Odbojka
 
 
 
 
 
1. DOL Radenska Classic - moški - REZULTATI - 1. del
 
1. krog - sobota 03.10.2009
Astec Triglav : UKO Kropa 1:3 (25:23, 30:32, 22:25, 20:25)
Duol : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (20:25, 19:25, 21:25)
Galex-Mir : Svit Unimetal 3:0 (25:12, 25:14, 25:17)
Krka : MTB Maribor 3:1 (25:15, 25:19, 24:26, 25:18)
SIP Šempeter : Calcit Kamnik 3:1 (25:20, 30:28, 20:25, 25:23)
2. krog - sreda 07.10.2009
UKO Kropa : Calcit Kamnik 0:3 (24:26, 21:25, 16:25)
MTB Maribor : SIP Šempeter 1:3 (20:25, 23:25, 25:23, 23:25)
Svit Unimetal : Krka 3:2 (21:25, 23:25, 25:14, 25:20, 15:13)
Ekipa Marchiol Vodi : Galex-Mir 3:2 (22:25, 25:27, 25:13, 25:19, 18:16)
Astec Triglav : Duol 3:0 (25:18, 25:18, 25:18)
3. krog - sobota 10.10.2009
Duol : UKO Kropa 3:2 (22:25, 17:25, 27:25, 25:22, 17:15)
Galex-Mir : Astec Triglav 0:3 (23:25, 15:25, 19:25)
Krka : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (12:25, 16:25, 20:25)
SIP Šempeter : Svit Unimetal 3:1 (16:25, 25:22, 25:17, 25:16)
Calcit Kamnik : MTB Maribor 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)
4. krog - sreda 14.10.2009
UKO Kropa : MTB Maribor 3:0 (25:22, 25:11, 25:16)
Svit Unimetal : Calcit Kamnik 1:3 (22:25, 25:22, 16:25, 12:25)
Ekipa Marchiol Vodi : SIP Šempeter 3:0 (25:17, 25:16, 25:18)
Astec Triglav : Krka 3:0 (25:20, 25:18, 20:19)
Duol : Galex-Mir 0:3 (17:25, 24:26, 15:25)
5. krog - sobota 17.10.2009
Galex-Mir : UKO Kropa 1:3 (22:25, 25:23, 23:25, 23:25)
Krka : Duol 3:2 (23:25, 22:25, 26:24, 25:16, 15:9)
SIP Šempeter : Astec Triglav 1:3 (23:25, 15:25, 25:18, 18:25)
Calcit Kamnik : Ekipa Marchiol Vodi 3:1 (25:20, 25:23, 21:25, 25:18)
MTB Maribor : Svit Unimetal 0:3 (23:25, 18:25, 19:25)
6. krog - sobota 24.10.2009
UKO Kropa : Svit Unimetal 3:2 (25:11, 25:22, 24:26, 26:28, 15:11)
Ekipa Marchiol Vodi : MTB Maribor 3:0 (25:18, 25:19, 27:25)
Astec Triglav : Calcit Kamnik 3:1 (25:20, 19:25, 25:18, 25:22)
Duol : SIP Šempeter 3:2 (25:22, 20:25, 25:14, 21:25, 15:13)
Galex-Mir : Krka 3:0 (25:17, 25:11, 26:24)
7. krog - sobota 31.10.2009
Krka : UKO Kropa 3:2 (25:23, 14:25, 18:25, 25:15, 22:20)
SIP Šempeter : Galex-Mir 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)
Calcit Kamnik : Duol 3:1 (18:25, 25:18, 25:22, 25:17)
MTB Maribor : Astec Triglav 1:3 (14:25, 21:25, 25:21, 14:25)
Svit Unimetal : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (18:25, 16:25, 15:25)
8. krog - sobota 07.11.2009
UKO Kropa : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (21:25, 17:25, 23:25)
Astec Triglav : Svit Unimetal 3:0 (25:16, 25:11, 26:24)
Duol : MTB Maribor 3:0 (25:14, 25:18, 25:17)
Galex-Mir : Calcit Kamnik 2:3 (18:25, 15:25, 25:23, 25:22, 13:15)
Krka : SIP Šempeter 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)
9. krog - sobota 14.11.2009
SIP Šempeter : UKO Kropa 3:1 (26:24, 20:25, 25:23, 25:22)
Calcit Kamnik : Krka 3:0 (25:21, 25:19, 25:13)
MTB Maribor : Galex-Mir 0:3 (17:25, 13:25, 16:25)
Svit Unimetal : Duol 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 22:25)
Ekipa Marchiol Vodi : Astec Triglav 3:1 (25:20, 25:14, 23:25, 25:20)
10. krog - sobota 21.11.2009
UKO Kropa : Astec Triglav 3:1 (28:26, 26:28, 25:18, 25:21)
Ekipa Marchiol Vodi : Duol 3:0 (25:17, 25:19, 25:22)
Svit Unimetal : Galex-Mir 0:3 (13:25, 30:32, 23:25)
MTB Maribor : Krka 3:1 (26:28, 25:21, 25:21, 25:18)
Calcit Kamnik : SIP Šempeter 3:0 (25:15, 25:15, 25:15)
11. krog - sobota 28.11.2009
Calcit Kamnik : UKO Kropa 3:1 (27:25, 25:23, 14:25, 25:15)
SIP Šempeter : MTB Maribor 3:0 (25:15, 25:19, 25:17)
Krka : Svit Unimetal 3:2 (25:21, 24:26, 20:25, 25:16, 15:10)
Galex-Mir : Ekipa Marchiol Vodi 3:0 (30:28, 25:21, 25:22)
Duol : Astec Triglav 3:0 (29:27, 25:21, 25:23)
12. krog - sobota 05.12.2009
UKO Kropa : Duol 1:3 (22:25, 25:19, 15:25, 12:25)
Astec Triglav : Galex-Mir 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)
Ekipa Marchiol Vodi : Krka 3:0 (25:21, 25:11, 25:17)
Svit Unimetal : SIP Šempeter 0:3 (27:29, 14:25, 23:25)
MTB Maribor : Calcit Kamnik 1:3 (20:25, 25:21, 22:25, 11:25)
13. krog - sobota 12.12.2009
MTB Maribor : UKO Kropa 0:3 (21:25, 15:25, 16:25)
Calcit Kamnik : Svit Unimetal 3:2 (25:21, 24:26, 24:26, 25:17, 15:11)
SIP Šempeter : Ekipa Marchiol Vodi 1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 15:25)
Krka : Astec Triglav 1:3 (25:22, 13:25, 20:25, 15:25)
Galex-Mir : Duol 3:0 (25:20, 25:16, 25:12)
14. krog - sobota 19.12.2009
UKO Kropa : Galex-Mir 1:3 (23:25, 17:25, 25:19, 19:25)
Duol : Krka 3:1 (19:25, 26:24, 25:17, 25:16)
Astec Triglav : SIP Šempeter 3:0 (25:18, 25:12, 25:13)
Ekipa Marchiol Vodi : Calcit Kamnik 3:2 (25:14, 25:15, 25:27, 22:25, 15:10)
Svit Unimetal : MTB Maribor 3:1 (25:23, 13:25, 25:23, 25:20)
15. krog - sreda 23.12.2009
Svit Unimetal : UKO Kropa 3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 25:19)
MTB Maribor : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (18:25, 19:25, 12:25)
Calcit Kamnik : Astec Triglav 1:3 (24:26, 21:25, 25:20, 20:25)
SIP Šempeter : Duol 1:3 (25:21, 21:25, 16:25, 13:25)
Krka : Galex-Mir 1:3 (25:23, 22:25, 19:25, 21:25)
16. krog - sobota 16.01.2010
UKO Kropa : Krka 1:3 (19:25, 21:25, 25:18, 16:25)
Galex-Mir : SIP Šempeter 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
Duol : Calcit Kamnik 1:3 (25:23, 17:25, 18:25, 19:25)
Astec Triglav : MTB Maribor 3:0 (25:13, 25:23, 25:10)
Ekipa Marchiol Vodi : Svit Unimetal 3:0 (25:21, 25:15, 25:20)
17. krog - sreda 20.01.2010
Ekipa Marchiol Vodi : UKO Kropa 3:0 (26:24, 25:20, 25:19)
Svit Unimetal : Astec Triglav 2:3 (25:23, 17:25, 26:24, 18:25, 13:15)
MTB Maribor : Duol 3:2 (30:28, 28:30, 25:22, 25:27, 15:10)
Calcit Kamnik : Galex-Mir 1:3 (19:25, 25:20, 23:25, 19:25)
SIP Šempeter : Krka 3:1 (26:24, 19:25, 25:21, 25:20)
18. krog - sobota 23.01.2010
UKO Kropa : SIP Šempeter 3:1 (25:23, 23:25, 25:14, 29:27)
Krka : Calcit Kamnik 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)
Galex-Mir : MTB Maribor 3:0 (25:15, 25:18, 25:16)
Duol : Svit Unimetal 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
Astec Triglav : Ekipa Marchiol Vodi 1:3 (21:25, 25:20, 23:25, 18:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končna lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Ekipa Marchiol Vodi 46 16 2 49 13 3,769 1503 1212 1,240
2 Galex-Mir 41 13 5 44 18 2,444 1459 1267 1,152
3 Astec Triglav 38 13 5 43 22 1,955 1536 1353 1,135
4 Calcit Kamnik 38 13 5 45 25 1,800 1618 1453 1,114
5 Duol 27 9 9 33 35 0,943 1477 1514 0,976
6 SIP Šempeter 25 8 10 30 35 0,857 1371 1494 0,918
7 UKO Kropa 22 7 11 31 39 0,795 1589 1575 1,009
8 Svit Unimetal 15 4 14 23 46 0,500 1400 1607 0,871
9 Krka 13 5 13 22 47 0,468 1408 1580 0,891
10 MTB Maribor 5 2 16 11 51 0,215 1203 1509 0,797