Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL moški - vzhod
 
1. krog - sobota 09.10.2010
Beltinci Galex-Mir : Mislinja OŠ Beltinci (17:00)
Turbina : LIP Poljčane OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Hoče II : Maribor II OŠ Slivnica (16:00)
2. krog - sobota 16.10.2010
Mislinja : Maribor II OŠ Mislinja (19:00)
Endal-Vuzenica : Hoče II OŠ Vuzenica (18:00)
Beltinci Galex-Mir : Turbina OŠ Beltinci (17:00)
3. krog - sobota 23.10.2010
Turbina : Mislinja OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Hoče II : LIP Poljčane OŠ Slivnica (16:00)
Maribor II : Endal-Vuzenica OŠ Bojana Ilicha, Maribor (19:00)
4. krog - sobota 30.10.2010
Mislinja : Endal-Vuzenica OŠ Mislinja (19:00)
LIP Poljčane : Maribor II OŠ Poljčane (19:00)
Beltinci Galex-Mir : Hoče II OŠ Beltinci (17:00)
5. krog - sobota 06.11.2010
Hoče II : Turbina OŠ Slivnica (16:00)
Maribor II : Beltinci Galex-Mir OŠ Bojana Ilicha, Maribor (19:00)
Endal-Vuzenica : LIP Poljčane OŠ Vuzenica (18:00)
6. krog - sobota 13.11.2010
Mislinja : LIP Poljčane OŠ Mislinja (19:00)
Beltinci Galex-Mir : Endal-Vuzenica OŠ Beltinci (17:00)
Turbina : Maribor II OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
7. krog - sobota 20.11.2010
Hoče II : Mislinja OŠ Slivnica (16:00)
Endal-Vuzenica : Turbina OŠ Vuzenica (18:00)
LIP Poljčane : Beltinci Galex-Mir OŠ Poljčane (19:00)
8. krog - sobota 27.11.2010
Mislinja : Beltinci Galex-Mir OŠ Mislinja (19:00)
LIP Poljčane : Turbina OŠ Poljčane (19:00)
Maribor II : Hoče II OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
9. krog - sobota 04.12.2010
Maribor II : Mislinja OŠ Bojana Ilicha, Maribor (19:00)
Hoče II : Endal-Vuzenica OŠ Slivnica (16:00)
Turbina : Beltinci Galex-Mir OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
10. krog - sobota 11.12.2010
Mislinja : Turbina OŠ Mislinja (19:00)
LIP Poljčane : Hoče II OŠ Poljčane (19:00)
Endal-Vuzenica : Maribor II OŠ Vuzenica (18:00)
11. krog - sobota 18.12.2010
Endal-Vuzenica : Mislinja OŠ Vuzenica (18:00)
Maribor II : LIP Poljčane OŠ Bojana Ilicha, Maribor (19:00)
Hoče II : Beltinci Galex-Mir OŠ Slivnica (16:00)
12. krog - sobota 22.01.2011
Turbina : Hoče II OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Beltinci Galex-Mir : Maribor II OŠ Beltinci (17:00)
LIP Poljčane : Endal-Vuzenica OŠ Poljčane (19:00)
13. krog - sobota 29.01.2011
LIP Poljčane : Mislinja OŠ Poljčane (19:00)
Endal-Vuzenica : Beltinci Galex-Mir OŠ Vuzenica (18:00)
Maribor II : Turbina OŠ Bojana Ilicha, Maribor (17:00)
14. krog - sobota 05.02.2011
Mislinja : Hoče II OŠ Mislinja (19:00)
Turbina : Endal-Vuzenica OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Beltinci Galex-Mir : LIP Poljčane OŠ Beltinci (17:00)