Odbojka
 
 
 
 
 
Pokal Slovenije - moški
 
 

tabela

 
 1. krog sreda 23.09.2009  
ŠD HiT Nova Gorica : Calcit Kamnik II 3:1 (20:25, 25:18, 25:22, 25:22)
Kostanjevica na Krki : TOM Mokronog 0:3 (17:25, 19:25, 17:25)
Adergas : Logatec 3:1 (20:25, 25:22, 25:18, 25:20)
Astec Triglav II : UKO Kropa II 3:0 (25:17, 25:18, 25:19)
2. krog sreda 30.09.2009  
Beltinci . Braslovče 3:0 (25:17, 25:20, 25:22)
Stekli psi : Mozirje 3:1 (25:18, 23:25, 25:23, 25:21)
ŠD HiT Nova Gorica : TOM Mokronog 3:2 (23:25, 25:15, 25:18, 17:25, 15:11)
giBit.si : Old boysi 3:0 (25:18, 25:21, 25:17)
Pro Konstrukt : Orion 3:0 (26:24, 25:23, 25:16)
BV Team : National Žirovnica 0:3 (24:26, 23:25, 21:25)
Ekipa Marchiol II : Prigo Brezovica 3:0 (25:18, 25:21, 25:14)
Adergas-veterani : LOK Črnuče 0:3 (14:25, 13:25, 05:25)
Adergas : Astec Triglav II 1:3 (17:25, 25:21, 17:25, 18:25)
3. krog sreda 07.10.2009  
LIP Poljčane : Beltinci 1:3 (25:18, 17:25, 17:25, 20:25)
Stekli psi : Salonit Anhovo II 1:3 (21:25, 25:12, 21:25, 21:25)
Endal Vuzenica : Črna 2:3 (25:20, 21:25, 25:22, 21.25, 12:25)
ŠD Lenart : MOK Kočevje 0:3 (15:25, 22.25, 23:25)
Turbina : Fram 0:3 (13:25, 23:25, 18:25)
Maribor Nigrad : Lubnik 0:3 (16:25, 16:25, 16:25)
ŠD HiT Nova Gorica : giBit.si 2:3 (26:24, 25:22, 21:25, 25:27, 13:15)
Pro Konstrukt : Šoštanj Topolšica 0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
National Žirovnica : Hoče 1:3 (10:25, 21.25, 25:18, 18:25)
Ekipa Marchiol II : Kekooprema Žužemberk 3:1 (23:25, 25.23, 25.16, 25:22)
LOK Črnuče : TAB Mežica 0:3 (12:25, 14:25, 16:25)
Astec Triglav II : Fužinar Metal Ravne 3:1 (25:27, 25:18, 25:23, 28:26)
4. krog sreda 21.10.2008  
Beltinci : Salonit Anhovo II 0:3 (24:26, 24:26, 22:25)
Črna : UKO Kropa 0:3 (14:25, 19:25, 14:25)
MOK Kočevje : Fram 0:3 (22:25, 09:25, 16:25)
Lubnik : MTB Maribor 2:3 (25:23, 20:25, 25:23, 25:27, 15:17)
giBit.si : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)
Hoče : Galex-Mir 0:3 (15:25, 22:25, 18:25)
Ekipa Marchiol II : TAB Mežica 3:2 (25:20, 27:25, 25:27, 20.25, 15:07)
Astec Triglav II : Calcit Kamnik 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
1/8 finala sreda 04./11.11.  
Salonit Anhovo II : ACH Volley 0:3 (11:25, 13:25, 18:25)   (ena tekma)
Duol : UKO Kropa 3:0 (26:24, 25:16, 25:18)
UKO Kropa : Duol 3:0 (28:26, 25:21, 25:19)
Ekipa Marchiol Vodi : Fram 3:0 (25:17, 25:18, 25:18)
Fram : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (23:25, 17:25, 15:25)
SIP Šempeter : MTB Maribor 3:0 (25:16, 25:21, 25:19)
MTB Maribor : SIP Šempeter 0:3 (23:25, 19:25, 12:25)
Salonit Anhovo : giBit.si 3:0 (25:10, 25:17, 25:12)   (ena tekma)
Krka : Galex-Mir 0:3 (15:25, 23:25, 14:25)   (ena tekma)
Astec Triglav : Ekipa Marchiol II 3:0 (25:14, 25:17, 25:10)
Ekipa Marchiol II : Astec Triglav 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
Svit Unimetal : Calcit Kamnik 0:3 (19:25, 19:25, 10:25)
Calcit Kamnik : Svit Unimetal 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
     
1/4 finala sreda 18./25./11.  
Duol : ACH Volley 0:3 (23:25, 25:27, 15:25)
ACH Volley : Duol 3:0 (25:14, 25:16, 25:12)
SIP Šempeter : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (19:25, 17:25, 19:25)
Ekipa Marchiol Vodi : SIP Šempeter 3:0 (25:14, 25:16, 25:15 )
Galex-Mir : Salonit Anhovo 3:2 (21:25, 25:18, 25:18, 22:25, 15:08)
Salonit Anhovo : Galex-Mir 3:2 (21:25, 25:15, 15:25, 25:18, 15:13)
Astec Triglav : Calcit Kamnik 0:3 (18:25, 21:25, 18:25)
Calcit Kamnik : Astec Triglav 3:2 (25:16, 23:25, 18:25, 27:25, 15:13)
     
Finalni turnir  ŠD "Balon", Nova Gorica  
Galex-Mir : Calcit Kamnik 3:2 (25:23, 25:19, 29:31, 23:25, 15:12)
ACH Volley : Ekipa Marchiol Vodi 3:2 (25:19, 27:29, 29:31, 25:14, 15:08)
Calcit Kamnik : Ekipa Marchiol Vodi 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
Galex-Mir : ACH Volley 2:3 (25:22, 25:22, 17:25, 23:25, 12:15)