Odbojka
 
 
 
 
 
Razporedi tekem - 3. DOL ženske - vzhod - lige za mesta
 

3. DOL ženske - vzhod - liga za 1. mesto
       
1. krog sobota 28.02.2009    
ŽOK Kema Puconci : Kostmann Sl.Gradec OŠ Puconci 20:00
Aliansa II : Nova KBM Branik II OŠ Šempeter 16:30
2. krog sobota 07.03.2009    
Kostmann Sl.Gradec : Nova KBM Branik II I. OŠ, Slov.Gradec 18:00
ŽOK Kema Puconci : Aliansa II OŠ Puconci 19:00
3. krog

sobota 14.03.2009

   
Aliansa II : Kostmann Sl.Gradec OŠ Šempeter 16:30
Nova KBM Branik II : ŽOK Kema Puconci OŠ Tabor II, Maribor 17:00
4. krog sobota 21.03.2009    
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Kema Puconci Gimnazija Slov.Gradec 16:00
Nova KBM Branik II : Aliansa II I. gimnazija, Maribor 17:00
5. krog sreda 25.03.2009    
Nova KBM Branik II : Kostmann Sl.Gradec OŠ Tabor II, Maribor 17:00
Aliansa II : ŽOK Kema Puconci OŠ Šempeter 17:00
6. krog sobota 28.03.2009    
Kostmann Sl.Gradec : Aliansa II Gimnazija Slov.Gradec 18:00
ŽOK Kema Puconci : Nova KBM Branik II OŠ Puconci 20:00
       
3. DOL ženske - vzhod - liga za 5. mesto
       
1. krog sobota 28.02.2009    
Črna : Suha gradnja OŠ Črna 18:00
ŽOK Vuzenica : DŠR M.Sobota OŠ Vuzenica 16:00
2. krog sobota 07.03.2009    
Suha gradnja : DŠR M.Sobota ŠD Radenci 19:00
Črna : ŽOK Vuzenica OŠ Črna 17:00
3. krog

sobota 14.03.2009

   
ŽOK Vuzenica : Suha gradnja OŠ Vuzenica 16:00
Črna : DŠR M.Sobota OŠ Črna 16:00
4. krog sobota 21.03.2009    
Suha gradnja : Črna ŠD Radenci 16:00
DŠR M.Sobota : ŽOK Vuzenica OŠ II., Murska Sobota 19:00
5. krog sreda 25.03.2009    
DŠR M.Sobota : Suha gradnja OŠ II., M.Sobota - pet.20.03. 18:00
ŽOK Vuzenica : Črna OŠ Vuzenica - čet.26.03. 19:00
6. krog sobota 28.03.2009    
Suha gradnja : ŽOK Vuzenica ŠD Radenci 19:00
DŠR M.Sobota : Črna OŠ II., Murska Sobota 18:00
       
3. DOL ženske - vzhod - liga za 9. mesto
       
1. krog sobota 28.02.2009    
Prevalje II : Dravograd ŠD Prevalje 15:00
Ecom Tabor : Galeja ŠD Lenart 17:00
2. krog sobota 07.03.2009    
Galeja : Dravograd OŠ D.Kobala, Maribor 19:00
Prevalje II : Ecom Tabor ŠD Prevalje - pet. 06.03. 18:30
3. krog

sobota 14.03.2009

   
Ecom Tabor : Dravograd ŠD Benedikt 16:00
Galeja : Prevalje II OŠ D.Kobala, MB - tor. 10.03. 17:30
4. krog sobota 21.03.2009    
Dravograd : Prevalje II OŠ Dravograd - pet. 20.03. 19:00
Galeja : Ecom Tabor OŠ D.Kobala, MB - čet. 19.03. 17:00
5. krog sreda 25.03.2009    
Dravograd : Galeja OŠ Dravograd 19:00
Ecom Tabor : Prevalje II ŠD Lenart - čet. 26.03. 20:00
6. krog sobota 28.03.2009    
Dravograd : Ecom Tabor OŠ Dravograd 17:00
Prevalje II : Galeja ŠD Prevalje 15:00
       
3. DOL ženske - vzhod - liga za 13. mesto
       
1. krog sobota 28.02.2009    
Braslovče : Kurent SK Company OŠ Braslovče 17:00
Mežica : DŠR M.Sobota II ŠD Mežica 17:00
2. krog sobota 07.03.2009    
Kurent SK Company : DŠR M.Sobota II ŠD Gimnazija Ptuj 17:00
Braslovče : Mežica OŠ Braslovče 17:00
3. krog

sobota 14.03.2009

   
Mežica : Kurent SK Company ŠD Mežica 17:00
DŠR M.Sobota II : Braslovče OŠ II., Murska Sobota 17:00
4. krog sobota 21.03.2009    
Kurent SK Company : Braslovče ŠD Gimnazija Ptuj 15:00
DŠR M.Sobota II : Mežica OŠ II., Murska Sobota 17:00
5. krog sreda 25.03.2009    
DŠR M.Sobota II : Kurent SK Company OŠ II., Murska Sobota 19:30
Mežica : Braslovče ŠD Mežica 18:00
6. krog sobota 28.03.2009    
Kurent SK Company : Mežica ŠD Gimnazija Ptuj 17:00
Braslovče : DŠR M.Sobota II OŠ Braslovče 17:00