Odbojka
 
 
 
 
 
Pokal Slovenije - ženske
 
 

tabela

 
 1. krogsreda 24.09.2008 
Z01 Holiday Autos Bled: MZG Grosuplje II3:0 (25:16, 25;18, 25:19)
Z02 Črnomelj: Pizzeria Morena3:0 (25:22, 25:12, 25:16)
Z03 Logatec: Epic Postojna0:3 (18:25, 06:25, 22:25)
Z04 Solkan: GLŠ-Olimp Ljubljana1:3 (23:25, 25:19, 15:25, 14:25)
Z05 Tabor Ljubljana: Mladi Jesenice II0:3 (13:25, 14:25, 11:25)
Z06 Luka Koper mlade: Eurokabel Neptun3:0 (25:20, 25:17, 25:19)
Z07 ŽOK Triglav Kranj: Adergas3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
Z08 Kostmann Sl.Gradec-2: Aliansa II0:3 (09:25, 06:25, 14:25)
Z09 Dravograd: Mežica1:3 (20:25, 21:25, 25:18, 20:25)
Z10 Turbina: ŽOK Vuzenica3:1 (25:11, 20:25, 25:23, 25:17)
Z11 Suha Gradnja: Ecom Tabor3:1 (25:22, 24:26, 25:23, 25:17)
Z12 Ruše: Fedrca3:0 (25:21, 25:16, 29:27)
Z13 KLS Ljubno: Braslovče3:2 (26:28, 22:25, 25:15, 25:21, 15:08)
Z14 Kostmann Sl.Gradec: Črna3:0 (25:16, 25:15, 25:15)
Z15 Kurent SK Company: Prevalje II0:3 (11:25, 08:25, 07:25)
Z16 DŠR M.Sobota II: Galeja0:3 (17:25, 13:25, 26:28)
    
 2. krogsreda 01.10.2008 
Z17 Holiday Autos Bled: Črnomelj3:0 (25:19, 25:19, 25:21)
Z18 Sloving Vital II: Epic Postojna3:1 (19:25, 25:22, 25:23, 25:18)
Z19 Kostak-Elmont: Lakolit Ankaran3:0 (25:10, 25:14, 25:13)
Z20 Izola: GLŠ-Olimp Ljubljana0:3 (21:25, 18:25, 22.25)
Z21 Mladi Jesenice II: Luka Koper mlade3:1 (25:22, 25:20, 21:25, 25:23)
Z22 ŽOK Triglav Kran: HIT Nova Gorica II1:3 (17:25, 10:25, 25:16, 24:26)
Z23 Aliansa II: Mežica3:0 (25:06, 25:08, 25:12)
Z24 Turbina: Nova KBM Branik II0:3 (23:25, 15:25, 21:25)
Z25 Suha Gradnja: Ruše3:0 (25:13, 25:18, 25:16)
Z26 KLS Ljubno: DŠR Murska Sobota0:3 (18:25, 14:25, 20:25)
Z27 Kostmann Sl.Gradec: Prevalje II3:0 (25:14, 25:22, 25:13)
Z28 ŽOK Kema Puconci: Galeja3:0 (25:08, 25:18, 25:03)
    
 3. krogsreda 08.10.2008 
Z29 Holiday Autos Bled: Sloving Vital II3:0 (25:18, 25:13, 25:17)
Z30 Kostak-Elmont: GLŠ-Olimp Ljubljana3:1 (25:11, 25:19, 20:25, 25:22)
Z31 Mladi Jesenice II: HIT Nova Gorica II1:3 (25:23, 15:25, 20:25, 16:25)
Z32 Aliansa II: Nova KBM Branik II2:3 (25:21, 20:25, 17:25, 25:13, 11:15)
Z33 Suha Gradnja: DŠR Murska Sobota0:3 (14:25, 21:25, 23:25)
Z34 Kostmann Sl.Gradec: ŽOK Kema Puconci0:3 (22:25, 19:25, 17:25)
    
 4. krogsreda 15.10.2008 
Z35 Holiday Autos Bled: ŽOK Partizan Šk.Loka3:1 (17:25, 25:13, 25:19, 25:18)
Z36 Kostak-Elmont: ŽOK Kočevje1:3 (15:25, 14:25, 25:21, 19:25)
Z37 Comet Zreče: ŽOK Mislinja3:0 (25:11, 25:15, 25:23)
Z38 HIT Nova Gorica II: ŽOK Šentvid0:3 (13:25, 17:25, 11:25)
Z39 Nova KBM Branik II: Mladi Jesenice0:3 (17:25, 14:25, 18:25)
Z40 Kajuh Šoštanj: Piran3:0 (25:22, 26:24, 26:24)
Z41 DŠR Murska Sobota: Prevalje1:3 (25:23, 21:25, 18:25, 15:25)
Z42 ŽOK Kema Puconci: Formis Bell3:0 (25:18, 25:14, 25:15)
    
 5. krogsreda 22.10.2008 
Z43 Holiday Autos Bled: ŽOK Kočevje0:3 (18:25, 15:25, 15:25)
Z44 Comet Zreče: ŽOK Šentvid0:3 (16:25, 21:25, 13:25)
Z45 Mladi Jesenice: Kajuh Šoštanj3:1 (25:10, 18:25, 25:09, 25:04)
Z46 ŽOK Kema Puconci: Prevalje3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 25:18)
    
 1/8 finalasreda 29.10./19.11. 
Z47ŽOK Kočevje: TPV Novo mesto0:3 (20:25, 15:25, 25:27)
Z48TPV Novo mesto: ŽOK Kočevje3:0 (25:14, 25:16, 25:21)
Z49Luka Koper: Aliansa2:3 (25:23, 25:21, 15:25, 25:27, 09:15)
Z50Aliansa: Luka Koper3:2 (25:22, 23:25, 25:21, 18:25, 19:17)
Z51Sloving Vital: ŽOK Šentvid1:3 (28:30, 21:25, 25:19, 15:25)
Z52ŽOK Šentvid: Sloving Vital3:1 (25:11, 23:25, 25:21, 25:19)
Z53Mladi Jesenice: MZG Grosuplje3:1 (25:22, 18:25, 25:15, 25:20)
Z54MZG Grosuplje: Mladi Jesenice3:2 (18:25, 25:19, 27:25, 20:25, 15:04)
Z55Calcit Kamnik: AC Prstec ŽOK Ptuj3:0 (25:14, 25:23, 25:10)
Z56AC Prstec ŽOK Ptuj: Calcit Kamnik2:3 (22:25, 23:25, 25:16, 25:20, 13:15)
Z57Benedikt: ŽOK Kema Puconci3:0 (25:15, 25:12, 25:17)
Z58ŽOK Kema Puconci: Benedikt 3:1 (15:25, 25:19, 25:17, 25:16)
    
 1/4 finalasreda 26.11./03.12. 
Z59 TPV Novo mesto: Aliansa2:3 (18:25, 25:21, 16:25, 25:22, 09:15)
Z60 Aliansa: TPV Novo mesto2:3 (19:25, 25:16, 25:14, 21:25, 17:19)
Z61 ŽOK Šentvid: HIT Nova Gorica0:3 (15:25, 10:25, 15:25)
Z62 HIT Nova Gorica: ŽOK Šentvid3:0 (25:14, 25:18, 25:19)
Z63 Nova KBM Branik: Mladi Jesenice3:0 (25:19, 25:12, 25:15)
Z64 Mladi Jesenice: Nova KBM Branik0:3 (15:25, 15:25, 16:25)
Z65 Calcit Kamnik: Benedikt3:0 (25:17, 25:21, 25:19)
Z66 Benedikt: Calcit Kamnik1:3 (07:25, 25:23, 15:25, 16:25)
    
 Finalni turnir sobota 27.12. in  nedelja 28.12. - 18:00
Z67 Aliansa: HIT Nova Gorica 0:3 (27:29, 15:25, 23:25)
Z68 Nova KBM Branik: Calcit Kamnik 3:0 (25:17, 25:17, 25:20)
Z69 HIT Nova Gorica: Nova KBM Branik 3:1 (25:17, 25:16, 23:25, 25:22)