Odbojka
 
 
 
 
 
2, DOL ženske - razpored
 
1. krog - sobota 09.10.2010
Kostak-Elmont : ŽOK Mislinja OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Ankaran Hrvatini OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (18:00)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Triglav Kranj Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
SwatyComet Zreče : Benedikt ŠD Zreče (18:00)
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota OŠ Puconci (19:00)
Olimp-Ljubljana : MZG Grosuplje OŠ Sosto (19:00)
2. krog - sobota 16.10.2010
ŽOK Mislinja : MZG Grosuplje OŠ Mislinja (17:00)
DŠR M.Sobota : Olimp-Ljubljana OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
Benedikt : ŽOK Kema Puconci ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : SwatyComet Zreče ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
Ankaran Hrvatini : Kostmann Sl.Gradec OŠ Hrvatini (18:00)
Kostak-Elmont : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
3. krog - sobota 23.10.2010
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Mislinja OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (17:00)
Kostmann Sl.Gradec : Kostak-Elmont Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
SwatyComet Zreče : Ankaran Hrvatini ŠD Zreče (18:00)
ŽOK Kema Puconci : ŽOK Triglav Kranj OŠ Puconci (19:00)
Olimp-Ljubljana : Benedikt OŠ Sosto (19:00)
MZG Grosuplje : DŠR M.Sobota ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
4. krog - sobota 30.10.2010
ŽOK Mislinja : DŠR M.Sobota OŠ Mislinja (17:00)
Benedikt : MZG Grosuplje ŠD Benedikt (18:00)
Olimp-Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj OŠ Sosto (19:00)
Ankaran Hrvatini : ŽOK Kema Puconci OŠ Hrvatini (18:00)
Kostak-Elmont : SwatyComet Zreče OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Kostmann Sl.Gradec OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (18:00)
5. krog - sobota 06.11.2010
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
SwatyComet Zreče : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD Zreče (18:00)
ŽOK Kema Puconci : Kostak-Elmont OŠ Puconci (19:00)
Olimp-Ljubljana : Ankaran Hrvatini OŠ Sosto (19:00)
MZG Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
DŠR M.Sobota : Benedikt OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
6. krog - sobota 13.11.2010
ŽOK Mislinja : Benedikt OŠ Mislinja (17:00)
DŠR M.Sobota : ŽOK Triglav Kranj OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
Ankaran Hrvatini : MZG Grosuplje OŠ Hrvatini (18:00)
Kostak-Elmont : Olimp-Ljubljana OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Kema Puconci OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (17:00)
Kostmann Sl.Gradec : SwatyComet Zreče Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
7. krog - sobota 20.11.2010
SwatyComet Zreče : ŽOK Mislinja ŠD Zreče (18:00)
ŽOK Kema Puconci : Kostmann Sl.Gradec OŠ Puconci (20:00)
Olimp-Ljubljana : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ Sosto (19:00)
MZG Grosuplje : Kostak-Elmont ŠD Brinje, Grosuplje (16:00)
DŠR M.Sobota : Ankaran Hrvatini OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
Benedikt : ŽOK Triglav Kranj ŠD Benedikt (18:00)
8. krog - sobota 27.11.2010
ŽOK Mislinja : ŽOK Triglav Kranj OŠ Mislinja (17:00)
Ankaran Hrvatini : Benedikt OŠ Hrvatini (18:00)
Kostak-Elmont : DŠR M.Sobota OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : MZG Grosuplje OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (17:00)
Kostmann Sl.Gradec : Olimp-Ljubljana Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
SwatyComet Zreče : ŽOK Kema Puconci ŠD Zreče (18:00)
9. krog - sobota 04.12.2010
ŽOK Kema Puconci : ŽOK Mislinja OŠ Puconci (20:00)
Olimp-Ljubljana : SwatyComet Zreče OŠ Sosto (19:00)
MZG Grosuplje : Kostmann Sl.Gradec ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
DŠR M.Sobota : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
Benedikt : Kostak-Elmont ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : Ankaran Hrvatini ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
10. krog - sobota 11.12.2010
ŽOK Mislinja : Ankaran Hrvatini OŠ Mislinja (17:00)
Kostak-Elmont : ŽOK Triglav Kranj OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Benedikt OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (17:00)
Kostmann Sl.Gradec : DŠR M.Sobota Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
SwatyComet Zreče : MZG Grosuplje ŠD Zreče (18:00)
ŽOK Kema Puconci : Olimp-Ljubljana OŠ Puconci (19:00)
11. krog - sobota 18.12.2010
Olimp-Ljubljana : ŽOK Mislinja OŠ Sosto (19:00)
MZG Grosuplje : ŽOK Kema Puconci ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
DŠR M.Sobota : SwatyComet Zreče OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
Benedikt : Kostmann Sl.Gradec ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Triglav Kranj OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (18:00)
Ankaran Hrvatini : Kostak-Elmont OŠ Hrvatini (18:00)
12. krog - sobota 22.01.2011
ŽOK Mislinja : Kostak-Elmont OŠ Mislinja (17:00)
Ankaran Hrvatini : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ Hrvatini (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : Kostmann Sl.Gradec
Benedikt : SwatyComet Zreče ŠD Benedikt (18:00)
DŠR M.Sobota : ŽOK Kema Puconci OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
MZG Grosuplje : Olimp-Ljubljana ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
13. krog - sobota 29.01.2011
MZG Grosuplje : ŽOK Mislinja ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
Olimp-Ljubljana : DŠR M.Sobota OŠ Sosto (19:00)
ŽOK Kema Puconci : Benedikt
SwatyComet Zreče : ŽOK Triglav Kranj ŠD Zreče (18:00)
Kostmann Sl.Gradec : Ankaran Hrvatini Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Kostak-Elmont OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (18:00)
14. krog - sobota 05.02.2011
ŽOK Mislinja : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ Mislinja (17:00)
Kostak-Elmont : Kostmann Sl.Gradec OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
Ankaran Hrvatini : SwatyComet Zreče OŠ Hrvatini (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Kema Puconci ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
Benedikt : Olimp-Ljubljana ŠD Benedikt (18:00)
DŠR M.Sobota : MZG Grosuplje OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
15. krog - sobota 12.02.2011
DŠR M.Sobota : ŽOK Mislinja OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
MZG Grosuplje : Benedikt ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
ŽOK Triglav Kranj : Olimp-Ljubljana ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
ŽOK Kema Puconci : Ankaran Hrvatini
SwatyComet Zreče : Kostak-Elmont ŠD Zreče (18:00)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Partizan Šk.Loka Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
16. krog - sobota 19.02.2011
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec OŠ Mislinja (17:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : SwatyComet Zreče OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (17:00)
Kostak-Elmont : ŽOK Kema Puconci OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
Ankaran Hrvatini : Olimp-Ljubljana OŠ Hrvatini (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : MZG Grosuplje ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
Benedikt : DŠR M.Sobota ŠD Benedikt (18:00)
17. krog - sobota 26.02.2011
Benedikt : ŽOK Mislinja ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : DŠR M.Sobota ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
MZG Grosuplje : Ankaran Hrvatini ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
Olimp-Ljubljana : Kostak-Elmont OŠ Sosto (19:00)
ŽOK Kema Puconci : ŽOK Partizan Šk.Loka
SwatyComet Zreče : Kostmann Sl.Gradec ŠD Zreče (18:00)
18. krog - sobota 05.03.2011
ŽOK Mislinja : SwatyComet Zreče OŠ Mislinja (17:00)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Kema Puconci Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Olimp-Ljubljana OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (17:00)
Kostak-Elmont : MZG Grosuplje OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
Ankaran Hrvatini : DŠR M.Sobota OŠ Hrvatini (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : Benedikt ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
19. krog - sobota 12.03.2011
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Mislinja ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
Benedikt : Ankaran Hrvatini ŠD Benedikt (18:00)
DŠR M.Sobota : Kostak-Elmont OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
MZG Grosuplje : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD Brinje, Grosuplje (19:00)
Olimp-Ljubljana : Kostmann Sl.Gradec OŠ Sosto (19:00)
ŽOK Kema Puconci : SwatyComet Zreče
20. krog - sobota 19.03.2011
ŽOK Mislinja : ŽOK Kema Puconci OŠ Mislinja (17:00)
SwatyComet Zreče : Olimp-Ljubljana ŠD Zreče (18:00)
Kostmann Sl.Gradec : MZG Grosuplje Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : DŠR M.Sobota OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (17:00)
Kostak-Elmont : Benedikt OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
Ankaran Hrvatini : ŽOK Triglav Kranj OŠ Hrvatini (18:00)
21. krog - sobota 26.03.2011
Ankaran Hrvatini : ŽOK Mislinja OŠ Hrvatini (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : Kostak-Elmont ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
Benedikt : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD Benedikt (18:00)
DŠR M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec OŠ 2 Murska Sobota (19:00)
MZG Grosuplje : SwatyComet Zreče ŠD Brinje, Grosuplje (17:30)
Olimp-Ljubljana : ŽOK Kema Puconci OŠ Sosto (19:00)
22. krog - sobota 02.04.2011
ŽOK Mislinja : Olimp-Ljubljana OŠ Mislinja (17:00)
ŽOK Kema Puconci : MZG Grosuplje
SwatyComet Zreče : DŠR M.Sobota ŠD Zreče (18:00)
Kostmann Sl.Gradec : Benedikt Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD Zlato polje, Kranj (18:00)
Kostak-Elmont : Ankaran Hrvatini OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)