Odbojka
 
 
 
 
 
Pokala Slovenije - ženske
 
 

tabela

 
 1. krog sreda 23.09.2009  
DŠR M.Sobota : Prevalje II 3:0 (25:19, 25:19, 25:23)
Feluka ŽOK Ptuj : Galeja 3:0 (29:27, 25:11, 25:19)
KLS Ljubno : Kurent MGS 3:0 (25:09, 25:06, 25:16)
Formis mlade : DŠR M.Sobota II 1:3 (11:25, 25:19, 27:29, 22:25)
Dravograd : Ecom Tabor 2:3 (25:21, 25:23, 16:25, 21:25, 15:17)
Suha gradnja : Braslovče 1:3 (20:25, 11:25, 25:21, 19:25)
ŽOK Vuzenica : Kostmann Sl.Gradec 1:3 (19:25, 16:25, 25:18, 17:25)
MZG Grosuplje II : Črnomelj 2:3 (23:25, 25:15, 27:25, 13:25, 09:15)
ŽOK Triglav Kranj : Pizzeria Morena 3:1 (19:25, 25:19, 25.19, 27:25)
Eurokabel Neptun : Bohinj 3:0 (25:15, 25:20, 25:23)
2. krog sreda 30.09.2009  
DŠR M.Sobota : ŽOK Mislinja 3:0 (25:17, 25:15, 25:13)
Turbina : Celje-Eko plus 3:0 (25:14, 25:19, 25:13)
Črna : Mežica 2:3 (23:25, 25:22, 22:25, 26:24, 08:15)
Feluka ŽOK Ptuj : KLS Ljubno 3:0 (25:05, 25:17, 25:12)
DŠR M.Sobota II : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (25:12, 25:18, 25:13)
Ecom Tabor : Braslovče 3:0 (25:12, 25:20, 25:23)
Kostmann Sl.Gradec : Aliansa II 3:1 (24:26, 25:14, 27:25, 25:20)
Adergas : Luka Koper mlade 0:3 (23:25, 11:25, 18:25)
Črnomelj : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (25:13, 25:23, 15:25, 17:25, 12:15)
Eurokabel Neptun : Piran 3:0 (25:12, 25:13, 25:22)
Logatec : Vital II 0:3 (11:25, 23:25, 17:25)
Taborvolley Modrival : Epic Postojna 0:3 (12:25, 21:25, 09:25)
HIT Nova Gorica II : Galeb grup Robotina 3:0 (25:21, 25:16, 25:17)
Mladi Jesenice : Olimp Ljubljana 2:3 (25:19, 25:17, 25:27, 22:25, 06:15)
3. krog sreda 07.10.2009  
DŠR M.Sobota : Turbina 3:0 (25:13, 25:13, 25:16)
Mežica : Formis Bell 0:3 (15:25, 16:25, 13:25)
Feluka ŽOK Ptuj : Comet Zreče 1:3 (22:25, 25:18, 21:25, 21:25)
DŠR M.Sobota II : ŽOK Kema Puconci 3:1 (25:23, 10:25, 25:19, 25:20)
Ecom Tabor : Kajuh Šoštanj 3:2 (18:25, 25:21, 25:22, 18:25, 15:09)
Kostmann Sl.Gradec : Nova KBM Branik II 1:3 (10:25, 23:25, 25:10, 20:25)
Luka Koper mlade : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (09:25, 12:25, 18:25)
Eurokabel Neptun : ŽOK Kočevje 3:2 (25:20, 25:22, 18.25, 21:25, 15:13)
Vital II : Prevalje 0:3 (13:25, 16:25, 21:25)
Epic Postojna : Lakolit Ankaran 0:3 (08:25, 18:25, 15:25)
HIT Nova Gorica II : Kostak Elmont 1:3 (21:25, 24:26, 25:21, 11:25)
Olimp Ljubljana : ŽOK Partizan Šk.Loka 1:3 (17:25, 25:21, 16:25, 15:25)
4. krog sreda 21.10.2008  
DŠR M.Sobota : Formis Bell 1:3 (25:23, 23:25, 20:25, 15:25)
Comet Zreče : Benedikt 3:2 (13:25, 25:23, 25:18, 23:25, 15:12)
DŠR M.Sobota II : Ecom Tabor 2:3 (25:20, 20:25, 25:22, 18:25, 13:15)
Nova KBM Branik II : TPV Novo mesto 3:0 (25:16, 26:24, 21:21)
ŽOK Triglav Kranj : Eurokabel Neptun 3:0 (25:18, 25:17, 25:17)
MZG Grosuplje : Prevalje 3:1 (25:20, 26:24, 23:25, 25:12)
Lakolit Ankaran : Kostak Elmont 3:2 (25:22, 25:22, 22:25, 22:25, 15:13)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Vital 0:3 (17:25, 15:25, 17:25)
1/8 finala sreda 04./11.11.  
HIT Nova Gorica : Formis Bell 3:0 (25:14, 25:14, 25:10)
Formis Bell : HIT Nova Gorica 0:3 (09:25, 20:25, 16:25)
Comet Zreče : Ecom Ruše 0:3 (18:25, 17:25, 06:25)   (ena tekma)
Ecom Tabor : Calcit Kamnik 0:3 (11:25, 17:25, 07:25)
Calcit Kamnik : Ecom Tabor 3:0 (25:06, 25:12, 25:10)
Luka Koper : Nova KBM Branik II 3:0 (25:13, 25:15, 25:12)
Nova KBM Branik II : Luka Koper 0:3 (18:25, 18:25, 17:25)
Nova KBM Branik : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:07, 25:08, 25:08)
ŽOK Triglav Kranj : Nova KBM Branik 0:3 (12:25, 19:25, 09:25)
Ljubljana : MZG Grosuplje 3:0 (25:18, 25:18, 25:17)  
MZG Grosuplje : Ljubljana 1:3 (19:25, 25:18, 20:25, 17:25)
Aliansa : Lakolit Ankaran 3:0 (25:17, 25:08, 25:16)   (ena tekma)
Vital : Jesenice-Bled 3:0 (25:17, 25:18, 25:19)
Jesenice-Bled : Vital 1:3 (23:25, 23:25, 25:21, 16:25)
     
1/4 finala sreda 18./25./11.  
Ecom Ruše : HIT Nova Gorica 1:3 (22:25, 25:20, 23:25, 15:25)
HIT Nova Gorica : Ecom Ruše 3:0 (25:21, 25:16, 27:25)
Luka Koper : Calcit Kamnik 1:3 (22:25, 25:20, 23:25, 21:25)
Calcit Kamnik : Luka Koper 3:1 (23:25, 26:24, 25:16, 25:18)
Ljubljana : Nova KBM Branik 1:3 (21:25, 25:20, 13:25, 18:25)
Nova KBM Branik : Ljubljana 3:0 (25:14, 25:15, 25:20)
Vital : Aliansa 3:2 (25:21, 15:25, 25:15, 15:25, 15:08)
Aliansa : Vital 1:3 (25:27, 20:25, 25:22, 23:25)
     
Finalni turnir ŠD Kamnik  
Nova KBM Branik : Vital 3:0 (25:18, 25:17, 25:23)
HIT Nova Gorica : Calcit Kamnik 0:3 (22:25, 21:25, 15:25)
Nova KBM Branik : Calcit Kamnik 3:1 (25:21, 21:25, 27:25, 25:21)