Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL moški - zahod
 
1. krog - sobota 09.10.2010
Calcit Volleyball II : MOK Kočevje OŠ Stranje (15:00)
Prigo Brezovica : ACH Volley II Balon `Duol` Brezovica (16:00)
Ljubljana Črnuče : Mokronog OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
Astec Triglav II : Kostanjevica na Krki ŠD Planina, Kranj (15:30)
Salonit Anhovo II : National Žirovnica ŠD Kanal (16:00)
2. krog - sobota 16.10.2010
MOK Kočevje : National Žirovnica OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Kostanjevica na Krki : Salonit Anhovo II OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
Mokronog : Astec Triglav II OŠ Krmelj (20:00)
ACH Volley II : Logatec OŠ Bled (19:00)
Calcit Volleyball II : Prigo Brezovica OŠ Stranje (15:00)
3. krog - sobota 23.10.2010
Prigo Brezovica : MOK Kočevje Balon `Duol` Brezovica (16:00)
Logatec : Calcit Volleyball II ŠD Logatec (19:00)
Ljubljana Črnuče : ACH Volley II OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
Salonit Anhovo II : Mokronog ŠD Kanal (16:00)
National Žirovnica : Kostanjevica na Krki OŠ Žirovnica (19:00)
4. krog - sobota 30.10.2010
MOK Kočevje : Kostanjevica na Krki OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Mokronog : National Žirovnica OŠ Krmelj (20:00)
ACH Volley II : Astec Triglav II OŠ Bled (16:00)
Calcit Volleyball II : Ljubljana Črnuče OŠ Stranje (15:00)
Prigo Brezovica : Logatec Balon `Duol` Brezovica (16:00)
5. krog - sobota 06.11.2010
Logatec : MOK Kočevje ŠD Logatec (20:00)
Ljubljana Črnuče : Prigo Brezovica OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
Astec Triglav II : Calcit Volleyball II ŠD Planina, Kranj (15:30)
Salonit Anhovo II : ACH Volley II ŠD Kanal (16:00)
Kostanjevica na Krki : Mokronog OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
6. krog - sobota 13.11.2010
MOK Kočevje : Mokronog OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
ACH Volley II : National Žirovnica OŠ Bled (16:00)
Calcit Volleyball II : Salonit Anhovo II OŠ Stranje (15:00)
Prigo Brezovica : Astec Triglav II Balon `Duol` Brezovica (16:00)
Logatec : Ljubljana Črnuče ŠD Logatec (19:00)
7. krog - sobota 20.11.2010
Ljubljana Črnuče : MOK Kočevje OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
Astec Triglav II : Logatec
Salonit Anhovo II : Prigo Brezovica ŠD Kanal (16:00)
National Žirovnica : Calcit Volleyball II OŠ Žirovnica (19:00)
Kostanjevica na Krki : ACH Volley II OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
8. krog - sobota 27.11.2010
ACH Volley II : Mokronog OŠ Bled (16:00)
Calcit Volleyball II : Kostanjevica na Krki OŠ Stranje (15:00)
Prigo Brezovica : National Žirovnica Balon `Duol` Brezovica (16:00)
Logatec : Salonit Anhovo II ŠD Logatec (19:00)
Ljubljana Črnuče : Astec Triglav II OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
9. krog - sobota 04.12.2010
Astec Triglav II : MOK Kočevje ŠD Planina, Kranj (15:30)
Salonit Anhovo II : Ljubljana Črnuče ŠD Kanal (16:00)
National Žirovnica : Logatec OŠ Žirovnica (19:00)
Kostanjevica na Krki : Prigo Brezovica OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
Mokronog : Calcit Volleyball II OŠ Krmelj (20:00)
10. krog - sobota 11.12.2010
MOK Kočevje : ACH Volley II OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Prigo Brezovica : Mokronog Balon `Duol` Brezovica (16:00)
Logatec : Kostanjevica na Krki ŠD Logatec (19:00)
Ljubljana Črnuče : National Žirovnica OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
Astec Triglav II : Salonit Anhovo II ŠD Planina, Kranj (15:30)
11. krog - sobota 18.12.2010
Salonit Anhovo II : MOK Kočevje ŠD Kanal (16:00)
National Žirovnica : Astec Triglav II OŠ Žirovnica (19:00)
Kostanjevica na Krki : Ljubljana Črnuče OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
Mokronog : Logatec OŠ Krmelj (20:00)
ACH Volley II : Calcit Volleyball II OŠ Bled (16:00)
12. krog - sobota 22.01.2011
MOK Kočevje : Calcit Volleyball II OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
ACH Volley II : Prigo Brezovica OŠ Bled (16:00)
Mokronog : Ljubljana Črnuče OŠ Krmelj (20:00)
Kostanjevica na Krki : Astec Triglav II OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
National Žirovnica : Salonit Anhovo II OŠ Žirovnica (19:00)
13. krog - sobota 29.01.2011
National Žirovnica : MOK Kočevje OŠ Žirovnica (19:00)
Salonit Anhovo II : Kostanjevica na Krki ŠD Kanal (16:00)
Astec Triglav II : Mokronog
Logatec : ACH Volley II ŠD Logatec (28.01. - 20:30)
Prigo Brezovica : Calcit Volleyball II Balon `Duol` Brezovica (16:00)
14. krog - sobota 05.02.2011
MOK Kočevje : Prigo Brezovica OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Calcit Volleyball II : Logatec OŠ Stranje (15:00)
ACH Volley II : Ljubljana Črnuče OŠ Bled (16:00)
Mokronog : Salonit Anhovo II OŠ Krmelj (20:00)
Kostanjevica na Krki : National Žirovnica OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
15. krog - sobota 12.02.2011
Kostanjevica na Krki : MOK Kočevje OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
National Žirovnica : Mokronog OŠ Žirovnica (19:00)
Astec Triglav II : ACH Volley II
Ljubljana Črnuče : Calcit Volleyball II OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
Logatec : Prigo Brezovica ŠD Logatec (19:00)
16. krog - sobota 19.02.2011
MOK Kočevje : Logatec OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Prigo Brezovica : Ljubljana Črnuče Balon `Duol` Brezovica (16:00)
Calcit Volleyball II : Astec Triglav II OŠ Stranje (15:00)
ACH Volley II : Salonit Anhovo II OŠ Bled (16:00)
Mokronog : Kostanjevica na Krki OŠ Krmelj (20:00)
17. krog - sobota 26.02.2011
Mokronog : MOK Kočevje OŠ Krmelj (20:00)
National Žirovnica : ACH Volley II OŠ Žirovnica (19:00)
Salonit Anhovo II : Calcit Volleyball II ŠD Kanal (16:00)
Astec Triglav II : Prigo Brezovica
Ljubljana Črnuče : Logatec OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
18. krog - sobota 05.03.2011
MOK Kočevje : Ljubljana Črnuče OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Logatec : Astec Triglav II ŠD Logatec (19:00)
Prigo Brezovica : Salonit Anhovo II Balon `Duol` Brezovica (16:00)
Calcit Volleyball II : National Žirovnica OŠ Stranje (15:00)
ACH Volley II : Kostanjevica na Krki OŠ Bled (16:00)
19. krog - sobota 12.03.2011
Mokronog : ACH Volley II OŠ Krmelj (20:00)
Kostanjevica na Krki : Calcit Volleyball II OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
National Žirovnica : Prigo Brezovica OŠ Žirovnica (19:00)
Salonit Anhovo II : Logatec ŠD Kanal (16:00)
Astec Triglav II : Ljubljana Črnuče
20. krog - sobota 19.03.2011
MOK Kočevje : Astec Triglav II OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Ljubljana Črnuče : Salonit Anhovo II OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
Logatec : National Žirovnica ŠD Logatec (19:00)
Prigo Brezovica : Kostanjevica na Krki Balon `Duol` Brezovica (16:00)
Calcit Volleyball II : Mokronog OŠ Stranje (15:00)
21. krog - sobota 26.03.2011
ACH Volley II : MOK Kočevje OŠ Bled (16:00)
Mokronog : Prigo Brezovica OŠ Krmelj (20:00)
Kostanjevica na Krki : Logatec OŠ Kostanjevica na Krki (18:00)
National Žirovnica : Ljubljana Črnuče OŠ Žirovnica (19:00)
Salonit Anhovo II : Astec Triglav II ŠD Kanal (16:00)
22. krog - sobota 02.04.2011
MOK Kočevje : Salonit Anhovo II OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Astec Triglav II : National Žirovnica
Ljubljana Črnuče : Kostanjevica na Krki OŠ D.Kumar, Ljubljana (17:00)
Logatec : Mokronog ŠD Logatec (19:00)
Calcit Volleyball II : ACH Volley II OŠ Stranje (15:00)