Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL moški - razpored
 
1. krog - sobota 16.10.2010
Šoštanj Topolšica : Lubnik ŠD Šoštanj (19:00)
Črna : KEKOOprema Žužemberk OŠ Črna (19:00)
ZM Braslovče : SIP Šempeter OŠ Braslovče (19:00)
Marchiol Vodi II : TAB Mežica ŠD Prvačina (16:00)
Hoče : Fužinar Metal Ravne II. gimnazija, Maribor (18:00)
2. krog - sobota 23.10.2010
Lubnik : Fužinar Metal Ravne OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
TAB Mežica : Hoče ŠD Mežica (19:00)
SIP Šempeter : Marchiol Vodi II OŠ Šempeter (19:00)
KEKOOprema Žužemberk : ZM Braslovče OŠ Žužemberk (19:00)
Šoštanj Topolšica : Črna ŠD Šoštanj (17:00)
3. krog - sobota 06.11.2010
Črna : Lubnik OŠ Črna (19:00)
ZM Braslovče : Šoštanj Topolšica OŠ Braslovče (19:00)
Marchiol Vodi II : KEKOOprema Žužemberk ŠD Prvačina (16:00)
Hoče : SIP Šempeter II. gimnazija, Maribor (18:00)
Fužinar Metal Ravne : TAB Mežica OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
4. krog - sobota 13.11.2010
Lubnik : TAB Mežica OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
SIP Šempeter : Fužinar Metal Ravne OŠ Šempeter (17:30)
KEKOOprema Žužemberk : Hoče OŠ Žužemberk (19:00)
Šoštanj Topolšica : Marchiol Vodi II ŠD Šoštanj (19:00)
Črna : ZM Braslovče OŠ Črna (19:00)
5. krog - sobota 20.11.2010
ZM Braslovče : Lubnik OŠ Braslovče (19:00)
Marchiol Vodi II : Črna ŠD Prvačina (16:00)
Hoče : Šoštanj Topolšica II. gimnazija, Maribor (18:00)
Fužinar Metal Ravne : KEKOOprema Žužemberk OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
TAB Mežica : SIP Šempeter ŠD Mežica (19:00)
6. krog - sobota 27.11.2010
Lubnik : SIP Šempeter OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
KEKOOprema Žužemberk : TAB Mežica OŠ Žužemberk (19:00)
Šoštanj Topolšica : Fužinar Metal Ravne ŠD Šoštanj (19:00)
Črna : Hoče OŠ Črna (19:00)
ZM Braslovče : Marchiol Vodi II OŠ Braslovče (19:00)
7. krog - sobota 04.12.2010
Marchiol Vodi II : Lubnik ŠD Prvačina (16:00)
Hoče : ZM Braslovče II. gimnazija, Maribor (18:00)
Fužinar Metal Ravne : Črna OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
TAB Mežica : Šoštanj Topolšica ŠD Mežica (19:00)
SIP Šempeter : KEKOOprema Žužemberk OŠ Šempeter (19:00)
8. krog - sobota 11.12.2010
Lubnik : KEKOOprema Žužemberk OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
Šoštanj Topolšica : SIP Šempeter ŠD Šoštanj (09.12. - 20:00)
Črna : TAB Mežica OŠ Črna (19:00)
ZM Braslovče : Fužinar Metal Ravne OŠ Braslovče (19:00)
Marchiol Vodi II : Hoče ŠD Prvačina (16:00)
9. krog - sobota 18.12.2010
Hoče : Lubnik II. gimnazija, Maribor (18:00)
Fužinar Metal Ravne : Marchiol Vodi II OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
TAB Mežica : ZM Braslovče ŠD Mežica (19:00)
SIP Šempeter : Črna OŠ Šempeter (19:00)
KEKOOprema Žužemberk : Šoštanj Topolšica OŠ Žužemberk (19:00)
10. krog - sobota 22.01.2011
Lubnik : Šoštanj Topolšica OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
KEKOOprema Žužemberk : Črna OŠ Žužemberk (19:00)
SIP Šempeter : ZM Braslovče OŠ Šempeter (19:00)
TAB Mežica : Marchiol Vodi II ŠD Mežica (19:00)
Fužinar Metal Ravne : Hoče OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
11. krog - sobota 29.01.2011
Fužinar Metal Ravne : Lubnik OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
Hoče : TAB Mežica II. gimnazija, Maribor (18:00)
Marchiol Vodi II : SIP Šempeter ŠD Prvačina (16:00)
ZM Braslovče : KEKOOprema Žužemberk OŠ Braslovče (19:00)
Črna : Šoštanj Topolšica OŠ Črna (19:00)
12. krog - sobota 05.02.2011
Lubnik : Črna OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
Šoštanj Topolšica : ZM Braslovče ŠD Šoštanj (19:00)
KEKOOprema Žužemberk : Marchiol Vodi II OŠ Žužemberk (19:00)
SIP Šempeter : Hoče OŠ Šempeter (19:00)
TAB Mežica : Fužinar Metal Ravne ŠD Mežica (19:00)
13. krog - sobota 12.02.2011
TAB Mežica : Lubnik ŠD Mežica (19:00)
Fužinar Metal Ravne : SIP Šempeter OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
Hoče : KEKOOprema Žužemberk II. gimnazija, Maribor (18:00)
Marchiol Vodi II : Šoštanj Topolšica ŠD Prvačina (16:00)
ZM Braslovče : Črna OŠ Braslovče (19:00)
14. krog - sobota 19.02.2011
Lubnik : ZM Braslovče OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
Črna : Marchiol Vodi II OŠ Črna (19:00)
Šoštanj Topolšica : Hoče ŠD Šoštanj (19:00)
KEKOOprema Žužemberk : Fužinar Metal Ravne OŠ Žužemberk (19:00)
SIP Šempeter : TAB Mežica OŠ Šempeter (19:00)
15. krog - sobota 26.02.2011
SIP Šempeter : Lubnik OŠ Šempeter (19:00)
TAB Mežica : KEKOOprema Žužemberk ŠD Mežica (19:00)
Fužinar Metal Ravne : Šoštanj Topolšica OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
Hoče : Črna II. gimnazija, Maribor (18:00)
Marchiol Vodi II : ZM Braslovče ŠD Prvačina (16:00)
16. krog - sobota 05.03.2011
Lubnik : Marchiol Vodi II OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
ZM Braslovče : Hoče OŠ Braslovče (19:00)
Črna : Fužinar Metal Ravne OŠ Črna (19:00)
Šoštanj Topolšica : TAB Mežica ŠD Šoštanj (19:00)
KEKOOprema Žužemberk : SIP Šempeter OŠ Žužemberk (19:00)
17. krog - sobota 12.03.2011
KEKOOprema Žužemberk : Lubnik OŠ Žužemberk (19:00)
SIP Šempeter : Šoštanj Topolšica OŠ Šempeter (19:00)
TAB Mežica : Črna ŠD Mežica (19:00)
Fužinar Metal Ravne : ZM Braslovče OŠ P.Voranc, Ravne (18:00)
Hoče : Marchiol Vodi II II. gimnazija, Maribor (18:00)
18. krog - sobota 19.03.2011
Lubnik : Hoče OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
Marchiol Vodi II : Fužinar Metal Ravne ŠD Prvačina (16:00)
ZM Braslovče : TAB Mežica OŠ Braslovče (19:00)
Črna : SIP Šempeter OŠ Črna (19:00)
Šoštanj Topolšica : KEKOOprema Žužemberk ŠD Šoštanj (19:00)