novice

29.12.2008
Nova Gorica, 28. decembra (STA) - Odbojkarice Hita Nove Gorice so zmagovalke letošnjega državnega pokalnega tekmovanja. V finalu so branilke naslova v domači dvorani s 3:1 (17, 16, -23, 22) premagale Novo KBM Branik. Za Novogoričanke je to četrti (četrti zaporedni) pokalni naslov, Mariborčanke ostajajo pri desetih.

27.12.2008
Nova Gorica, 27. decembra (STA) - Odbojkarji ACH Volleya so v Novi Gorici v finalu slovenskega pokala s 3:2 (22, -21, -22, 21, 14) premagali moštvo Salonit Anhovo in tako tretjič zapored ter skupno četrtič osvojili naslov najboljšega v tem tekmovanju.

26.12.2008
Nova Gorica, 26. decembra (STA) - Odbojkarji Salonita so se v finalu slovenskega pokala pridružili ACH Volleyju, potem ko so v drugem polfinalu zaključnega turnirja v Novi Gorici s 3:2 (-17, -13, 20, 17, 6) premagali domačo Ekipo Marchiol.