravograd : Cinkarna Celje OŠ Dravograd (17:00)
Črna : Prevalje II OŠ Črna (19:00 - 01.10.)
KLS Ljubno : Braslovče OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
2. krog - sobota 09.10.2010
Mežica : Braslovče ŠD Mežica (17:00)
Prevalje II : KLS Ljubno ŠD Prevalje (16:00)
Cinkarna Celje : Črna OŠ Frana Kranjca Celje (19:00 - 08.10.)
Kajuh Šoštanj : Dravograd OŠ Šoštanj (18:00)
ŽOK Vuzenica : Mozirje OŠ Vuzenica (19:00 - 08.10.)
3. krog - sobota 16.10.2010
Mozirje : Mežica ŠD Mozirje (18:00)
Dravograd : ŽOK Vuzenica OŠ Dravograd (17:00)
Črna : Kajuh Šoštanj OŠ Črna (17:00)
KLS Ljubno : Cinkarna Celje OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Braslovče : Prevalje II OŠ Braslovče (17:00)
4. krog - sobota 23.10.2010
Mežica : Prevalje II ŠD Mežica (17:00)
Cinkarna Celje : Braslovče OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Kajuh Šoštanj : KLS Ljubno OŠ Šoštanj (18:00)
ŽOK Vuzenica : Črna OŠ Vuzenica (19:00 - 22.10.)
Mozirje : Dravograd ŠD Mozirje (19:00 - 22.10.)
5. krog - sobota 30.10.2010
Dravograd : Mežica OŠ Dravograd (17:00)
Črna : Mozirje OŠ Črna (20:00 - 29.10.)
KLS Ljubno : ŽOK Vuzenica OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Braslovče : Kajuh Šoštanj OŠ Braslovče (17:00)
Prevalje II : Cinkarna Celje ŠD Prevalje (18:00)
6. krog - sobota 06.11.2010
Mežica : Cinkarna Celje ŠD Mežica (17:00)
Kajuh Šoštanj : Prevalje II OŠ Šoštanj (18:00)
ŽOK Vuzenica : Braslovče OŠ Vuzenica (19:00 - 05.11.)
Mozirje : KLS Ljubno ŠD Mozirje (18:00)
Dravograd : Črna OŠ Dravograd (17:00)
7. krog - sobota 13.11.2010
Črna : Mežica OŠ Črna (17:00)
KLS Ljubno : Dravograd OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Braslovče : Mozirje OŠ Braslovče (17:00)
Prevalje II : ŽOK Vuzenica ŠD Prevalje (17:00)
Cinkarna Celje : Kajuh Šoštanj OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
8. krog - sobota 20.11.2010
Mežica : Kajuh Šoštanj ŠD Mežica (17:00)
ŽOK Vuzenica : Cinkarna Celje OŠ Vuzenica (19:00 - 19.11.)
Mozirje : Prevalje II ŠD Mozirje (18:00)
Dravograd : Braslovče OŠ Dravograd (17:00)
Črna : KLS Ljubno OŠ Črna (18:00)
9. krog - sobota 27.11.2010
KLS Ljubno : Mežica OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Braslovče : Črna OŠ Braslovče (17:00)
Prevalje II : Dravograd ŠD Prevalje (15:30)
Cinkarna Celje : Mozirje OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Kajuh Šoštanj : ŽOK Vuzenica OŠ Šoštanj (18:00)
10. krog - sobota 04.12.2010
Mežica : ŽOK Vuzenica ŠD Mežica (17:00)
Kajuh Šoštanj : Mozirje OŠ Šoštanj (18:00)
Cinkarna Celje : Dravograd OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Prevalje II : Črna ŠD Prevalje (16:00)
Braslovče : KLS Ljubno OŠ Braslovče (17:00)
11. krog - sobota 11.12.2010
Braslovče : Mežica OŠ Braslovče (17:00)
KLS Ljubno : Prevalje II OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Črna : Cinkarna Celje OŠ Črna (17:00)
Dravograd : Kajuh Šoštanj OŠ Dravograd (17:00)
Mozirje : ŽOK Vuzenica ŠD Mozirje (18:00)
12. krog - sobota 18.12.2010
Mežica : Mozirje ŠD Mežica (17:00)
ŽOK Vuzenica : Dravograd OŠ Vuzenica (19:00 - 17.12.)
Kajuh Šoštanj : Črna OŠ Šoštanj (18:00)
Cinkarna Celje : KLS Ljubno OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Prevalje II : Braslovče ŠD Prevalje (15:30)
13. krog - sobota 15.01.2011
Prevalje II : Mežica ŠD Prevalje (16:00)
Braslovče : Cinkarna Celje OŠ Braslovče (17:00)
KLS Ljubno : Kajuh Šoštanj OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Črna : ŽOK Vuzenica OŠ Črna (18:00)
Dravograd : Mozirje OŠ Dravograd (17:00)
14. krog - sobota 22.01.2011
Mežica : Dravograd ŠD Mežica (17:00)
Mozirje : Črna ŠD Mozirje (18:00)
ŽOK Vuzenica : KLS Ljubno OŠ Vuzenica (19:00 - 21.01.)
Kajuh Šoštanj : Braslovče OŠ Šoštanj (18:00)
Cinkarna Celje : Prevalje II OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
15. krog - sobota 29.01.2011
Cinkarna Celje : Mežica OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Prevalje II : Kajuh Šoštanj ŠD Prevalje (17:00)
Braslovče : ŽOK Vuzenica OŠ Braslovče (17:00)
KLS Ljubno : Mozirje OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Črna : Dravograd OŠ Črna (17:00)
16. krog - sobota 05.02.2011
Mežica : Črna ŠD Mežica (17:00)
Dravograd : KLS Ljubno OŠ Dravograd (17:00)
Mozirje : Braslovče ŠD Mozirje (18:00)
ŽOK Vuzenica : Prevalje II OŠ Vuzenica (19:00 - 04.02.)
Kajuh Šoštanj : Cinkarna Celje OŠ Šoštanj (18:00)
17. krog - sobota 12.02.2011
Kajuh Šoštanj : Mežica OŠ Šoštanj (18:00)
Cinkarna Celje : ŽOK Vuzenica OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Prevalje II : Mozirje ŠD Prevalje (16:00)
Braslovče : Dravograd OŠ Braslovče (17:00)
KLS Ljubno : Črna OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
18. krog - sobota 19.02.2011
Mežica : KLS Ljubno ŠD Mežica (17:00)
Črna : Braslovče OŠ Črna (17:00)
Dravograd : Prevalje II OŠ Dravograd (17:00)
Mozirje : Cinkarna Celje ŠD Mozirje (18:00)
ŽOK Vuzenica : Kajuh Šoštanj OŠ Vuzenica (19:00 - 18.02.)