Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL vzhod 2 - ženske
 
1. krog - sobota 11.10.2008
ŽOK Kema Puconci : Suha gradnja 3:0 (25:13, 25:16, 25:13)
Ecom Tabor : Galeja 3:1 (26:24, 19:25, 25:19, 25:17)
Kurent SK Company : Nova KBM Branik II 0:3 (11:25, 8:25, 14:25)
DŠR M.Sobota : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:13, 25:14, 25:16)
2. krog - sobota 18.10.2008
Suha gradnja : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:10, 25:14, 25:18)
Nova KBM Branik II : DŠR M.Sobota 0:3 (25:27, 19:25, 19:25)
Galeja : Kurent SK Company 3:0 (25:8, 25:12, 25:12)
ŽOK Kema Puconci : Ruše 3:0 (25:9, 25:12, 25:14)
3. krog - sobota 25.10.2008
Ruše : Suha gradnja 3:2 (18:25, 23:25, 25:20, 25:20, 15:8)
Ecom Tabor : ŽOK Kema Puconci 0:3 (7:25, 12:25, 22:25)
DŠR M.Sobota : Galeja 3:0 (25:18, 25:21, 25:19)
DŠR M.Sobota II : Nova KBM Branik II 0:3 (11:25, 19:25, 11:25)
4. krog - sobota 01.11.2008
Suha gradnja : Nova KBM Branik II 0:3 (20:25, 21:25, 14:25)
Galeja : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:17, 25:23, 25:18)
ŽOK Kema Puconci : Kurent SK Company 3:0 (25:6, 25:2, 25:6)
Ruše : Ecom Tabor 2:3 (25:15, 23:25, 25:22, 15:25, 10:15)
5. krog - sobota 08.11.2008
Ecom Tabor : Suha gradnja 0:3 (20:25, 21:25, 14:25)
Kurent SK Company : Ruše 0:3 (12:25, 7:25, 13:25)
DŠR M.Sobota : ŽOK Kema Puconci 1:3 (17:25, 25:18, 19:25, 27:29)
Nova KBM Branik II : Galeja 3:1 (23:25, 25:19, 25:14, 25:12)
6. krog - sobota 15.11.2008
Suha gradnja : Galeja 3:1 (25:21, 21:25, 25:22, 25:14)
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:6, 25:16, 25:10)
Ruše : DŠR M.Sobota 0:3 (20:25, 14:25, 13:25)
Ecom Tabor : Kurent SK Company 3:0 (25:8, 25:16, 25:17)
7. krog - sobota 22.11.2008
Kurent SK Company : Suha gradnja 0:3 (11:25, 7:25, 17:25)
DŠR M.Sobota : Ecom Tabor 3:0 (25:18, 25:15, 25:10)
DŠR M.Sobota II : Ruše 1:3 (18:25, 25:17, 24:26, 17:25)
Nova KBM Branik II : ŽOK Kema Puconci 3:2 (23:25, 23:25, 25:22, 25:20, 20:18)
8. krog - sobota 29.11.2008
ŽOK Kema Puconci : Galeja 3:0 (25:15, 25:20, 25:14)
Ruše : Nova KBM Branik II 0:3 (18:25, 9:25, 18:25)
Ecom Tabor : DŠR M.Sobota II 3:2 (25:23, 23:25, 20:25, 25:13, 15:8)
Kurent SK Company : DŠR M.Sobota 0:3 (6:25, 3:25, 6:25)
9. krog - sobota 06.12.2008
DŠR M.Sobota : Suha gradnja 3:0 (25:23, 25:14, 25:22)
DŠR M.Sobota II : Kurent SK Company 3:0 (25:8, 25:12, 25:7)
Nova KBM Branik II : Ecom Tabor 3:0 (27:25, 25:8, 25:13)
Galeja : Ruše 3:1 (25:22, 25:23, 17:25, 25:17)
10. krog - sobota 13.12.2008
Suha gradnja : ŽOK Kema Puconci 0:3 (6:25, 24:26, 18:25)
Galeja : Ecom Tabor 3:1 (25:22, 19:25, 25:22, 25:22)
Nova KBM Branik II : Kurent SK Company 3:0 (25:12, 25:4, 25:14)
DŠR M.Sobota II : DŠR M.Sobota 0:3 (11:25, 16:25, 12:25)
11. krog - sobota 20.12.2008
DŠR M.Sobota II : Suha gradnja 2:3 (26:24, 19:25, 23:25, 25:23, 11:15)
DŠR M.Sobota : Nova KBM Branik II 1:3 (10:25, 23:25, 26:24, 19:25)
Kurent SK Company : Galeja 0:3 (11:25, 15:25, 11:25)
Ruše : ŽOK Kema Puconci 0:3 (17:25, 15:25, 0:25)
12. krog - sobota 10.01.2009
Suha gradnja : Ruše 3:0 (b.b.)
ŽOK Kema Puconci : Ecom Tabor 3:0 (25:10, 25:13, 25:12)
Galeja : DŠR M.Sobota 1:3 (14:25, 14:25, 28:26, 13:25)
Nova KBM Branik II : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:22, 25:10, 25:13)
13. krog - sobota 17.01.2009
Nova KBM Branik II : Suha gradnja 3:0 (25:21, 25:8, 25:11)
DŠR M.Sobota II : Galeja 0:3 (12:25, 25:27, 5:25)
Kurent SK Company : ŽOK Kema Puconci 0:3 (5:25, 8:25, 6:25)
Ecom Tabor : Ruše 3:0 (b.b.)
14. krog - sobota 24.01.2009
Suha gradnja : Ecom Tabor 3:1 (25:20, 25:23, 19:25, 25:22)
Ruše : Kurent SK Company 0:3 (b.b.)
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota 3:0 (25:12, 25:16, 25:16)
Galeja : Nova KBM Branik II 0:3 (17:25, 11:25, 15:25)
15. krog - sobota 31.01.2009
Galeja : Suha gradnja 2:3 (25:18, 18:25, 25:18, 18:25, 14:16)
DŠR M.Sobota II : ŽOK Kema Puconci 0:3 (14:25, 11:25, 13:25)
DŠR M.Sobota : Ruše 3:0 (b.b.)
Kurent SK Company : Ecom Tabor 0:3 (17:25, 22:25, 20:25)
16. krog - sobota 07.02.2009
Suha gradnja : Kurent SK Company 3:0 (25:14, 25:6, 25:11)
Ecom Tabor : DŠR M.Sobota 0:3 (20:25, 16:25, 15:25)
Ruše : DŠR M.Sobota II 0:3 (b.b.)
ŽOK Kema Puconci : Nova KBM Branik II 2:3 (25:19, 25:19, 20:25, 28:30, 13:15)
17. krog - sobota 14.02.2009
Galeja : ŽOK Kema Puconci 0:3 (6:25, 20:25, 13:25)
Nova KBM Branik II : Ruše 3:0 (b.b.)
DŠR M.Sobota II : Ecom Tabor 2:3 (25:19, 25:22, 15:25, 22:25, 14:16)
DŠR M.Sobota : Kurent SK Company 3:0 (25:6, 25:15, 25:12)
18. krog - sobota 21.02.2009
Suha gradnja : DŠR M.Sobota 2:3 (33:31, 17:25, 25:23, 14:25, 9:15)
Kurent SK Company : DŠR M.Sobota II 0:3 (4:25, 17:25, 13:25)
Ecom Tabor : Nova KBM Branik II 0:3 (11:25, 14:25, 15:25)
Ruše : Galeja 0:3 (b.b.)